Autor Wątek: sralon do naprawy :)  (Przeczytany 43518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

Odp: sralon do naprawy :)
« Odpowiedź #50 dnia: 21 Sty 2012, 21:14:02 »
marax, jesli lubisz meble w stylu almi decor, to polecam sklep :
sklady meblowe, sprowadzaja mnostwo mebli, a ceny 1/3 tego co w almi decor
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

np

inkageo

« Odpowiedź #51 dnia: 21 Sty 2012, 21:15:07 »
A nie wystarczy Ci coś takiego?

Albo okrągły rozkładany i jeszcze dwa krzesła dokupić?

Dodany tekst: 21 Sty 2012, 21:16:46
« Ostatnia zmiana: 21 Sty 2012, 21:16:46 wysłana przez inkageo »
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

elve

« Odpowiedź #52 dnia: 21 Sty 2012, 21:18:19 »
popieram inkę!
i namawiałabym cię na sukienki na krzesła, tu można tanio zamówić: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (i np pasujące zasłony)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #53 dnia: 21 Sty 2012, 21:20:58 »
popieram inkę!
i namawiałabym cię na sukienki na krzesła, tu można tanio zamówić: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (i np pasujące zasłony)
stol jeszcze ok ale krzesla mi sie nie podobaja . ja mam krzesla drewniane tylko malo reprezentacyje . moze jakby mialy te nakladki

elve

« Odpowiedź #54 dnia: 21 Sty 2012, 21:23:39 »
na wymiar też powinni uszyć, ale oparcie muszą mieć proste

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 21 Sty 2012, 21:23:39 »

marax

« Odpowiedź #55 dnia: 21 Sty 2012, 21:27:51 »
ja mam nietypowe podejscie do wszystkich dekoracji . jak zrobic zeby sie nie narobic i bylo czysto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak ma sie takie nakladki to prawdopodobienstwo ich usyfienia jest bardzo duze . Jak sa fajne krzesla z drewna/ plastiku to wystarczy przetrzec i jest ok . Boje sie wlasnie tego ze bedzie to sie brudzilo

Dodany tekst: 21 Sty 2012, 21:31:17
taka komoda mi sie podoba tylko ta cena ..........
« Ostatnia zmiana: 21 Sty 2012, 21:31:17 wysłana przez maraxela »

inkageo

« Odpowiedź #56 dnia: 21 Sty 2012, 21:31:38 »
No właśnie, ja bym nie mogła mieć ubranek na krzesłach, bo pies się o wszystko ociera.. Mam tapicerowane i kot je zniszczył, codziennie śpi na innym i brudzi, nie da się już doczyścić..
Dlatego takie mi się podobają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #57 dnia: 21 Sty 2012, 21:32:20 »
maraxela rozumiem, też staram się nie utrudniać sobie życia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to teraz masz zadanie domowe: pomyśl nad kolorami i meblami jakie chciałabyś mieć

aaaaa i bierzesz pod uwagę drzwi do kuchni?

inkageo

« Odpowiedź #58 dnia: 21 Sty 2012, 21:32:41 »
Te rattanowe też fajne, ale nie wszędzie będą pasować.. Do mnie chyba nie..

elve

« Odpowiedź #59 dnia: 21 Sty 2012, 21:33:55 »
maraxela komoda bardzo sympatyczna, to lity dąb to trudno się dziwić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szukaj szukaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #60 dnia: 21 Sty 2012, 21:35:00 »
z wymi drzwiami to jest tak /kuchnia nie jest az tak bardzo widoczna -jak sie wchodzi prawie zupelnie . beda zapewne sporo kosztowaly  . Mi sie nie chce nawet zamykac drzwi od zmywarki wiec tym bardziej od kuchni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pomysl dobry ale w moim wypadku pewnie rzadko bym z tego kozystala

Dodany tekst: [time]sob, 21 sty 2012, 21:37:11[/time]
ja wszystko musze miec proste zeby szybko sprzatac- stad np wiszacy tv bo nie zbiera sie kurz na szafce -jak szafka ma otwory i jest tam dvd itp to wycieranie zajmuje sporo czasu . jak bede miala te sukienki na krzeslach= bede musiala je non stop prac= bede sie denerwowac jedzac kolacje na laure . ten salon ma byc taki zeby przy minimalnej energi na sprzatanie wygladal na posprzątany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 21 Sty 2012, 21:40:44
co do stolu z ikea to ja bym chciala taki co po zlozeniu jest ok 6 miejscowy a rozklada sie na 8 .

