Moje lokum

Zaczęty przez siog, 16 Sty 2012, 12:17:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

pierwsze ładniejsze :) no dziwny ten wymiar materca :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

Cytat: siog w 20 Sty 2012, 23:27:55
tylko gdzie materac znajde na taki wymiar. 190 x 113 cm

to drugie to 190 x 90

np. tu:
http://materace-online.eu/materace-na-wymiar.html
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Kasia

Cytat: siog w 20 Sty 2012, 23:27:55ylko gdzie materac znajde na taki wymiar. 190 x 113 cm
u nas mozna zmniejszyć/powiększyć materac?
w zwykłym sklepie
oczywiscie za dopłata ale się da :)

siog

dzieki dziewczyny! juz widze tez ze na amazon spokojnie znajde materac. podpisujemy umowe najmu w srode i w weekend bede miala klucze. wiec wtedy wszystko moge zmierzyc "gazetami" i zobacze czy romiar lozka bedzie ok. musze jeszcze poszukac kogos kto mi zrobi te baze pod materac, stelaz

siog

znalazlam takie do renowacji, rozmiar dobry + przesylka w De. Ma baze pod materac! moge wyczyscic, pomalowac na bialo, kupic materac i gotowe. wolalabym cale z pretami ale te czesc zakryta moge dac jako zaglowek.
Brac?
p.s. cena tez ok.

http://www.ebay.de/itm/Unrestauriertes-Metallbett-20er-Jahren-/380261314413?_trksid=p3286.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5834658080352987178


annka-cygannka

Bardzo ładne. Ale mi na pewno nie chciałoby się tego odnawiać. Sama będziesz to czyścić/malować, czy komuś zlecisz?

siog

Cytat: annka-cygannka w 24 Sty 2012, 15:08:07
Bardzo ładne. Ale mi na pewno nie chciałoby się tego odnawiać. Sama będziesz to czyścić/malować, czy komuś zlecisz?

eee, tam max 2-3 godz pracy. umyc, wytrzec, zeszlifowac i pomalowac na bialo. moze na te czesc zakyta dam jakas tkanine albo tapete. moze tylko pomaluje i zostawie


siog

#58

Kata

Ja głosuję za tym pierwszym z dzisiaj pokazanych :D
Pozdrawiam

Kata

wrobelek0403

siog to ostatnie super  :thumbup: :thumbup: takie bardziej dziewczece :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Głosuję za tym ostatnim: http://www.ebay.co.uk/itm/French-Single-Antique-Bed-IRON-BEAUTIFUL-UNUSUAL-DESIGN-PRETTY-c1900-1910-/250979630146?pt=UK_Antiques_AntiqueFurniture_SM&hash=item3a6f8d3c42 Piękne jest! Dopiero przy tym zdjęciu zobaczyłam w tych łóżkach to, co Ty widziałaś od samego początku!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


elve

siog mnie się najbardziej podoba to żółte
nie wiem w jakim stylu będziesz urządzać pokój córki, ale jakoś mi nie pasuje do ciebie ostatnie (aczkolwiek fikuśne i urocze)
a w żółtym to dodatkowo podoba mi się jego kolor
co do ostatniego, wydaje się być mocno zardzewiałe :hmm:

siog

Cytat: elvelve w 24 Sty 2012, 20:21:35
siog mnie się najbardziej podoba to żółte
nie wiem w jakim stylu będziesz urządzać pokój córki, ale jakoś mi nie pasuje do ciebie ostatnie (aczkolwiek fikuśne i urocze)
a w żółtym to dodatkowo podoba mi się jego kolor
co do ostatniego, wydaje się być mocno zardzewiałe :hmm:
to zolte to przemalowalabym na bialo. bo chce biale lozko na 100%. styl pokoju trudno okreslic...taki moj mieszany z tapeta:) i metalowa szafka szkolna

elve

no to przy metalowej szafce szkolnej to te zdobienia to chyba tak sobie....

nionczka

Dla mnie takie pierwsze, ktore pokazywalas, z kolkiem, potem zolte.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: nionczka w 24 Sty 2012, 22:11:42
Dla mnie takie pierwsze, ktore pokazywalas, z kolkiem, potem zolte.

ktore nionczka z kolkiem?


sierpniowajulka

dla mnie to: http://www.ebay.de/itm/Unrestauriertes-Metallbett-20er-Jahren-/380261314413?_trksid=p3286.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5834658080352987178 tylko przy założeniu, że zagłówek jednak tak jak być powinien, czyli prętowy. Pomysł z materiałem na cz. metalowej b. fajny. I chyba zyskasz najoryginalniejszy look.
Żółte łóżko z allegro nie przekonuje mnie ze względu na te dechy zamiast dna, a francuskie jest przekombinowane.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Pyś

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

mnie tez bardzo podoba sie, ale:

* dostawa ok 100 eur
* pan sprzedajace niechetny na dostawe do DE
* rozmiar szerszy niz potrzebuje
* najwazniejsze ze nie ma stelazu pod materac czyli gdzie ja to zalatwie i znowu koszt...

eh.... sprowadza sie do tego ze musze znalesc lozko
* w DE lub PL (tansze z dostawa)
* rozmiar 190x90
* konieczne ze stelazem/baza pod materac

ja jeszcze materac musze kupic...

Julka a w tym niemieckim nie razi cie ta czesc zakryta? doczytalam ze to drewno. mozna pomalowac farba do tablic?  :hmm:
gdyby mialo prety z obu stron to nawet nie zastanawialabym sie

elve

to pewnie nawet nie drewno, a dykta, dawniej w takich łóżkach stosowało się dyktę
i dlatego jak dla mnie to łóżko odpada

sierpniowajulka

Cytat: siog w 25 Sty 2012, 13:03:49Julka a w tym niemieckim nie razi cie ta czesc zakryta? doczytalam ze to drewno. mozna pomalowac farba do tablic?  hmm
gdyby mialo prety z obu stron to nawet nie zastanawialabym sie
Nie razi. A poza tym, zawsze możesz je trochę zmodernizować - jak Ci nie będzie ta pełna płyta leżeć - i oddać do dospawania prętów. :) Nie jest aż tak zabytkowe to łóżko, by grzechem była jego modernizacja.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login