Autor Wątek: sralon do naprawy :)  (Przeczytany 43521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Odp: sralon do naprawy :)
« Odpowiedź #100 dnia: 23 Sty 2012, 21:07:09 »
Ale to mialby byc tylko kawowy stolik za maly taki ?

Dodany tekst: 23 Sty 2012, 21:07:51
Aaaa bo ten ikea to jest stol duzy a nie stolik . Pomylilo mi sie
« Ostatnia zmiana: 23 Sty 2012, 21:07:51 wysłana przez maraxela »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #101 dnia: 23 Sty 2012, 21:10:09 »
aaaaa stolik, myślałam, ze chodzi ci o stolik pod tv Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jako kawowy, niezły, pytanie jakie ma wymiary.....
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #102 dnia: 23 Sty 2012, 22:20:37 »
stanowczo za mały!
może będą wyprzedawać coś z magazynów? przedzwoń Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

deski zostaw w spokoju, chodziło mi o ewentualne cyklinowanie i lakierowanie. o ile się nie mylę doda ma podłogi sosnowe.... i wyglądają bardzo ładnie, moze ci coś doradzi
no chyba ze się mylę

ja mialam sosnowe tez

doda

« Odpowiedź #103 dnia: 23 Sty 2012, 22:25:46 »
doda ma podłogi sosnowe.... i wyglądają bardzo ładnie, moze ci coś doradzi
no chyba ze się mylę

tak, ja mam podłogi sosnowe...
same deski są ok. ale reszta, tzn ich wykonanie - płakać się chce... tak mi fachowiec spieprzył robotę.
na początku było pięknie, ale teraz wychodzi fuszerka

aktualnie czekam na prywatną opinię biegłego i będę pewnie wnosić do sądu pozew odszkodowawczy.

marax

« Odpowiedź #104 dnia: 23 Sty 2012, 22:36:12 »
tak, ja mam podłogi sosnowe...
same deski są ok. ale reszta, tzn ich wykonanie - płakać się chce... tak mi fachowiec spieprzył robotę.
na początku było pięknie, ale teraz wychodzi fuszerka

aktualnie czekam na prywatną opinię biegłego i będę pewnie wnosić do sądu pozew odszkodowawczy.

ja to powinnam zadac zwrotu chyba za caly material plus robocizna . za to co mi sie stalo

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 23 Sty 2012, 22:36:12 »

elve

« Odpowiedź #105 dnia: 23 Sty 2012, 22:38:59 »
maraxela ktoś wam to robił? ale materiały dostarczyliście sami?

doda

« Odpowiedź #106 dnia: 23 Sty 2012, 22:39:58 »
ja to powinnam zadac zwrotu chyba za caly material plus robocizna . za to co mi sie stalo
pytanie dlaczego ci sie to stało?
czy dlatego, że robota była źle zrobiona, czy z innych powodów

u mnie - moim zdaniem -to co się stało jest wynikiem źle zrobionej roboty. u mnie wadliwie jest zrobiona nie tylko podłoga, ale jeszcze prysznic i kilka innych rzeczy. poczekam na opinie biegłego i zastanowię sie co robic dalej.

elve

« Odpowiedź #107 dnia: 23 Sty 2012, 22:41:42 »
doda a co jest nie tak z podłogą

marax

« Odpowiedź #108 dnia: 23 Sty 2012, 22:42:43 »
po 1 nie mamy z nikim umowy wiec sobie moge
deski byly slabo wyschniete - dostarczone przez wykonawce domu wyszla z nich sinica
a ci od drewna polozyli za malo lakieru - ja kupilam jakis mega drogi a to co jest na podlodze to nie wiem ................... albo nie ten lakier albo za malo jego . takie sa do niczego podlogi w calym domu . Na 1 pietrze sie malo chodzi to tak nie widac zniszczenia.
« Ostatnia zmiana: 23 Sty 2012, 22:44:38 wysłana przez maraxela »

doda

« Odpowiedź #109 dnia: 23 Sty 2012, 22:43:49 »
elve nie chce tutaj pisać w szczegółach, bo to jest strefa otwarta.

marax

« Odpowiedź #110 dnia: 23 Sty 2012, 22:45:26 »
mi w prysznicu nie scieka woda = raz w zyciu sie w nim kapałam

doda

« Odpowiedź #111 dnia: 23 Sty 2012, 22:46:57 »
po 1 nie mamy z nikim umowy wiec sobie moge

wiesz, ogólnie to jest kwestia do rozważenie czy jest o co walczyć. czy sie Tobie chce i czy rzeczywiście są do tego podstawy.

ja tez mam bardzo słabo napisana umowę. dlatego zanim wniosę pozew 4 razy się zastanowię.

marax

« Odpowiedź #112 dnia: 23 Sty 2012, 22:48:59 »
wiesz, ogólnie to jest kwestia do rozważenie czy jest o co walczyć. czy sie Tobie chce i czy rzeczywiście są do tego podstawy.

ja tez mam bardzo słabo napisana umowę. dlatego zanim wniosę pozew 4 razy się zastanowię.
to nie ma sensu . Nawet juz nie pamietam jak oni sie nazywali i gdzie mieszkali (byli za Zakopanego) . 1000 zl i ten salon bedzie jak nowy .

doda

« Odpowiedź #113 dnia: 23 Sty 2012, 22:49:31 »
to nie ma sensu . Nawet juz nie pamietam jak oni sie nazywali i gdzie mieszkali (byli za Zakopanego) . 1000 zl i ten salon bedzie jak nowy .

no to ok!!

marax

« Odpowiedź #114 dnia: 23 Sty 2012, 22:49:51 »
jak sie wam komoda podoba piszcie . Co z podloga ? chyba jak ja wyszlifuje to juz zostawie kolor sosny .

