sralon do naprawy :)

Zaczęty przez marax, 21 Sty 2012, 17:32:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

#125
Marax, komoda bardzo ok, tylko czy nie za mała? Tzn, czy takie 150cm nie wyda się maleńkie na takiej długiej ścianie?

Co do skrzyni, to można połączyć ją z funkcją stolika kawowego: http://www.indyjskie-klimaty.pl/skrzynie.html To takie bardziej rustykalne przykłady...

Dodany tekst: 23 Sty 2012, 23:36:52

Krótki bok stołu przy oknie, dłuższy przy ścianie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: sierpniowajulka w 23 Sty 2012, 23:35:57
Marax, komoda bardzo ok, tylko czy nie za mała? Tzn, czy takie 150cm nie wyda się maleńkie na takiej długiej ścianie?

Co do skrzyni, to można połączyć ją z funkcją stolika kawowego: http://www.indyjskie-klimaty.pl/skrzynie.html To takie bardziej rustykalne przykłady...

Dodany tekst: 23 Sty 2012, 23:36:52

Krótki bok stołu przy oknie, dłuższy przy ścianie
jasne dzieki :) najbardziej mi sie podoba pomysl kolorowego stoliku lubie takie stoliki .

sierpniowajulka

A, i mój plan (i Elve pewnie też; jeszcze się nie doczytałam) zakłada przewalenie tv na przeciwległą ścianę - dacie radę?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: sierpniowajulka w 23 Sty 2012, 23:38:45
A, i mój plan (i Elve pewnie też; jeszcze się nie doczytałam) zakłada przewalenie tv na przeciwległą ścianę - dacie radę?
tak tv to najmniejszy problem - nie mamy jeszcze tynkow zewnatrznych  wiec mozna kabel poprowadzic tarasem

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

http://bi.gazeta.pl/im/8/6920/z6920088X.jpg taki stolik jest fajny tylko kto by go zrobil :)
wrobel ja musze miec stol rozkladany bo u mnie duze imprezy bywaja

inkageo

Ale piękne te skrzynie!
Imagine there is no hate

aniak1211

#132
Cytat: maraxela w 24 Sty 2012, 00:12:12
http://bi.gazeta.pl/im/8/6920/z6920088X.jpg taki stolik jest fajny tylko kto by go zrobil :)
wrobel ja musze miec stol rozkladany bo u mnie duze imprezy bywaja
Znam ze dwoch stolarzy;)
Ale to troche daleko od Ciebie,jakies 100km. ;D
Nie mam pojecia jak cenowo;)
Jeden,mieszkajacy blisko moich rodzicow,
jest dobrym i sprawdzonym stolarzem,robil pare rzeczy u moich rodzicow,jego dom jest pelen drewna i wyglada super:)


marax

jakie to sa miesiste zaslony z naturanych tkanin? rolet nie da sie umocowac we wnece nad oknem chyba bo nie ma tam miejsca

sierpniowajulka

grube, cięższe - nie taka szmatka powiewająca przy każdym oddechu. :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: maraxela w 24 Sty 2012, 12:40:07
jakie to sa miesiste zaslony z naturanych tkanin? rolet nie da sie umocowac we wnece nad oknem chyba bo nie ma tam miejsca

a nad oknem na scianie?? ja tak zamontuje rolety w salonie.


marax, idz do sklepu, chocby do marketu budowlanego i sobie pomacaj, zobaczysz czym sie roznią lekkie od ciezkich :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

dobra nie ma komody zabrana . teraz poluje na allegro za jakas ......... Jakie zaslony/firany proponujecie bo mam dosc zielonych ?

nionczka

Najpierw kup meble, zasłony dobierzemy na końcu.
A Ty jakie kolory lubisz? Jakie Ci się podobają, a jakie nie? Są jakieś, które pociągają i kuszą Cie ostatnio?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#138
Cytat: nionczka w 27 Lut 2012, 13:39:13
Najpierw kup meble, zasłony dobierzemy na końcu.
A Ty jakie kolory lubisz? Jakie Ci się podobają, a jakie nie? Są jakieś, które pociągają i kuszą Cie ostatnio?
na meble potrzebuje z 15 000 wiec zanim ja meble kupie to minie pare lat niestety . nie mam zadnej gwarancji pracy od pazdziernika wiec nie chce brac kredytu bo nie wiem jak bedzie .

Dodany tekst: 27 Lut 2012, 15:23:16


sierpniowajulka

Marax, chodzi o to, byś najpierw kupiła z wielkogabarytowych to, co teraz planujesz kupić (jak komodę, na którą chcesz polować), następnie zrobiła foty pokoju i wtedy wybierzemy dodatki. :) Napisz o kolorach, jakie lubisz.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

wrobelek0403
fajne te meble :)

marax

#142
Dziewczyny zamowilam( zarezerwowalam takie meble)
plan mieszkania z meblami (naroznik bedzie kiedys na razie w planie przyszlosciowo)
http://planmieszkania.pl/plan/rysuj/id/135240/code/6947944473


Dodany tekst: sob, 11 sie 2012, 14:55:48

Pasuja czy nie pasuja bo musze dac do sklepu odpowiedz . Meble marki Klose - okazja bo 50% ceny jak sie wezmie caly zestaw . Zestaw jest z wyprzedazy wiec nic w nim juz nie moge zmienic .

Dodany tekst: sob, 11 sie 2012, 16:00:19

http://www.klose.pl/kolekcja/jadalnia-k-7-contur/226

jestynka

daj jeszcze zdjęcie salonu :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

https://picasaweb.google.com/maraxela/SalonDoNaprawy?authkey=Gv1sRgCJ-D9OT7yIPK2QE
PLAN SALONU - nie ma juz komody zielonych zasłon ani krzeselka do jedzenia dla dziecka

inkageo

Kurde.... Ja bym tak naprawdę chciała tylko tą komodę bez szybek i stół, krzesła bym wolała inne. Ile kosztuje cały zestaw po obniżce, a ile normalnie poszczególne elementy?
Ja chyba nie za bardzo lubię takie kompletne komplety, dużo tego wszystkiego  :hmm:
Imagine there is no hate

jestynka

będziesz miała tam bardzo brązowo pasuje Ci to?
one są trochę nie w moim stylu,ale jak Ci pasuje to bym brała ;)
njabardziej podoba mi się stół i witryna.
Myłsę,że potem trzeba będzie zająć się dodatkami,aby nie zrobilo się ciężĸo.
Z jakiego drewna masz podłogę ,a  z czego są te meble?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Te meble trochę do kuchni nie pasują  :hmm:
Imagine there is no hate

marax

#148
Ceny wszystkie po 50% obnizce kredens z szybka 1890 zl ( mozna go ewentualnie odsprzedac na allegro )
komoda 1590
stół 1714
krzesla 1500
komoda tv 1620

Dodany tekst: 11 Sie 2012, 17:15:56

Na krzesla musialabym dac jakies poduszeczki zeby sie nie pobrudzilo

jestynka

a one nie zastawią Ci cąłego salonu? jak one są duże?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login