sralon do naprawy :)

Zaczęty przez marax, 21 Sty 2012, 17:32:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Meble sa z dąb dziki podloga sosna stylizowana na dąb ( w przyszlosci bedzie cyklinowana i przywrocony bedzie naturalny kolor sosny)

inkageo

#151
Tak naprawdę Tobie jest potrzebny jeden kredens szeroki i niski, stół, szafka rtv. Krzesła bym dała w innym kolorze, żeby tak brązowo nie było. No i ten drugi kredens nie ma gdzie stanąć raczej. Obok pierwszego - zrobi się meblościanka. Pisałaś, że spróbowałabyś go sprzedać, ale musiałabyś wystawić w bardzo atrakcyjnej cenie..nie wiem czy Ci się to opłaca. Jak wstawisz te wszystkie ciemne meble + ciemna podłoga - zrobi się ponuro! Chyba, że chce Ci się podłogę cyklinować i malować na jasno.

Dodany tekst: 11 Sie 2012, 17:19:26

Marax te ceny to przed obniżką? Strasznie drogie!
Imagine there is no hate

marax

#152
Cytat: inkageo w 11 Sie 2012, 17:18:42
Tak naprawdę Tobie jest potrzebny jeden kredens szeroki i niski, stół, szafka rtv. Krzesła bym dała w innym kolorze, żeby tak brązowo nie było. No i ten drugi kredens nie ma gdzie stanąć raczej. Obok pierwszego - zrobi się meblościanka. Pisałaś, że spróbowałabyś go sprzedać, ale musiałabyś wystawić w bardzo atrakcyjnej cenie..nie wiem czy Ci się to opłaca. Jak wstawisz te wszystkie ciemne meble + ciemna podłoga - zrobi się ponuro! Chyba, że chce Ci się podłogę cyklinować i malować na jasno.

Dodany tekst: sob, 11 sie 2012, 14:19:26

Marax te ceny to przed obniżką? Strasznie drogie!
tak po obnizce inka sam stoł na allegro z debu kosztuje czesto 2500 komoda taka na allegro 4000 .

inkageo

Czyli za całość masz zapłacić połowę - 4 157 zł?
Imagine there is no hate

jestynka

Cytat: inkageo w 11 Sie 2012, 18:18:42Marax te ceny to przed obniżką? Strasznie drogie!

moja pierwsza myśl to:drogo
ale potem pomylsałam, że jestem przyzwyczajina od cen z ikei i wszystko inne po po prostu tyle kosztuje
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#155
Cytat: inkageo w 11 Sie 2012, 17:21:33
Czyli za całość masz zapłacić połowę - 4 157 zł?
haha nie za calosc 7500 przecenione z 15 000 inka to nie ikea  ;) chce pozadne meble na raty zeby mi sie kasa bokami nie rozchodzila

inkageo

O kur..... Ja bym nie miała nawet dylematu. A to tylko okleina naturalna, nie lite drewno...
Za takie pieniądze to meble musiałby mi idealnie pasować  :hmm:
Imagine there is no hate

jestynka

a będą Cię one satysfakcjonować?

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


inkageo

Niech się jakieś mniejsze sknery wypowiedzą :D
Imagine there is no hate

jestynka

#160
Cytat: inkageo w 11 Sie 2012, 18:25:33A to tylko okleina naturalna, nie lite drewno...

serio?
byłam przekonana,że to lite drewno.
Marax za stól w ikei z litego drewna zapłaciła ok.1000, stolarz który nam robił kuchnię za taki stół z dębu litego krzyknąl ok.2000



Dodany tekst: sob, 11 sie 2012, 16:28:59

marax, to już bym wolała kupic ten stół wklejony przez Ciebie
http://allegro.pl/stol-debowy-rozkladany-lity-dab-bialy-blat-3-cm-i2525663701.html

plus komodę w tym stylu i krzesla,zapłaciłabyś w sumie mniej i salon byłby mniej zastawiony.
Ile Twój salon ma metrów?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: inkageo w 11 Sie 2012, 17:25:33
O kur..... Ja bym nie miała nawet dylematu. A to tylko okleina naturalna, nie lite drewno...
Za takie pieniądze to meble musiałby mi idealnie pasować  :hmm:
Kurcze podobaja mi sie chcialam wlasnie w takim prostym stylu jak to . No idealnie mi sie podobaja ale nie chce zeby znowu okazalo sie to klapą bo to jednak troche kasy jest . Wkurza mnie ten wieczny balagan w salonie i chcialabym juz miec w koncu stol ,krzesła komode .Wygonie mi wziąść w 1 miejscu wszystko maja raty 0%

inkageo

#162
Spróbuj wstawić te meble na planie! Stół nie jest za duży? Będzie widać :)

