Nasze komórki - jake mamy ?:)

Zaczęty przez tiliam, 02 Lis 2007, 10:43:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mam6lat

"hm hmmmmmmm mam taką samą
jak wchodziła ta nokia to była to seria limitowana L'amur
w pierwszyh założeniach NIGDY nie miała trafić do promocyjnych ofert i zawsze miała być dostępna TYLKO w normalnej cenie

jak sie pojawił to kosztowała ok. 1400zł
czekałam aż rok aż jej cena był przezemnie akceptowalna
zapłaciłam za nią 600zł (trafiłam na okazję )

a jakieś pół roku temu Plus wrzucił ją za złotówke do abonamentu
i już po serii limitowanej :)
teraz na rynku pojawiły sie jej różnokolorowe wersje
a na poczatku były tylko dwie: Brown (moja) i Gold (maluteńkiej)

z tej kolekcji ukazały się jeszcze dwie nokie 7390 i 7373

mimo iż są to wysokie modele (bo mają siódemkę na przodzie) są gołe jeżeli chodzi o bajery
prawie nic nie mają w porównaniu z innymi dzisiejszymi modelami
to miały być proste i ŁADNE telefony dla kobiet

misiaczek też ma Lamurkę tylko tą 7390 :) "

mi nigdy nie przyszło do głowy rozważać, czy to seria limitowana czy nie - jakie to ma znaczenie?
tel jest rzeczą użytkową - nie podnieca mnie "wartośc dodana" - określenie "limitowana"
do czego odnosi sie twój wywód
o dostępności tej serii
"tylko w normalnej cenie"
i
"pół roku temu Plus wrzucił ją za złotówke do abonamentu
i już po serii limitowanej :)" ?
w kontekscie powyższego cytatu mojej wypowiedzi?

Kasia

mam6lat, odniosłam się do tego
Cytat: "mam6lat"dowiedziąłm sie ze mam jakąś trendy komórke

dla mnie telefon musi być
primo praktyczny
sekundo ma mi sie podobać

a że przy okazji lubie wiedzieć co się dzieje na rynku telekomunikacyjnym to stąd takie informacje
nie sadziłam że Cie to urazi  :shock:

misiaczek187

dla mnie telefon musi być
primo praktyczny
sekundo ma mi sie podobać

a że przy okazji lubie wiedzieć co się dzieje na rynku telekomunikacyjnym to stąd takie informacje


POPIERAM :D

mam6lat

"dla mnie telefon musi być
primo praktyczny
sekundo ma mi sie podobać"
własnie o tym pisałam
i w nosie mam
"co się dzieje na rynku telekomunikacyjnym"
nie wnikam tez ile zapłacił za niego marek
i czy seria li mitowana zeszła "na psy", dgy ten model dołaczono za 1 zł do abonamentu
na marginesie - moim zdaniem n ajdroższe sa własnie te aparaty dołaczone do musowego 2-letniego abonamentu

Kasia

mam6lat, kurna czemu mnie atakujesz

tylko dlatego że ja lubię wiedzieć co gdzie i za ile
i jeszcze dlaczego ?  :shock:

czy może coś źle zinterpretowałaś mój post?

o co chodzi  :shock:

misiaczek187

KASIU nie denerwuj się każdy ma inne zdanie na ten temat ja też lubię nowinki ze świata telefonów i rzadko kiedy dostaje fajny telefon z abonamentem czesto są to zwykłe telefoniki,które mnie się nie podobają i kończy się na tym,że sama kupuje telefony a te z abonamentu sprzedaje. Fajny telefon jest wtedy gdy abonament jest wysoki bynajmniej w Orange. Idź lepiej kuknij na moje zdjęcia z pleneru,bo ja tam się troszkę zestreowałam :D

zuzia

Cytat: "Kasia"np. ostatnio moja koleżanka ostanio mói że własnie kończy jej się umowa w Orange i ja przedłuży i weźmie sobie nowy telefon a cennik zostawi stary
na moje pytanie dlaczego tak robi bo przeciez to się nie opłaca to ona mi powiedziała ze szkoda jej kasy na nowy telefon i woli wziąć tą padllinę za złotówkę i pozostać przy starym cenniku
i ona nie widzi tego że przez te dwa lata na starym cenniku to ona dopłaci na kilka taki telefonów
Dlatego wlaśnie mój K. przeniósl się do Ery po 9 latach w Centertel/Idea/Orange - woleli stracić klienta który od 9 lat regularnie placi rachunki niż dostosować się do jego potrzeb.
Wymarzyl sobie Noikie N73 - w Orange, po 9 latach i z punktami profit kosztowala jakieś 800 czy 900 zl a w Erze siostra K. po 2 latach umowy, bez punktow i z niższym i bardziej oplacalnym abonamentem - 150 zl. Wybór byl prosty.

