pomóżcie w ustawieniu mebli w sralonie

Zaczęty przez konwalia, 18 Sty 2012, 12:43:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Cytat: mobka w 18 Sty 2012, 19:47:07Ten telewizor pod oknem mi nieodpowiada, ale wtedy ustawienie mebli jest najlepsze
bo swiatło? u nas prawie non stop spuszczona roleta jest

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

#27
4,50 od kanapy do telewizora to strasznie daleko  :hmm:
Wg mnie ważniejsze od ustawienia mebli jest pozbycie się "niepotrzebnych" rzeczy. Piękny duży pokój, trzeba go tylko trochę opróżnić :)

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 19:55:32

No i lepiej żeby z orbita telewizor było widać :)
Imagine there is no hate

mobka

Cytat: inkageo w 18 Sty 2012, 19:55:03No i lepiej żeby z orbita telewizor było widać Smiley
To w twoim ukladzie go nie widac ;)

I nie podoba mi sie ta propozycja, bo zajmuje srodek pokoju, a ja lubie miec przestrzen na srodku, bo daje mi poczucie wiekszej ilosci miejsca.

A tv pod oknem wlasnie ze wzgledu na "pod swiatlo".

wrobelek0403

no dobra, moja inwencja sie skonczyła :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

A sory w inki widac z orbita, we wrobla nei widac ;) Nie zauwazylam postu ;)

inkageo

#31
Cytat: mobka w 18 Sty 2012, 19:57:41
To w twoim ukladzie go nie widac ;)

I nie podoba mi sie ta propozycja, bo zajmuje srodek pokoju, a ja lubie miec przestrzen na srodku, bo daje mi poczucie wiekszej ilosci miejsca.

A tv pod oknem wlasnie ze wzgledu na "pod swiatlo".
W mojej wersji widać z orbita telewizor, telewizor przy drzwiach jest :)

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 19:59:37

Konwalia i tak miała na środku stół, więc chyba jej nie przeszkadza brak przestrzeni :)

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 19:59:57

A zyskujemy kilka kawałków ściany bez mebli i to trochę przestrzeni też daje :)
Imagine there is no hate

mobka

Inki wersje na zywo trzeba by bylo zobaczyc, bo ja sie boje wlasnie odczucia braku miejsca przez naroznik na srodku :(

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Wersja 3 fajna..ale wg mnie daleko do telewizora i ciągnięcie kabli przy oknie, może być trudno.
Imagine there is no hate

mobka

#35
Generalnei to wole kanape na srodku niz stol, ktory u mnei w kolko stalby pewnie krzywo. Kanape jest trudniej przesunac :D

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 20:02:24

Cytat: wrobelek0403 w 18 Sty 2012, 20:00:57
jeszcze od biedy tak:

http://planmieszkania.pl/plan/rysuj/id/133721/code/3698756811

Antywirus mi w pracy nie puszcza, wklej zdjecie.

inkageo

No i dobrze żeby stolik rtv nie stał obok reszty mebli, wtedy wymiana nie jest tak pilna ;)
Imagine there is no hate

wrobelek0403

cholera w pierwszym linku tez było ułozenie, ale sie skasowało, to trzeba jednak zapisywac rysunki :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

#38
Wrobelek, ale kanapa jest symetryczna, czy ma jeden bok dluzszy? Bo wydawalo mi sie, ze krotszy bok przylegalby do sciany, a dluzszy wystawal.

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 20:09:52

Cytat: mobka w 18 Sty 2012, 20:08:09
Wrobelek, ale kanapa jest symetryczna, czy ma jeden bok dluzszy? Bo wydawalo mi sie, ze krotszy bok przylegalby do sciany, a dluzszy wystawal.

A nie, przylegalaby dluzszym, ale mi si enie podoba to, ze wchodzisz i natrafiasz po lewej na kanape, na wprost na stol. Nie lubie takiego zastawiania wejscia. Wiec dla mnei albo nr 1, albo wersja inki.

wrobelek0403

#39
kanapa ma 230/170.


musi Konwalia wrocic z kąpania młodej i sie opowiedziec :D

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 21:09:06

jeszcze jedno:

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

na razie wam polałam  :beer: :beer: i idę patrzeć

mobka


inkageo

Imagine there is no hate

mobka

Choc wersja kanapy i orbita za nia jest godna pochwalenia. TV pod oknem i by bylo git, ale nei bylo juz takiej wersji?

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

konwalia

#45
jeszcze takie coś(plan1)

Dodany tekst: śro, 18 sty 2012, 21:55:49

Cytat: jusia w 18 Sty 2012, 21:52:20
co to stoi za kanapa ??? wanna ???
orbitrek :D

Dodany tekst: śro, 18 sty 2012, 21:56:41

regały i witryny mają głębokość 30cm
kredensy już 40 i w ustawieniach po 3 mam zgryz

Dodany tekst: śro, 18 sty 2012, 21:57:39

tył kanapy jest czarny, a nie skórzany jak przód, więc opcja wejscia na kanapę tak wyglądającą odpada

Dodany tekst: śro, 18 sty 2012, 22:00:03

na razie P. ustawił tak-plan2, ale z orbita nie widać tv:

inkageo

Cytat: konwalia w 18 Sty 2012, 21:55:30regały i witryny mają głębokość 30cm
kredensy już 40 i w ustawieniach po 3 mam zgryz
A muszą przylegać do ściany? Nie są stabilne pewnie.. Bo tak to wysunąć te 10 cm by można.
Imagine there is no hate

konwalia

Cytat: inkageo w 18 Sty 2012, 22:07:25
A muszą przylegać do ściany? Nie są stabilne pewnie.. Bo tak to wysunąć te 10 cm by można.
super stabilne to nie są
a kot się zmieści w te 10cm? jak tak to dopada, bo będę miałą stracha, że się zaklinuje

inkageo

W mojej wersji gdzie są 4 sztuki na jednej ścianie to dałabym tak: regał, kredens, kredens, regał. I to w sumie nic nie szkodzi jak kredensy będą wystawać te 10 cm ;)
Imagine there is no hate

wrobelek0403

konwalia to ja je wszystkie zrobiłam 40 cm głebokie,

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login