18.08.-jak przygotowania i nastrój?

Zaczęty przez catlady, 10 Sie 2007, 08:21:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

catlady

No i jak tam Dziewczynki? ja muszę dziś od nowa zrobić plan stołu, czyli rozsadzenie gości, bo w ostatniej chwili 3 osoby zrezygnowały. no i się namotało, bo mamy problem z usadzeniem wielu gości. wy macie to już z głowy? ja jeszcze muszę porobić trochę pierdółek dekoracyjnych. A jutro idziemy na lekcję tańca. ciekawe co z tego wyjdzie. :-D

literka82

Stresior na maksa. Juz sie o wszystko martwie:/ zalozylam tu temat o osobne sale do tanczenia- to jeden problem, ostateczna przymiarke sukienki mam dopiero we wtorek, sama ja zaprojektowalam, i boje sie jak to wyjdzie. Bizuterii nie mam, bo chce poczekac az zobacze sie w sukni i dopiero wtedy czegos szukac. Nie mamy jeszcze zaswiadczenia z USC, idziemy w pon. Panienski i kawalerski juz jutro:) Co do szcegolow w sprawie strojenia sali, samochodu, wiazanki itd jestesmy tez juz umowieni na przyszly tydzien. Ogolnie to duzo stresu zeby wszystko dobrze wyszlo...

literka82

aha, jesli chodzi o rozsadzenie gosci to mamy troche z gorrki, bo beda dwa stoly, dla mlodych i starszych:) zrobilismy w programie  Visio, wiec zmiany nanosimy w ciagu paru sekund, nie trzeba wszystkiego przepisywac:)

marax

ja chyba z usadzaniem dam sobie spokoj poprostu zrobie dla gosci nie z rodziny winietki zeby nie bylo ze beda siedziec razem z ciocia godzilla;)_ a starsi niech sie sami usadzaja zeby nie bylo zgrzytow

marax

catleydy ale twoj suwaczek pokazuje ze juz jestes po slubie:) chodzi o cywilny??

fiolek76

Ja się stresuje przeokropnie. Chętnie bym zwiała na jakąś bezludną wyspę od tych przygotowań i całego tego zamieszania, wróciłabym sobie pod koniec wrzesnia i ktoś by tylko przekazałby mi, że już po wszystkim i nazywam się teraz tak a tak. No ale niestety tak się nie da i musze być przy tym. Organiste w końcu załatwił nam ksiądz, ja dziś jestem ostatni dzień w pracy, wracam dopiero 22 sierpnia. Mam nadzieje że wszystko wypadnie tak jak należy, we wtorek mam drugi wieczór panieński, pierwszy był w tamten piątek z koleżankami ze studiów. Chciałabym żeby już było po wszystkim.

catlady

tak, Maraxela, 342 dni temu miałam ślub cywilny, dla mnie i mojego M ten rok temu był ważniejszy, no ale rodzice dopieli swego i namówiono nas zaraz po cywilnym na organizowanie drugiego slubu i drugiej imprezy :mrgreen: . Tak więc ślubuję temu samemu mężczyźnie po raz drugi :lol: . I jestem po raz drugi Panna Młoda!!

catlady

Dużo nas chyba jest na 18.08, wlasnie oglądałam tą listę Panien Młodych, popularna ta data, ciekawe dlaczego. A slychac cos na temat pogody?

alexa38

Ja mam stresa,który pomalutku przeobraża się w euforię  :lol: Nam też jeszcze zostało "usadzenie" gości. Dziś ide do fryzjera,wczoraj bylam na makijazu probnym i jestem zadowolna  :mrgreen: Pozdrawiam goraco!

gdziezby

Ssssstresssss i trochę zmęczenia. Jutro odbieram suknię.  :-D
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

papaja

A ja się nie tresuję nic a nic. Naprawdę. Wszystko prawie mamy załatwione, zostały tylko takie drobnostki. Jestem tylko ciekawa, kiedy mnie ten stresik dopadnie. Pewnie dopiero w kościele :-D
A co do daty, to rzeczywiście dużo nas tu ślubuje tego dnia. Jakaś magiczna ta data czy co?

aniak1211

Laski nie stresujcie sie :!:
Robcie swoje i nie myslcie o tym ze cioci sie nie podoba zastawa stolu :roll:
Nie mozna zadowolic wszystkich na raz.

A wy sie bawcie na wlasnym weselu....
POWODZENIA w przygotowaNIACH!!!

ddu

taaaa. ja mam za 2 dni! denerwowałam się bardzo, ale kiedy przyjechałam do mamy i zobaczyłam jak ona i moje ciotki się stresują, to mi przeszło :) prawie wszystko gotowe, jeszcze soki i owoce....i nowe usadzenie gości, ale nie będzie chyba z tym problemu. martwię się tylko poltrem, u nas w okolicy zwyczaj tłuczenia szkła i picia wódki przez całą noc. powiedziałam "NIE", ale pewności nie mam, że jacys sąsiedzi nie przyjdą pod blok ze słoikami i  innym szkłem.....powodzenia!

gdziezby

Jakoś nie mogę pojąć, że to już za 3 dni...
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.