Autor Wątek: nebulizator, jaki kupić?  (Przeczytany 15203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Odp: nebulizator, jaki kupić?
« Odpowiedź #75 dnia: 13 Lut 2014, 21:33:28 »
Szymon przy kataru się wyrywal, trzymałam na sile, po jakimś czasie sue przyzwyczaił i teraz nie ma większego problemu. Jak był malutki inhalowalam go w chuście czy nosidle przed snem i pięknie przy dźwięku zasypial, teraz inhalowalam go w grudniu ostatnio to już sobie dal maskę przyłożyć i nawet ze 3 do 5 minut wytrzymywal, tak ze 2 ml soli schodziły. Z Kuba z katarkiem nie miałam wiekszego problemu, inhalator kupiliśmy jak miał ponad 2 lata, więc to w ogóle był już luz.
Ale zaciekawił mnie smoczek od inhalatora, co to? I mnie a dwie maseczki i ustnik.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #76 dnia: 13 Lut 2014, 21:38:24 »
Igi też potrafi zasnąć przy nebulizacji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
czasem się rzuca, ale zwykle siedzi w miarę spokojnie, co jest dziwne w jego przypadku
Nina sama sobie robi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Blanka jeszcze nie miała przyjemności
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #77 dnia: 13 Lut 2014, 21:39:27 »
mobka, u nas trzymanie siłą przy katarku nic nie pomogło , nadal się drze - zanim mu jeszcze do nosa wsadzę
dobrze, ze ten katar tak rzadko, bo to nie jest fajne jak dziecko prawie wyłazi ze skory ....
w sumie na maseczce jakoś poszło (najpierw się darł potem skapitulował i gapił się na bajkę o jakiś słonikach)  - widzę, ze po tej soli ten katar znika ekspresowo, to lepsze niż odciąganie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

u mnie w zestawie  jest : smoczek z otworkiem, ustnik okrągły, ustnik płaski, dwie maseczki - mała i duza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Lut 2014, 21:41:32 wysłana przez salsa »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 13 Lut 2014, 21:39:27 »

mobka

« Odpowiedź #78 dnia: 13 Lut 2014, 21:44:55 »
Salsa, ja przez 3 miesiące odkurzacza nie chowalam , wiec wiesz, to nie były 3 razy, a pewnie ze 30 jak doszedł do wniosku, że nic nie wskora.
« Ostatnia zmiana: 13 Lut 2014, 21:45:25 wysłana przez mobka »

salsa

« Odpowiedź #79 dnia: 13 Lut 2014, 22:06:09 »
no tak, u nas to było kila razy i za kazdym razem takie wrzaski, ze to cud ze nie odwiedziła nas opieka społeczna....

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 13 Lut 2014, 22:06:09 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #80 dnia: 13 Lut 2014, 22:13:13 »
ja katarek odpaliłam 3 dni temu po raz pierwszy, na początku się przestraszył i był ryk, ale z każdym odciąganiem było lepiej, dzisiaj już bez problemu mu odciągałam, sadzam go w krzesełku do karmienia, 5 sekund i po sprawie, on już chyba zakumał, że mu to pomaga bo siedzi spokojnie

sprzętu do inhalacji na razie nie posiadam, przy okazji może zakupię, może przy tym katarze obecnym by mu pomogło  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

doda

« Odpowiedź #81 dnia: 13 Lut 2014, 22:21:15 »
salsa no niestety czasem trzeba na siłę.
my Matiego zmuszaliśmy, raz drugi były wrzaski, a potem przywykał.

teraz  to sobie sam trzyma maseczkę, ale on już jest duży