pomóżcie w ustawieniu mebli w sralonie

Zaczęty przez konwalia, 18 Sty 2012, 12:43:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

#2
teraz

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 12:50:03

pokój ma 4,7x4,7m(4,75 ale listwy)

ściana gdzie drzwi 3,15m w lewo, drzwi 80 i 65cm

nie mam teraz kiedy wróblos, zaraz wychodzę

meble każda szafka 90cm potrzebuje(bo są te wystające elementy)
szafkę tv wymienię kiedyś, resztę nie bardzo, bo to nie docelowe mieszkanie(oby)

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 12:50:51

sufit jest niedokończony oczywiście :D


siog

konwalia ja te jedna sciane tez machnelabym na jasno, tzn caly pokoj na jeden kolor, przestrzennie bedzie i ladniej do mebli

yoy

o tak, jasne sciany super...
a co myslisz o pomalowaniu mebli na biało?

konwalia

Cytat: yoy w 18 Sty 2012, 13:09:53myslisz o pomalowaniu mebli na biało?
boje sie, ze checi mnie przerosna

siog jedna ciemna musi zostac, to ukłon w strone meza, ktory jest fanem kolorow(np korytarz pomaranczowo niebieski wrrr)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

o jezusie, zwierzu usuń ten wątek, po 40-50 wyświetleń i zero pomocy ;) znaczy się powinnam się wyprowadzić :D

inkageo

#9
Ja bym chciała pomóc, ale nie mam aż takiej wyobraźni, tu trzeba zrobić rzut!

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 19:01:58

No i bardzo fajnie, że przemalowaliście! Meble są fajne :) Będzie git :)
Imagine there is no hate

konwalia

Cytat: inkageo w 18 Sty 2012, 19:01:29No i bardzo fajnie, że przemalowaliście
jeszcze korytarz nas czeka ;)

mobka

#11
Konwalia, przemalowanie git, ale wymienilabym zyrandol, pozbyla sie ozdobki u jego podstawy i nei wiem, czy jeszcze nie pomyslalabym nad jakims przeslonieciem szybek w kredensach(?), bo duza ilosc rzeczy za calkowicie przejrzystymi szybkami poteguje u mnei wrazenie balaganu.

A co do ustawienia, to przydalby sie rzut, bo tak to ciezko ;D

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 19:12:15

Istnieje mozliwosc zmiany stolika pod tv, tak zeby wspolgral z drewnem szafek i stolu?

konwalia

#12
rzut tworzy wrobel(morze piwa)

częsc pamiątek popakuję i pochowam, więc nie będzie tyle, ale puchary P. muszą zostać, książki nie do ruszenia

sztukateria idzie out, ale środek sufitu jeszcze nie zrobiony, żyrandol na razie zostanie, w przyszłości młoda go zabiezre, bo to jej prezent od naszej mamy



Dodany tekst: śro, 18 sty 2012, 19:15:22

Cytat: mobka w 18 Sty 2012, 19:11:16Istnieje mozliwosc zmiany stolika pod tv, tak zeby wspolgral z drewnem szafek i stolu?
tak, choć nie od razu, chętnie coś co zasłoni od razu kaloryfer, jeśli tam by stał, telewizor zostaje ten, choć P truje, ze na euro wymeinimy

inkageo

#13
No i wywal jak najwięcej pucharów, wazonów i innych kurzołapów ;) Bałagan się robi. Szybki bym zostawiła jakie są, tylko nic nie stawiała już na samej górze ;) Obraz też bym zmieniła na jakąś jasną grafikę, taki przygnębiający jest. Do myśliwskiego dworku pasuje ;)

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 19:17:27

Absolutnie nic nie może stać na górze regałów i kredensów!
Imagine there is no hate

konwalia

ja już myślałam, nad odkręceniem tych ozdóbek z regałów, ale wtedy routery i przedłużacz będą na widoku

wrobelek0403

nie usuwac, ja sie bawie w programie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

mogę coś dokupić, ale nie za dużo, bo przed szkołą Dagi albo zrobimy generalny remont, albo zmienimy mieszkanie(taki jest plan)
więc całkowita wymiana mebli nie wchodzi w grę

mobka

Cytat: konwalia w 18 Sty 2012, 19:19:23nad odkręceniem tych ozdóbek z regałów
Dobry pomysl. A przedluzacza i rutera nie daloby sie przestawic gdzies na podloge? Za meble? Za kanape?

inkageo

#18
Router i kable zawsze da się upchnąć ;) A pod telewizor? One nie mogą być na drewnianych regałach.. Migające cudo z antenką i kablami nie!

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 19:24:07

Stolik pod telewizor nie powinien dużo kosztować, ten absolutnie nie pasuje. Reszta mebli jest spoko :)
Imagine there is no hate

konwalia

problem polega na tym, ze podłączenie neta i telefonu domowego jest zaraz po prawej od drzwi(drzwi nie ma)
tylko kabel tv jest pociągnięty na cały pokój pod listwą i więcej tam nie wejdzie

mobka

Cytat: konwalia w 18 Sty 2012, 19:25:22tylko kabel tv jest pociągnięty na cały pokój pod listwą i więcej tam nie wejdzie
Na pewno? Jak tak, to IMO lepiej postawic ruter na podlodze, zaraz przy gniazdku ;D

inkageo

#21
No to na ziemi za regałem ;)

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 19:29:36

Router pewnie nawet da się pionowo na ścianie powiesić, kiedyś tak miałam.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

#22
na razie 3 rzuty

http://planmieszkania.pl/plan/rysuj/id/133721/code/3698756811


ta wanna to orbitrek lol lol szersza szafka to tv

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 19:43:03

jeszcze dwie:

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A może tak? Kanapa zasłoni trochę "bałagan" szafkowy.
Imagine there is no hate

mobka

#24
Ten telewizor pod oknem mi nieodpowiada, ale wtedy ustawienie mebli jest najlepsze, hmmm. Mysle dalej

Dodany tekst: 18 Sty 2012, 19:49:37

CHyba wersja pierwsza.