rehabilitacja dzieci w Warszawie

Zaczęty przez olcia, 16 Sty 2012, 18:09:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olcia

Dziewczyny zwracam się do was jak zwykle o pomoc - okazało się, że Maja ma wzmożone napięcie mięśniowe i poszukuje dla niej rehabilitanta. Możecie mi polecić kogoś sprawdzonego?

zuzia

olcia
moge ci polecić moją szwagierkę. jest rehabilitantką dziecięcą, pracowała na oddziale rehabilitacji dziecięcej w szpitalu, teraz pracuje w klinice rehabilitacyjnej.

mobka

Cytat: zuzia w 16 Sty 2012, 19:41:21
olcia
moge ci polecić moją szwagierkę. jest rehabilitantką dziecięcą, pracowała na oddziale rehabilitacji dziecięcej w szpitalu, teraz pracuje w klinice rehabilitacyjnej.

A jak ja kogos szukalam, to mi nic nei polecilas :P Zartuje oczywiscie.

Ja chodzilam (znaczy sie bylam 2 razy) do rehabilitantki w konwaliowa.pl. Bylam z Mlodym oczywiscie. Zrezygnowlaismy, bo plakal (bardzo), a tramtejszy neurolog (Tomasz Mazurczak  - polecam goraco!) stwierdzil, ze mamy troche iwecej cwiczyc w domu, bo Mlody to wrazliwiec i nic mu takie swiczenia nie dadza (neurologicznie bylo ok, ale byl mocno spiety, tak psychicznie jakby bardziej, moze przez refluks tez, ale wyrosl, w domu troche cwiczylismy, ale tylko takie rozluzniajace cwiczenia).

zuzia

Cytat: mobka w 16 Sty 2012, 19:47:29A jak ja kogos szukalam, to mi nic nei polecilas  Zartuje oczywiscie.
ale I. wtedy w wawie nie mieszkała. na mazury to bys raczej nie jeździła.

mobka

Cytat: zuzia w 16 Sty 2012, 20:00:52
ale I. wtedy w wawie nie mieszkała. na mazury to bys raczej nie jeździła.

Aaaa to k. Nie wiedzialam, ze sie przeprowadzila. Myslalam, ze to jakas inna jeszcze :D

aja

ja mogę polecić Izę Kępę pracuje w CZD
chętnym napiszę  numer kom. na pw

olcia

#6
dzięki dziewczyny :) zuzia, aja będę wdzięczna za jakieś namiary.
Oczywiście   :beer: dla wszystkich

Bzyczek

Witam !!

Olcia Miałaś już tą rehabilitacje??jeśli tak to czy dobra jest ta Pani?? bo ja muszę mojej siostrze  (tzn jej synkowi który ma 6 miesięcy i ponoć jest jakiś wiotki czy coś) coś poszukać a znalazłam linka na tym formu  i tak się właśnie zdecydowałam żeby napisać i zapytać . będę wdzięczna za odp. Pozdrawiam  Bzyczek ( Basia)

olcia

Bzyczek u mnie była szwagierka zuzi. Jak na razie spotkałyśmy się 2 razy ale jestem z niej bardzo zadowolona.

zuzia

olcia
bardzo się cieszę.
I. miała bardzo dobre opinie w szpitalu, no i ma podejście do dzieci w tym temacie.

Bzyczek

Dziekuje Dziewczyny. a Nie wiecie czy by przyjeżdzała do łomianek może?? bo moja Siostra sie tam właśnie przeprowadziła.