Dodany tekst: 21 Sty 2012, 21:43:31
obawiam sie ze taki tez moglby wygladac ciezko ale mi sie podoba
« Ostatnia zmiana: 21 Sty 2012, 21:43:31 wysłana przez maraxela »

inkageo

« Odpowiedź #61 dnia: 21 Sty 2012, 21:56:34 »
Marax właśnie takie rozkładane Ci wklejałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja chyba też jutro zrobię zdjęcia i poproszę o rady, bo nie mogę się za konkrety zabrać już od roku..

marax

« Odpowiedź #62 dnia: 21 Sty 2012, 22:00:18 »
Marax właśnie takie rozkładane Ci wklejałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja chyba też jutro zrobię zdjęcia i poproszę o rady, bo nie mogę się za konkrety zabrać już od roku..
stara daj spokoj nie oddawaj przypadkiem kolorofonu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #63 dnia: 21 Sty 2012, 22:00:44 »
a takie wnętrze ci się podoba? oczywiście w twoich kolorach?

ja bym kupiła stół sosnowy, nie dodawaj dodatkowych kolorów drewna, bo masz już drugi kolor w kuchni
a dodatki sugeruję w zieleniach (pisząc dodatki mam na myśli podkładki pod talerze i poduszki na kanapę, nic więcej)

Dodany tekst: 21 Sty 2012, 22:03:29
a co do szafki TV - bez przesady, możesz kupić zamkniętą i tylko przecierać blat, w szafkach i szufladach nie sprzątasz chyba za często, nie?

a to wiszące TV u ciebie wygląda biurowo-hotelowo, i jest za wysoko
« Ostatnia zmiana: 21 Sty 2012, 22:03:29 wysłana przez elvelve »

marax

« Odpowiedź #64 dnia: 21 Sty 2012, 22:10:14 »
mam zielone zaslony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
alve powiedzialam mezowi o stylu biiurowo-hotelowym
'eeeeeeeee dlaczego tak .......... mi sie wydawalo ze ladnie powiesilem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj"
« Ostatnia zmiana: 21 Sty 2012, 22:11:30 wysłana przez maraxela »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 21 Sty 2012, 22:10:14 »

elve

« Odpowiedź #65 dnia: 21 Sty 2012, 22:10:46 »
mam zielone zaslony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dlatego dopisałam to co w nawiasie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #66 dnia: 21 Sty 2012, 23:47:14 »
taki mi sie podoba -zmienilby zupelnie wyglad salony tylko ta cena  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Sty 2012, 23:49:15 wysłana przez maraxela »

elve

« Odpowiedź #67 dnia: 21 Sty 2012, 23:49:59 »
nie jasny! masz psy
a ten jest ze skóry eko

marax

« Odpowiedź #68 dnia: 21 Sty 2012, 23:56:09 »
nie jasny! masz psy
a ten jest ze skóry eko
tam sa tylko dodatki ze skory eko caly ze skory kosztuje 4999 .nie ma byc jasny tak ? jasna skora sie brudzi ? ta ciemna jest nie do zdarcia . mozna na niej wylac wszystko i nic nie widać .

elve

« Odpowiedź #69 dnia: 21 Sty 2012, 23:58:59 »
maraxela jasna się brudzi, widać sierść, trzeba często myć by wyglądała dobrze, uwierz mi, to nie dla ciebie, ja bym sobie takiej nie sprawiła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #70 dnia: 22 Sty 2012, 00:02:10 »
maraxela jasna się brudzi, widać sierść, trzeba często myć by wyglądała dobrze, uwierz mi, to nie dla ciebie, ja bym sobie takiej nie sprawiła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie nie to masz racje jak sie brudzi i widac ( a nie stac mnie na pania do sprzatania) to nie jest optymalne rozwiązania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 22 Sty 2012, 00:03:39
ja uwiebiam moja meble w pokoju gdzie sie ucze . mam biala biblioteczke -od kupiania w tamtym roku chyba z 2 razy wycieralam te polki (mam za szyba wiec sie az tak nie kurzy) a jak sie nakurzy to nie widac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Sty 2012, 00:03:39 wysłana przez maraxela »

marax

« Odpowiedź #71 dnia: 22 Sty 2012, 12:23:47 »
chyba zaczne od kupienia stolu stolika i firan (takie jak ma golinda chyba bylyby najlepsze ) proste ecru lekko marszczone .

abkasia

« Odpowiedź #72 dnia: 22 Sty 2012, 12:54:45 »
a te kanapy tez masz wplanie zmieniac?

marax

« Odpowiedź #73 dnia: 22 Sty 2012, 12:57:43 »
a te kanapy tez masz wplanie zmieniac?
tak ale nie moge wszystkiego na raz bo to duzo $ .plan elve przejsciowy jest dobry .ta duza sofa pod kaloryfer,tv na druga strone plus fotel zamiast sofy 2 osobowej (fotel mam od kompletu na strychu) .kupie stol z krzeslami,stolik i zaslony i tak wyjdzie pewnie ok 5000 . pozniej dokupie reszte

abkasia

« Odpowiedź #74 dnia: 22 Sty 2012, 12:59:01 »
tak ale nie moge wszystkiego na raz bo to duzo $ .plan elve przejsciowy jest dobry .ta duza sofa pod kaloryfer,tv na druga strone plus fotel zamiast sofy 2 osobowej (fotel mam od kompletu na strychu) .kupie stol z krzeslami,stolik i zaslony i tak wyjdzie pewnie ok 5000 . pozniej dokupie reszte

no rozumiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bez nich bedzie duzo ladniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj