strój karnawałowy dla mojego dwulatka

Zaczęty przez rilla, 30 Sty 2012, 20:44:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rilla

Dziś dowiedziałam się, że Piotruś ma w piątek bal karnawałowy w żłobku. Musze mu sprawić jakiś stój karnawałowy, a pomysłów i czasu brak.

Może któraś z Was ma i mogłaby mi coś odsprzedać?
albo polecić w jakich sklepach cos mogę kupić? tesco, smyk?

Pomóżcie

nionczka

Cytat: rilla w 30 Sty 2012, 20:44:49
Dziś dowiedziałam się, że Piotruś ma w piątek bal karnawałowy w żłobku. Musze mu sprawić jakiś stój karnawałowy, a pomysłów i czasu brak.

Może któraś z Was ma i mogłaby mi coś odsprzedać?
albo polecić w jakich sklepach cos mogę kupić? tesco, smyk?

Pomóżcie
Rilla IKEA, ja kupiłam maskę i czapkę lwa za 9 zł, do tego legginsy w paski brązowe i pomarańczowa bluzeczka, które miałam. W sumie może być jakiekolwiek brązowe/pomarańczowe/Zółte ubranie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

u mnie to juz w kazdym wiekszym spozywczaku maja nawet stroje dla dzieci

http://prostozbajki.pl/sklep


jusia

Cytat: aja w 30 Sty 2012, 21:05:39
u mnie to juz w kazdym wiekszym spozywczaku maja nawet stroje dla dzieci

http://prostozbajki.pl/sklep


kurcze, dla chlopcow jednak maly wybor :(
takie stroje karnawalowe, to tez jest super pomysl na biznes
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

aja

w smyku tez zawsze wisza jakies stroje

ishka82

rilla, ja dzisiaj w tesco widziałam, że nawet trochę tego jest i przecenione ;) w sumie widziałam w różnych marketach, ale niestety mało gdzie są takie małe rozmiary jak na 2 latka ;) no i w lumpkach popatrz ;)

marax

#6
http://allegro.pl/karnawal-czerwony-kapturek-104-i2090376213.html
ja własnie kupilam cos takiego .  Oglądałam duzo tych gotowych strojow i jakosc byla mocno taka sobie . ten jest szyty i orginalny . Nie chce zeby moja corka byla królewną nr 21 :) dam jej koszycek i bedzie chyba oki

aniak1211

rilla
A wypożyczalni nie macie???
Sprawdz,moze przy jakiejs sali zabaw czy czyms takim:)

abkasia

Cytat: maraxela w 30 Sty 2012, 22:01:18
http://allegro.pl/karnawal-czerwony-kapturek-104-i2090376213.html
ja własnie kupilam cos takiego .  Oglądałam duzo tych gotowych strojow i jakosc byla mocno taka sobie . ten jest szyty i orginalny . Nie chce zeby moja corka byla królewną nr 21 :) dam jej koszycek i bedzie chyba oki
marax, pieknie, ja mialam taki stroj jak bylam mala :)
czerwona szeroka spodniczka, piekne to bylo!

marax

#9
Cytat: abkasia w 30 Sty 2012, 22:13:18
marax, pieknie, ja mialam taki stroj jak bylam mala :)
czerwona szeroka spodniczka, piekne to bylo!
te do kupienia w markecie sa z takich sztucznych materialow niemilych ,kiepsko wykonczone . Ten to taki prawdziwy skromny czerwony kapturek . Dam jej jeszcze koszyczek i bedzie super chyba :)

abkasia

Cytat: maraxela w 30 Sty 2012, 22:20:58
te do kupienia w markecie sa z takich sztucznych materialow niemilych ,kiepsko wykonczone . Ten to taki prawdziwy skromny czerwony kapturek . Dam jej jeszcze koszyczek i bedzie super chyba :)
te maretowe sa straszne ;)
a twoj zapowiada sie slicznie :)

rubin04

#11
Ja zrobiłam strój pirata w zasadzie domowym sposobem..

Rajtuzy w czaszki,
krótkie czerwone spodenki,
bluzka na ramiączkach (dlatego pod spód dałam szarą by mu zimno nie było) w biało-niebieskie paski z wizerunkiem pirata,
chustka w paski na głowę,
miecz prodkukcji mojego M. (bardzo profesjonalny, produkował go tydzień bo tak się przejął zadaniem :) )
domalowałam mu wąsy pisakiem zmywalnym (Abkasia - dzieki, to ten od Ciebie!)

i już :)

Dodany tekst: 30 Sty 2012, 23:03:01

Marax, cz.kapturek jest super!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: rubin04 w 30 Sty 2012, 23:02:46domalowałam mu wąsy pisakiem zmywalnym (Abkasia - dzieki, to ten od Ciebie!)
pokaż co to za cudo?

rilla

dzieki za wszytskie rady! W tygodniu nei mam czasu za bardzo wchodzic na strefe, ale szybko w czwarte przeczytalam wasze rady i za wszytskie dziekuje. Nionczka - byłam w ikei, niestety Piotrek nie chciał włozyc nawet czapki lwa:(
zostal wiec piratem - dzeki rubin:) wyszlo fanie, miał miecz i przypieta małpke. Jak beda zdjecia  z imprezy (robione przez ciocie w zlobku), to Wam pokaze!