Moje lokum

Zaczęty przez siog, 16 Sty 2012, 12:17:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

mialam pokazac juz po urzadzeniu ale nie wytrzymalam. wiec pokazuje juz teraz:) na razie jest puste calkowicie. nawet bez kuchni i zarowek:) wiec wszystko od nowa zaczynamy i szczerze ciesze sie niesamowicie i juz rece zacieram:))) Ogolnie ma byc kolorowo i w budzecie. niektore rzeczy ktore moge zabrac to ok, ale reszta ma byc b tania.

Jest to mieszkanie w kamienicy z 1905 r. Ok 100 m.kw. 3 duze pokoje z wneka, prawie 4 + calkiem spora kuchnia i lazienka z wc. Sufity sa bardzo wysokie, wiec moge wieszac co chce. w kolorystyce mam ochote na pomarancz i czern, we wzorach na pasy:)
przeprowadzka w pol.lutego.

tutaj kilka fot z agencji
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login






yoy

no, na takim metrazu to ho ho :) hulaj dusza :) siog, bardzo się cieszę, że bedziesz urządac kolejne mieszkanie :)

magoo

siog kamienica  :dreaming:
czekam, czekam :D

fasolka1980

o jaa, niecierpliwie czekam na rezultaty :)

Kasia

siog, no bedziesz miała pole do popisu :)
czekam na rezultaty :D

ishka82

znów będzie piękne mieszkanie :) czekam na rezultaty, bo zapowiada się ciekawie i pięknie :)

zosia2007

siog bede dopingowac bo uwielbiam twoje mieszkania ;D


cumberland

ja też będę podglądać, zwłaszcza że przed nami niedługo też kamienica do urządzenia :)

niewiemjaka

ale fajnie :) czekam też na narodziny nowego cudeńka :)
siog ty powinnas byc jakims architektem / asystentem pomagac i wogole :D za $$$ :D
pewnie Ci to juz dziewczyny pisały :)

siog

Cytat: niewiemjaka w 16 Sty 2012, 12:54:37
ale fajnie :) czekam też na narodziny nowego cudeńka :)
siog ty powinnas byc jakims architektem / asystentem pomagac i wogole :D za $$$ :D
pewnie Ci to juz dziewczyny pisały :)

ha ha:) niewiemjaka ale pojechalas!
mimo ze uwielbiam  wnetrza, design i kolory. mysler ze mam dobre oko do kolorystyki i laczenia. ale jednak brakuje mi wiedzy technicznej, ktora maja architekci czy nawet wyksztalceni projektanci wnetrz. czasem mam problem jezeli chodzi o proporcje np i takie tam

niewiemjaka

Cytat: siog w 16 Sty 2012, 12:59:30ktora maja architekci czy nawet wyksztalceni projektanci wnetrz. czasem mam problem jezeli chodzi o proporcje np i takie tam
ojtam ojtam to moze jakiś kursik czy cuś :knuje: i jedziesz z koksem... w wolnej chwilii i dla przyjemnosci ofcors :D
pewnie zaraz tu wjedzie zwierzu ze swoimi talentami i DG, ale może by się udało... ? kto to wie? :knuje:

siog


nionczka

Piękna lampa! Wielbię te meble kuchenne, a szafkę omar już miałam. Kibicuję!!!
Na ile tam będziecie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


siog

Cytat: nionczka w 16 Sty 2012, 14:01:50
Piękna lampa! Wielbię te meble kuchenne, a szafkę omar już miałam. Kibicuję!!!
Na ile tam będziecie?
nionczka ktora lampa bardziej?

mysle ze minimum 5 lat tutaj.


nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

annka-cygannka

siog ale się cieszę na ten wątek!! Moim zdaniem druga lampa fajniejsza :)

iksa_nl

też jestem za pierwszą


sierpniowajulka

Co zrobisz z płytkami w kuchni? Skujesz czy potraktujesz farbą do ceramiki?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

mi sie podoba 2 . co do ceny 1 to nie jest tania lol

wrobelek0403

#23
sierpniowajulka a  propos, jak to jest z malowaniem glazury??? w necie jest kupa sprzecznych informacji. da sie ?? czy jednak nie bardzo???

Dodany tekst: 16 Sty 2012, 17:16:36

a z lam podoba mi sie kolor :D bo styl nie moj ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: wrobelek0403 w 16 Sty 2012, 17:16:11sierpniowajulka a  propos, jak to jest z malowaniem glazury??? w necie jest kupa sprzecznych informacji. da sie ?? czy jednak nie bardzo???
Ponoć się da, choć nie ćwiczyłam jeszcze takiego rozwiązania. Na wnętrzach gazety są takie przykłady. Myślę, że ścienne kafle zniosą to całkiem nieźle przy pomocy dobrej farby, posadzki nie pomalowałabym - obstawiam, że szybko by się wytarła taka farba.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login