Strefa pościelowa ;)

Zaczęty przez inkageo, 31 Paź 2007, 11:36:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutenka

Skarpetki tak, bo mojej stopy dotykać nie wolno :mrgreen: ja najwięcej mam tych palczastych skarpet je uwielbiam, ale przeszła moda na nie i coraz trudniej dostać.

dagi

talula19 fajna ta pościel.

W ogóle nie znałam tego sklepu a mają kilka ładnych modeli.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

sonja

Ja dla odmiany nie zasnę w skarpetkach. Mowy nie ma:) a pościel tylko i wyłącznie bez guzików  bo nie daj Boże żeby mi się  gdzieś w okolice głowy w nocy zaplątały brrr obrzydliwość

zuzia

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"ale skarpety i dlugi rekaw obowiazkowe
Cytat: "malutenka5"Skarpetki tak, bo mojej stopy dotykać nie wolno

a ja jak śpię w skarpetkach to jestem niewyspana. Chyba oddycham przez stopy :)
K. już wie, że jak nawet zasnę w skarpetkach (bo zmarźluch jestem) to musi mi je zdjąć zanim pójdzie spać.

zwierzatko_mojej_mamy

malutenka5,  moge Ci przeslac palczaste niebieskie w paski z kotkiem :D dostalam na prezent, ale dostaje wysypki na mysl o ubraniu ;) raz zmierzone ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"malutenka5, moge Ci przeslac palczaste niebieskie w paski z kotkiem
Naprawdę? Przesyłaj! :mrgreen:

talula

Cytat: "zuzia"Ja do swojej też już jaśki kupiłam  

aaaa.... tutaj masz większe zdjecie.

Dziekie za zdjecie;)

To sa tez na jaski? no i ja to przeoczyłam a dopiero pierwszy raz tam zamawialam, kupilam 2,  jeszcze te zieloną w koła....jak to zdjecie wieksze dodac?;) moze Tobie sie uda, ta zielona z mysla o N., on lubi zielony.

zwierzatko_mojej_mamy

malutenka5,  wychodze  z pracy - poszukam ich w domu- jak znajde to wysle :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka


zwierzatko_mojej_mamy

malutenka5,  jeszcze troche cierpliwosci bo zmykam na zakupy wrrr
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"malutenka5, jeszcze troche cierpliwosci bo zmykam na zakupy
Nie musisz się spieszyć :) jak teraz nie znajdziesz, to ja już za miesiąc będę w PL i się spotkamy przy okazji jakiejśc kawusi, czy innej... kawusi :mrgreen:

zuzia

talula19,
chcialas duże zdjęcie, proszę :)

Co do jaśków - w samym andropolu ich nie ma. Oni mają tylko prześcieradla. Jaśki możesz dostać na allegro i w niektórych sklepach z pościelą andropolu (sam Andropol nie ma w sprzedaży jaśków bo wg. nich by sie to nie oplacalo ale szyją na większe zamówienia - stąd są w sprzedaży w hurtowniach i sklepach).
W wawie na pewno jaśki są w CH Land i w sklepie z pościelą i ręcznikami na Marszalkowskiej na przeciwko Kina Luna (tylko tutaj się ceny pościeli nie przestrasz - 280 zl, bo jaśki są po 9 zl).

calla

Ja jestem maniaczka poscieli. Zmieniam je co 2 tygodnie. Gdybym mogla, to kupowalabym je co wyjscie na zakupy;)
Moj ulubiony komplet na zime jest z flaneli, kolor blekitny w kratke. Zdjecie ponizej przedstawia inne zestawienie kolorow.

Na prezent slubny dostalam posciel zielona z ikei. Niestety jeszcze pod nia nie spalam, ale tez wyglada sympatycznie.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

malutenka

Ta zielona pościel jest śliczna :) jaki kolor!

salsa

postanowiłam zobaczy o co chodzi w tym posielowym watku i przeczytałam was tu:))

nie zebym poscieli nie lubiła-LUBIE, nawet bardzo,mam 10 kompletów (tesciowa mi podobno szyje jeszcze jeden koplecior-Vanilia z oberżyną, superos)
+ 12 przescieradeł, z czego 7 z gumka i tylko tych uzywam-reszta to jest na kanape jak mam gosci:)

lubie zywe kolory itp, ale mam tez kilka stonowanych kompletów

nie rozumie jednak jak mozna o tym tyle gadac:):):) przeciez to tylko posciel:)

ale w sumie to ja nie o tym chciałam :mrgreen:  :mrgreen:


