Moje lokum

Zaczęty przez siog, 16 Sty 2012, 12:17:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Tak, chodziło mi o to samo wyrko, o którym mówią Julka i Anka Cyganka
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


sierpniowajulka

Siog, powodzenia w wyborze. Jak wrócę za miesiąc, to pewnie już cały pokój A. będzie gotowy?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

#78
Cytat: sierpniowajulka w 26 Sty 2012, 16:54:53
Siog, powodzenia w wyborze. Jak wrócę za miesiąc, to pewnie już cały pokój A. będzie gotowy?

chcialabym:)

udanego wyjazdu!!!   bighug bighug bighug bighug

Dodany tekst: 26 Sty 2012, 17:14:25

p.s. zadna lampa mi nie pasuje do koncepcji jej  :rotfl: pokoju

marax

siog te lozka to przypominaja mi lozka szpitale . Poszukaj po starych szpitalach pelno maja tego w magazynach . U nas widzialam tez jest taka graciarnia z tymi ramami w szpitalu

rudasekawf

#80
Cytat: maraxela w 26 Sty 2012, 22:28:33siog te lozka to przypominaja mi lozka szpitale . Poszukaj po starych szpitalach pelno maja tego w magazynach . U nas widzialam tez jest taka graciarnia z tymi ramami w szpitalu
coś w tym jest :P

kasiad

Cytat: maraxela w 26 Sty 2012, 22:28:33
siog te lozka to przypominaja mi lozka szpitale

nie chciałam pisać, ale mi też ;D

siog

tym lozkom daleko do tych szpitalnych, ale co ja bede tlumaczyc  ;)

kasiad

może i daleko, ale każdemu może się kojarzyć inaczej  ;) ale wiadomo, decyzję podejmuje sam zainteresowany :)

Kasia

Cytat: siog w 27 Sty 2012, 09:35:58
tym lozkom daleko do tych szpitalnych, ale co ja bede tlumaczyc  ;)

siog ale może nie traktuj tego jako przytyku tylko jako pospowiedź gdzie takich lub podobnych szukać :D

aja

mnie tego typu łózka przerazaja bo albo kojarza sie tak jak i dziewczynom albo z jakimis horrorami,  zupełnie nie moja bajka

siog

Cytat: Kasia w 27 Sty 2012, 14:03:22
siog ale może nie traktuj tego jako przytyku tylko jako pospowiedź gdzie takich lub podobnych szukać :D

nie traktuje tego jak przytyku od maraxeli.po prostu pisze ze to sa zupelnie inne rzeczy. ale moze ktos tego nie widziec. ale ten rotfl od rudasekwf.. hmmm nie skomentuje

anyway tak to bedzie mieszkanie z wieloma rzeczami jak z horroru. pokaze juz efekt koncowy tylko

marax

Cytat: siog w 27 Sty 2012, 15:27:09
nie traktuje tego jak przytyku od maraxeli.po prostu pisze ze to sa zupelnie inne rzeczy. ale moze ktos tego nie widziec. ale ten rotfl od rudasekwf.. hmmm nie skomentuje

anyway tak to bedzie mieszkanie z wieloma rzeczami jak z horroru. pokaze juz efekt koncowy tylko
oj nie sa to inne rzeczy . Polskie szpitale dostawaly swojego czasu dary z niemiec - i to nie koniecznie ze szpitali ale z roznych miejsc (wazne zeby bylo metalowe-chodzi o epidemiologie) . U nas w szpitalu byly pielne ramy w darach przywiezione .

siog

Cytat: maraxela w 27 Sty 2012, 15:34:47
oj nie sa to inne rzeczy . Polskie szpitale dostawaly swojego czasu dary z niemiec - i to nie koniecznie ze szpitali ale z roznych miejsc (wazne zeby bylo metalowe-chodzi o epidemiologie) . U nas w szpitalu byly pielne ramy w darach przywiezione .

sa to inne rzeczy. te szpitalne sa grubsze. maja ramy grubsze metalowe. i wieksze kola do przemieszczania. ja szukam lozka raczej francuskie/niemieckie uzytkowe do domu, mosiezna z recznie rzezbionymi detalami i z cienka rama oraz kolkiem.

