Fotograf z Poznania

Zaczęty przez radka, 12 Sty 2012, 08:14:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

radka

Albo z okolic miasta. Takiego właśnie szukamy.
Najlepiej jeśli miałyście swoje wesele kilka miesięcy temu i można zobaczyć jakieś fotki ;-)

Helena

z okolic poznania jest np Jacek Radunc www.lovelywedding.pl

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

lipcowa

http://www.pikwadrat.pl/
B mily kontakt, niestety nasz termin byl juz zajety

Helena

radka

tak w ogole to wpisz w googla fotograf slubny poznan albo fotograf slubny wielkopolska popatrz co wyskoczy poogladaj zdjecia, wybierz swoj top 10 wyslij zapytania
popros o linki do pełnych reportazy zebys miałą wgląd jak to wygląda w całości a nie tylko wybrane urywki najlepszych prac
no i najlepiej spotkaj sie zobacz czy ci ten własnie człowiek odpowiada czy chcesz z nim spedzic cały dzien swojego slubu

bo ktos moze robic fantastyczne zdjecia ale moze by irytujacy jako człowiek i bedzie cie tylko wkurzał a to na zdjeciach bedzie widac

lipcowa

albo daj ogloszenie na forum fotografow, zostaniesz zasypana ofertami i na pewno uda ci sie wybrac cos ciekawego w dobrej cenie, ja tak znalazlam mojego fotografa (z Wwy)
http://foto.forumslubne.pl/ogloszenia.php

magoo

Cytat: Helena w 12 Sty 2012, 09:57:14
z okolic poznania jest np Jacek Radunc www.lovelywedding.pl
był moim fotografem w 2010 roku ;)
polecam :)

radka

Dzięki za wszystkie adresy - zapisuję, popytam o terminy i ceny.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Helena - na razie spróbuję tak. Jeśli w tym gronie nie znajdę nikogo ciekawego to wtedy poszukamy inaczej ;-)

Kotek

Bardzo dobry fotograf, którego z czystym sumieniem mogę polecić - http://www.piotrbryja.com/
Robił fotki na naszym weselu - wszystko było ok, a co najważniejsze - nie czekaliśmy na zdjęcia 3 miesiące, jak moje koleżanki u innych fotografów.

Helena

Kotek no to pochwal się swoimi zdjęciami :) skoro tak jestes zadowolona

radka

No właśnie - chętnie bym zobaczyła te zdjęcia ;-)
Ale dane również dopisuję do listy i będę się kontaktowała. Przez najbliższy tydzień chciałabym tą kwestię mieć już w 100% załatwioną.

Kotek

Postaram się wrzucić kilka fotek po pracy, jak maluch pozwoli ;-) Zdjęcia zajmują bardzo dużo miejsca, a chyba w takim wypadku nie ma sensu ich zmniejszać. Zresztą zobaczycie sobie później.

radka

Fotek oczywiście nie ma, ale jeśli masz dziecko to rozumiem. Zresztą i tak się z nim spotkam - dziś. Jedno spotkanie mam już zaliczone. Jutro kolejne. Czas nagli.

radka

Na 90% zdecydujemy się na tego Piotra Bryję - po przeliczeniu ceny do poziomu naszego zadowolenia stawiamy na niego. Fotki miał fajne. Sprawę jeszcze dokładnie musimy jednak obgadać.

smoczek

#14
bezprzecznie studio blekitne.com - zainteresowanym służę fotkami z naszego tegorocznego slubu bo jest się czym pochwalić;) niestety - ceny maja zaporowe. My zazyczylismy sobie fotografa w prezencie ślubnym od najbliższych, zatem polecam takie wyjście tym, których zniechęci cennik;) niestety terminy tez maja odległe więc trzeba się decydować znacznie wcześniej