Cytat: "tiliam"nokia n70
Pamiętaj, że ona wcale nie jest taka mala. K. ma nokie N73 - jest super ale nie dla mnie - ciężka z 1000 funkcji, które nie są mi potrzebne za to szybko żrąca baterię (bo ma duży ekran).

misiaczek187

Sama chciałam się przenieść,ale u mnie Era nie ma zasięgu Play to już wogóle a Plus ma nieciekawe oferty. Ale zgadzam się z tym,że Orange olewa stałych klientów.

Kasia

Cytat: "misiaczek187"Play to już wogóle a Plus ma nieciekawe oferty
ale Play korzysta z nadajników Plusa wiżc jeżeli Plus ma zasieg to Play też powinien

misiaczek187

Nie jest ten zasięg z Plusa też najlepszy np.tu gdzie mieszkam jest zasięg ale w mieście w którym mam swoją firmę z zasięgiem już kiepsko.Poza tym w Plusie bynajmniej u mojej siostry często zmieniają ceny za usługi. Ona ma na kartę ale kiedys miałam Plusa i nie byłam zadowolona. Więc zostałam przy Orange bo nie mam wyboru :/

aga1322

Który telefon polecacie nokia 6500 czy 6555?
gnieszka

betaka 25

Aktualnie używam nokie N95 i jest cudowna,i w koncu mam wszystko co mi potrzebne :))))

betaka 25

Mój N. ma nokie 6500 i jest z niej bardzo zadowolony ,praktyczna ,miła i prosta w obsłudze.I wytrzymuje wszelkie wstrząsy jak spad z drugiego pietra po schodach,lub kąpiel w umywalce:)))

zwierzatko_mojej_mamy

ja mam 6500 slide i ja uwielbiam - ciezka, gruba, pancerna - taka jaka lubie ;D
poza tym wielkim plusem jest mozliwosci wykonania wiekszosci operacji bez potrzeby rozsuwania jej - tylko jak wpisuje z palca nowy numer albo do smsa trzeba ja rozsunac, albo do kalkuletora i takie tam, reszta operacji za pomoca 5ciu przyciskow na wierchu, no i sensowny aparat ma ;) to wszystko czego potrzebuje od komorki ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

mozna nia przypadkiem rzucac, ostatnio mi wpadla do umywalki z woda i polezala tam jakies 20 sekund zatopiona - przestala co prawda dzialac normalnie, ale po 10 h wyschla i nic jej nie jest :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

ja mam se 750, w lutym zamierzam się przerzucic na nokie e66.
co do orange, ja mam nr jeszcze z centertela i dobra oferta jest u nich, jak ich weźmiesz na przetrzymanie i w żadnym wypadku w salonie, a tylko z centrum z wawy

golinda

a ja mam najlepszy telefon na świecie: służbowy!!! ;)

foszek

Cytat: golinda w 16 Lis 2008, 23:13:42
a ja mam najlepszy telefon na świecie: służbowy!!! ;)
Ja tez. I na dodatek najtanszy ;)

tusia

Ja mam srebrną Nokię N70  :perfect:
Ma właściwie wszystkie funkcje, prócz Irdy.
W zasadzie ze wszystkiego nie korzystam, poza dzwonieniem i sms'owaniem/mms'owaniem, to również pstrykam fotki, nagrywam wideo, słucham radia lub mp3, używam bluetooth, korzystam z organizatora/kalendarza i chyba tyle ;;)
Wadą tego telefonu jest za duży rozmiar i strasznie słaba bateria. Muszę ładować praktycznie co drugi dzień, bo ja dużo gadam, czasem za dużo :mobile: :mobile: :mobile: ;;)
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login