Pralnia i łazienka ;-) i Podłoga z korka ;-)

Zaczęty przez Pyś, 24 Sty 2012, 22:34:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Cytat: Alexis w 25 Sty 2012, 14:09:23a jak już wyprowadzimy dziecię do jej pokoju, to już w ogóle będzie lux
nie bój żaby wprowadzi się drugie :D :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

No właśnie, co to za azyl jak dziecko tam urzęduje :D Wstęp surowo wzbroniony powinien być :D
A najbardziej marzę o takiej łazience jak mam kaca i gości w domu  :rotfl:
Imagine there is no hate

Anupka

#102
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 25 Sty 2012, 11:20:22sprawdze na sobie, wole miec potargane i pachnace

tak oczywiście najlepiej, ale od siebie dodam, że nienawidzę zapachu prania po użyciu suszarki (maszynowej).. jest strasznie sztuczny.. nawet zastanawiałam się kiedyś, czy nie ma jakichś zapachów do takich suszarek?

A wracając do tematu - ja bym jednak robiła prysznic w osobnym pomieszczeniu, niż wanna. Ty i mąż/partner oczywiście możecie się kąpać jednocześnie w jednym pomieszczeniu. Problem zacznie się, jak pojawią się goście i będziecie chcieli gdzieś wszyscy wcześnie wyjść. Dwa osobne pomieszczenia = uniknięcie/skrócenie kolejki pod prysznic w takiej sytuacji.

Prysznic lub wanna w pralni nie przeszkadzałyby mi - zakładam, że da się łazienkę tak urządzić, żeby po wejściu w celach prysznicowych pralnia nie waliła od razu po oczach.

I na pewno nie rezygnowałabym [w domu] z pomieszczenia, w którym mam cały praniowy pierdolnik. ;D



Dodany tekst: 25 Sty 2012, 18:33:12

ps. co do rozplanowania, to chyba przychylam się do pomysłu Kasi, tylko zamiast wanny dałabym prysznic.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: Alexis w 25 Sty 2012, 13:58:11łazienka przy sypialni to mus, jeśli ma się dom
a dla mnie nie. Nie czuję takiej potrzeby.  W ogóle nie czuję pojęcia "prywatna" łazienka. U mnie wszystko jest prywatne, ale nie potrzebuję niczego an wyłączność. Nas nie odwiedza nikt kto by mi przeszkadzał w salonie, sypialni czy łazience.  U nas bywają tylko tacy goście, z którymi mogę nie tylko razem gotować, ale też walnąć się na wyrku w sypialni i pooglądać film.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: salsa w 25 Sty 2012, 12:20:30
no niby tak, ale jakbym była Twoim sasiadem i sie dowiedziała, ze tak sobie trzymasz ten kluczyk cicho jak mysz pod miotłą to bym sie niezle wkurzyła ;)

średnio raz na dwa tygodnie wybucha "wojna o kluczyk" :D

Kasia

prywatna łazienka się przydaje i przy jakimkolwiek życiu erotycznym :D
czy chociazby jak ktos lubi na golasa spać ;)
nie trzeba się ubierać aby do toalety wyskoczyć :D

zwierzatko_mojej_mamy

ja tez widze plusy :D ale nie musy :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Ja i tak chodzę na golasa po domu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ale rano jak ja śpię dłużej, to nie chciałabym, żeby M. się tłukł i kąpał za ścianą.. Wtedy won :D
Imagine there is no hate

magdalinska

Cytat: Pyś w 25 Sty 2012, 13:39:37
i chce CI się biegać z praniem do garażu?

ja biegam do piwnicy ;)

my nie mamy łazienki "prywatnej". probowalismy kombinowac, ale w tej swojej chciałabym prysznic. na parterze mamy 2 małe łazienki, jedna z wanna, druga z prysznicem. jak u swojej dam prysznic, to w drugiej juz nie bedzie :/ a prysznic musze miec jednak dostepny dla wszystkich...

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: Alexis w 26 Sty 2012, 11:12:14no ale jakbyś budowała dom, to raczej byś chciała tę łazienkę przy sypialni, prawda?
no jakbym budowala to bym tak zaplanowala, zeby byla pralnio/suszarnia i spizarnia i lazienki tak jak chce i jeszcze piwnice chce ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Cytat: Alexis w 26 Sty 2012, 11:12:14no ale jakbyś budowała dom, to raczej byś chciała tę łazienkę przy sypialni, prawda?

nionczka, jak I. będzie miała 12 lat to nie będziesz chodziła nago po domu...

Chyba nie, ja lubię dużą otwartą przestrzeń wspólną.
Jak I będzie miała 12 lat, to będę zarzucała szlafroczek na tyłek albo przeniesiemy się na poddasze. Tam całe piętro jest strefą prywatną bez drzwi wewnątrz :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

Cytat: Alexis w 26 Sty 2012, 11:14:48czemu?
bo są tak małe, ze sie nie zmiesci i wanna i prysznic. A wanne musze miec,  bo kapie w niej Kube. No i nie chce miec wanny w "swojej" łazience, bo i tak nie korzystam, tylko chciałabym prysznic. No mam mały dom i nie moge miec wszystkiego ;)

Pyś

Dzięki DZIEWCZYNY za wszystko komentarze, sugestie. Jeszcze troszkę się z tym prześpimy i do wykonawców projekt oddamy  ;)

Po piwku dla WAS  :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Pyś

Hej dziewczyny ;)

Czy któraś z Was spotkała się z korkiem na podłodze? http://www.wicanders.pl/PODLOGI-KORKOWE
Co o tym myślicie w wiatrołapie. Podobno jest ciepły jak się po nim chodzi i podłogówkę też można pod nim ułożyć i z chłonnością nie ma problemu.

Dzięki za wszelkie sugestie  :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

nie wiem czy pytanie jest jeszcze aktualne... mam korek w pokoju dzieciecym, na pewno jest znacznie cieplejszy niz panele, daje niezla izolacje akustyczna (znacznie lepsza niz panele) no i jest raczej latwy w utrzymaniu, bez problemu zmylam z podlogi korkowej slady farby, tuszu itp. Natomiast co do jego urody mozna miec rozne opinie ;)

zosia2007


vobi

#117
taaak... nudze sie, a i tak podgladam watek mieszkaniowy i kuchenny, to sie zalogowalam :)

Dodany tekst: 05 Kwi 2012, 14:14:05

czy mam bana?

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zosia2007


vobi


fasolka1980


aniak1211

#122
vobi
hello bighug

Dodany tekst: 05 Kwi 2012, 15:04:06

Co do podlogi z korka to chyba aja tez o to pytala.

vobi

dzieki :)
ajowego watku jakos nie widzialam...

aniak1211

Cytat: vobi w 06 Kwi 2012, 00:17:41ajowego watku jakos nie widzialam...
Bo takiego nie ma:D
Pytala chyba na plotach kiedys;)