marax

#89
Cytat: siog w 27 Sty 2012, 15:38:04
sa to inne rzeczy. te szpitalne sa grubsze. maja ramy grubsze metalowe. i wieksze kola do przemieszczania. ja szukam lozka raczej francuskie/niemieckie uzytkowe do domu, mosiezna z recznie rzezbionymi detalami i z cienka rama oraz kolkiem.
siog ja cie nie chcialam zdenerwowac

Dodany tekst: 27 Sty 2012, 15:50:27

Cytat: siog w 25 Sty 2012, 19:21:36
tutaj takie samo tylko niebieskie i cena z kosmosu, ale zdjecia lepsze

http://www.ebay.de/itm/seltenes-altes-Krankenhausbett-Metall-Bett-Shabby-Chic-/400257716430?pt=Mobiliar_Interieur&hash=item5d313810ce
moj niemiecki nie jest wybitny ale ono tez jest ze szpitala wiec nie rozumiem roznicy

nionczka

u mnie też wywołują skojarzenia z domami francuskimi, a nie szpitalem. A poza tym też miałam metalowe łóżko w dzieciństwie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#91
Cytat: nionczka w 27 Sty 2012, 15:57:12
u mnie też wywołują skojarzenia z domami francuskimi, a nie szpitalem. A poza tym też miałam metalowe łóżko w dzieciństwie
ale dlaczego szpital ma wydźwięk negatywny .mysle ze ten sam producent mogl robic identyczne do domu i do szpitala . przeciez to dawno bylo - nie proponuje zakupu takiego
http://allegro.pl/lozko-szpitalne-i2074210934.html

zwierzatko_mojej_mamy

#92
siog mi tez sie kojarzy ze szpitalem, i nie traktuje tego jako negatyw - i nie rozumiem tez Twojej wypowiedzi, ze sa to zupelnie rozne rzeczy, ale co bedziesz tlumaczyc.. skoro rozne to wytlumacz, ja chetnie sie zawsze naucze

a w tym linku, ktory podeslalas z niebieskim to przeciez w opisie masz krankenhaus - czyli nie tylko my, nieuki, mamy takie kojarzenia..

a mi sie kojarzy dokladnie tak, jak na focie ponizej - przeciez to szpital, a lozko rozni sie tylko wysokoscia od podlogi:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Dodany tekst: 27 Sty 2012, 16:49:34

oczywiscie niezaleznie mi sie kojarzy i prowansalsko jak powyginane i angielsko jak proste itd itp, ale takie obrazy jak na focie z filmow/zdjec tez mam w glowie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aja

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Sty 2012, 16:48:26rozni sie tylko wysokoscia od podlogi:
i małym elementem  no i gruboscią pewnie belek/rurek

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rudasekawf

Cytat: siog w 27 Sty 2012, 15:27:09ale moze ktos tego nie widziec. ale ten rotfl od rudasekwf.. hmmm nie skomentuje
Przykro mi jeśli  Cię uraziłam, absolutnie nie było to moim zamysłem :)

siog

ok, ok

znalazlam lozko prawie idalne. jedynie denerwuja te krecone elementy. ale chyba nie bedzie trudne je "zdjac". reszta po prostu idealna. oczywiscie do przemalowania na bialo. tylko jak przekonac pana zeby do mnie wyslal

http://www.ebay.de/itm/Bett-Jugendstil-Antik-Metallbett-wunderschon-/220940891587?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5949476146594254773

mobka

Cytat: siog w 29 Sty 2012, 13:31:38
ok, ok

znalazlam lozko prawie idalne. jedynie denerwuja te krecone elementy. ale chyba nie bedzie trudne je "zdjac". reszta po prostu idealna. oczywiscie do przemalowania na bialo. tylko jak przekonac pana zeby do mnie wyslal

http://www.ebay.de/itm/Bett-Jugendstil-Antik-Metallbett-wunderschon-/220940891587?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5949476146594254773

A daleko masz do niego? Bo lozko rzeczywiscie jedno z ladniejszych.

siog

Cytat: mobka w 29 Sty 2012, 13:40:44
A daleko masz do niego? Bo lozko rzeczywiscie jedno z ladniejszych.

no troche daleko. on we wsch de blisko Poczdamu (?) a ja na samym zach... moze do niego napisze i spytam moze zaplace wiecej. bo lozko naprawde piekne wedlug mnie

inkageo

Imagine there is no hate