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 23 Sty 2012, 22:49:51 »

elve

« Odpowiedź #115 dnia: 23 Sty 2012, 22:53:36 »
maraxela moim zdaniem trzeba wycyklinować i polakierować, wybór lakieru zostawiłabym fachowcom
wybrałabym coś co nie będzie podkreślało żółtego odcienia sosny, a raczej ochłodzi jej barwę

wrobelek0403

« Odpowiedź #116 dnia: 23 Sty 2012, 22:54:28 »
marax, przede wszystkim poszukałabym dobrej firmy cyklinującej, kt sama zakupuje materiały.

z czystym sumieniem moge polecic mojego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dojezdza, nie jest tani, ale chemie sam przywozi z Niemiec, bo ta robiona w Polsce, nawet pod tą samą marką jest juz gorsza.

a co do mieszkania, najbardziej podoba mi sie pomysł: jasna podłoga, do tego ta komoda kt pokazałas na plotach - jest piekna. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj stół w podobnym stylu. układ pokazany przez Elve - super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kanapy mi sie nie podobają, osobiscie zrobiłabym wszystko zeby ich sie pozbyc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj , ale rozumiem, ze mozesz miec inne priorytety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

marax

« Odpowiedź #117 dnia: 23 Sty 2012, 22:56:21 »
marax, przede wszystkim poszukałabym dobrej firmy cyklinującej, kt sama zakupuje materiały.

z czystym sumieniem moge polecic mojego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dojezdza, nie jest tani, ale chemie sam przywozi z Niemiec, bo ta robiona w Polsce, nawet pod tą samą marką jest juz gorsza.

a co do mieszkania, najbardziej podoba mi sie pomysł: jasna podłoga, do tego ta komoda kt pokazałas na plotach - jest piekna. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj stół w podobnym stylu. układ pokazany przez Elve - super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kanapy mi sie nie podobają, osobiscie zrobiłabym wszystko zeby ich sie pozbyc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj , ale rozumiem, ze mozesz miec inne priorytety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja musze meic gdzie te Laury zabawki trzymac jak pozbede sie ludwika 14 (komody) a nie mam 10 000 na zakup odrazu calych mebli do salonu

doda

« Odpowiedź #118 dnia: 23 Sty 2012, 22:57:05 »
marax a czemu w salonie trzymasz zabawki Laury?

marax

« Odpowiedź #119 dnia: 23 Sty 2012, 22:59:25 »
marax a czemu w salonie trzymasz zabawki Laury?
ja mam dom pietrowy . jak je dam na 1 pietro (do jej pokoju) to ona bedzie spacerowac ciagle gora dol z zabawkami w rece - tylko chwila i spadnie po schodach . ona swojego pokoju na pietrze nie wykorzystuje -bawi sie tylko w salonie
« Ostatnia zmiana: 23 Sty 2012, 23:01:13 wysłana przez maraxela »

doda

« Odpowiedź #120 dnia: 23 Sty 2012, 23:02:50 »
aha

wrobelek0403

« Odpowiedź #121 dnia: 23 Sty 2012, 23:03:10 »
ja musze meic gdzie te Laury zabawki trzymac jak pozbede sie ludwika 14 (komody) a nie mam 10 000 na zakup odrazu calych mebli do salonu

dlatego napisałam, ze rozumiem niechec do wymiany kanap Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a w zamian za Ludwika chcesz inna komode, wiec bedzie miejsce na zabawki. swietnym rozwiązaniem jest tez dodatkowa skrzynia/kosz z pokrywką.

marax

« Odpowiedź #122 dnia: 23 Sty 2012, 23:04:37 »
ten regal co stoi w salonie to on ma wyjezdzana skrzynie . jak na focie widac - miesci sie tam tylko jej lego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #123 dnia: 23 Sty 2012, 23:04:59 »
a skoro trzymasz tam tylko zabawki, to może nie kupuj drogiej komody, tylko prędzej skrzynie jakaś, która póxniej wyniesiesz?

przeciez Laura już niedługo bedzie tak duża, że nie będziesz obawiała się że spadnie ze schodów i bedzie mogła mieć zabawki w pokoju. i zostaniesz z drogą i niepotrzebną komodą
« Ostatnia zmiana: 23 Sty 2012, 23:05:16 wysłana przez doda »

marax

« Odpowiedź #124 dnia: 23 Sty 2012, 23:05:59 »
a skoro trzymasz tam tylko zabawki, to może nie kupuj drogiej komody, tylko prędzej skrzynie jakaś, która póxniej wyniesiesz?

przeciez Laura już niedługo bedzie tak duża, że nie będziesz obawiała się że spadnie ze schodów i bedzie mogła mieć zabawki w pokoju. i zostaniesz z drogą i niepotrzebną komodą
dam sobie tam wtedy zastawe stolowa sztućce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w salonie jest potrzebny taki mebel . obecnie zastawe porcelanowa ćmielowa trzymam na strychu . za 1000 zl to ja kupie komode z MDF
« Ostatnia zmiana: 23 Sty 2012, 23:06:26 wysłana przez maraxela »