Zastanawia mnie , co na to wasi faceci/mezowie, ze spiecie w skarpetach!!!!
matko, jakby mi sie chłop do łozna połozył w skarpetach to bym chyba umarła:)
ja spie w satynowych koszulkach na ramiączkach, albo w takich kusych piżamkach-spodenki i koszulka tez na ramiączkach
a czesto nago, lub w samych spodenkach
jestem w nocy jak kaloryfer i gdybym miała na sobie cos wiecej z pewnoscią bysmy sie oboje ugotowali:)
poza tym w nocy spimy razem w sensie, ze albo mamy nogi poplatane a korpusy odzielnie, albo korpusy razem a nogi na boki, nie wiem czemu
lubie przed snem miziać stopami łydki mojego męża-skarpety by nas chyba zabiły:):):):)

nija najlepsza przyjaciółka zima spi w skarpetach, bo jej podobno zimno a jej maż zgrzyta zebami i walczy, zeby przestała:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka

Ale ja nie zawsze śpię w skarpetkach, to zależy jaki mam dzień, czasami wystarczy, że mi nikt tych stóp nie mizia, ale czasem sa takie nadwrażliwe, że bez skarpet się nie obejdzie (uczucie porównywalne do słuchania piszczącego styropianu) :-P

salsa

malutenka5, jak można nie lubić mizianka w stópki:) ja jeszcze mojego mecze o masaże stopek, ktore on mi cudownie robi:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

salsa, ale ja mam takie specjalne do spania :D jak najbardziej sie nadaja do miziania ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Salsa satynowym koszulkom już wcześnej powiedziałyśmy zdecydowane nie! Brrrr.... A jak w tym dziwnie poci się skóra... Fuj... I okruchy w tyłek się wbijają ;) Czasem śpię w satynowych spodniach, ale koszulki już dawno wylądowały w śmietniku.
Imagine there is no hate

malutenka

Cytat: "salsa"malutenka5, jak można nie lubić mizianka w stópki:) ja jeszcze mojego mecze o masaże stopek, ktore on mi cudownie robi:)
AAAAA! Aż poruszyłam nerwowo własnymi. Nie moje stópki, one są nadwrażliwe :mrgreen:

salsa

Cytat: "inkageo"Brrrr.... A jak w tym dziwnie poci się skóra... Fuj...

mnie sie tam nic nie poci, jakby załozyła pizame to dopiero bym sie pociła, ale moze dlatego ze ja sie raczej nie poce, nawet przy cwiczeniach:)

Cytat: "inkageo"I okruchy w tyłek się wbijają ;)
hmmm, no tu nie kumam
jakie okruchy??
ja nie mam okruchów w łozku, w zyciu bym sie nie połozyła w brudnym łozku z okruchami....

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"jak najbardziej sie nadaja do miziania ;D

no ale w tym mizianiu brak gołej stopy-co to za mizanie przez skarpety:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

Kobiety, widzę na Waszych fotkach, że macie dwie poduszki mniejsza, a u mnie w domu od zawsze była jedna większa. Teraz sobie myślę, że może faktycznie lepiej, aby każdy miał swoją. I tu pytanie - czy standardowo w takim komplecie pościeli są dwie poszewki na poduszki? Czy nie będzie problemu z kupnem dwóch zamiast jednej dużej?
Nie prowadzę jeszcze domu i za pościelą nigdy nie chodziłam. Tym usprawiedliwiam swą niewiedzę i czekam na odp. :mrgreen:

salsa

ja mam poduszki 50X50
jesli nie ma w komplecie poduszki o takim wymiarze to zmniejszam-tzn teraz robi to dla mnie tesciowa, wczesniej zaprzyjaźniona krawcowa

jaski sa troche za mało dla mnie a zwykła poduszka za duza
jaski tez mam ale chyba bardziej dla ozdoby bo jak spimy to je potem znajduje gdzies w łózku:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

salsa, ale w komplecie są dwie poszewki? Czy łatwiej kupić komplet z dwiema czy z jedną dużą?

inkageo

W Ikei do kołdry o wymiarach 200x200 dają dwie poszewki na poduszki 50x60 cm - to z założenia komplet dla dwóch osób, a do kołdry o wymiarach 150x200 w komplecie jest jedna powłoczka na poduszkę 50x60 cm - czyli dla jednej osoby :)
Imagine there is no hate