Dodany tekst: 11 Sie 2012, 17:31:26

Ja strasznie nie lubię takiego kupowania - presja, że rezerwacja do jutra, do tego przymus brania zestawu, już czuję jakby mnie głowa rozbolała na Twoim miejscu :D
Imagine there is no hate

marax

a JAKBY zostawic ta witryne na dole w salonie a komode wziasc ta dlugą do gory do sypialni ? Ale sie uczepilam tych mebli lol lol

jestynka

Cytat: maraxela w 11 Sie 2012, 18:31:34Ale sie uczepilam tych mebli LOL LOL

to po co się nas pyta? lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Bardzo podoba mi się stół i komoda bez szybek! Ale stół nie jest tak super praktyczny, bo nie składa się, nie? A chyba ma spore gabaryty. W sklepach to wszystko się małe wydaje, a później w domu kolosy ;)
Imagine there is no hate

jestynka

maraxela ja bym się bala,że zrobi się w tym salonie jak "u cioci kloci"
ale mogę się mylić
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: inkageo w 11 Sie 2012, 17:30:12
Spróbuj wstawić te meble na planie! Stół nie jest za duży? Będzie widać :)

Dodany tekst: 11 Sie 2012, 16:31:26

Ja strasznie nie lubię takiego kupowania - presja, że rezerwacja do jutra, do tego przymus brania zestawu, już czuję jakby mnie głowa rozbolała na Twoim miejscu :D
inka wstawilam przeciez meble do planu cos jest nie tak ?

jestynka

Cytat: inkageo w 11 Sie 2012, 18:32:59W sklepach to wszystko się małe wydaje, a później w domu kolosy wink

o tak szczególnie w ikei na tych dużych powierzchniach
nam bedinge i stół zastawil sporo,a wyszliśmy z malą kanapą :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: inkageo w 11 Sie 2012, 17:32:59
Bardzo podoba mi się stół i komoda bez szybek! Ale stół nie jest tak super praktyczny, bo nie składa się, nie? A chyba ma spore gabaryty. W sklepach to wszystko się małe wydaje, a później w domu kolosy ;)
rozklada sie z 160 do 240 jednym palcem :) Dopracowane sa te meble bardzo -starannie zrobione ,super wykonczone .

jestynka

maraxela, Ty już jesteś do tych mebli przekonana :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: maraxela w 11 Sie 2012, 18:35:09rozklada sie z 160 do 240 jednym palcem Smiley Dopracowane sa te meble bardzo -starannie zrobione ,super wykonczone .
A no to fajnie, że się rozkłada. Więc stół super, kredens szeroki też.. No a reszta?
Idę oglądać plan, ale tam jakoś dziwnie było to ustawione, myślałam, że jest w fazie opracowania :D
A ile krzeseł?
Imagine there is no hate

marax

Ej no nie chce kupic kolejnej porazki . Moim zdaniem to nie jest drogo . Za meble dla laury dalam prawie 4000 i sklejka

inkageo

Dobra spojrzałam na plan...ta witryna w rogu na pewno nie... Poproś kierownika sklepu i powiedz mu, że jej nie chcesz, niech ją sobie zostawią ;)
Imagine there is no hate

marax

#174
w zestawie 6 krzesel

Dodany tekst: 11 Sie 2012, 15:40:12

AAAAAAAAAAA pojechalam po naroznik . jedyny ktory mi sie podobal kosztowal 10000 lol lol wiec uznalam ze za ta cene moge miec umeblowany caly salon - jeszcze zrobie 2500 oszczednosci lol lol

Dodany tekst: 11 Sie 2012, 16:42:49

Dobra musze sie z tym przespac zeby nie zrobic glupoty

Dodany tekst: 11 Sie 2012, 17:51:14

inka a co w krzesłach jest nie tak ? jakie by pasowały . No nie wiem moze za szybko mi sie to spodobalo