Strefa pościelowa ;)

Zaczęty przez inkageo, 31 Paź 2007, 11:36:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: "inkageo"Mi powiedziano u alergologa, że to jest taki efekt piramidy, czy jakoś tak, że najpierw uczula tylko jedna rzecz, później kolejna i kolejna i kolejna.. Szczęśliwie mi się to zatrzymało, ale niegdy nie wiadomo co będzie za kilka lat.. Póki co mam problem tylko ze zwierzętami.

weź mnie nie strasz. Ja moich prosiaków nikomu nie oddam!

inkageo

Ja psa i kota nie oddałam ;) Ale już tak się z nimi nie spoufalam ;)
Imagine there is no hate

salsa

NO i hmmmm
dostałam kolejne dwa komplety pościeli! jeden od MAmy drugi od Teściowej...
Co te kobiety maja z ta pościelą  :mrgreen:
niedługo przestanie mi sie to mieścić.
mam tyle kompletów, ze mogłabym zaopatrywać  akademik:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

gioseppe

Cytat: "salsa"
mam tyle kompletów, ze mogłabym zaopatrywać  akademik:)
zacznij innych (nie darczyńców) obdarowywać posciela :P
no chyba, ze darczyńcy sprawdzaja jak się ich prezent ma...
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

Cytujno chyba, ze darczyńcy sprawdzaja jak się ich prezent ma...

Ty to byłby pomysł, ale.. i moja mama i teściowa maja całe szafy tych pościeli :mrgreen: i jak jestem tam to sie pytają czy juz nie potrzeba mi nowej:)))) a ja mam tylko jedno łózko i jeden drugi komplet kołdrowo-poduszkowy dla gosci:P
ostatnio moja mama zaczyna przerzucać sie na obrusy i az strach sie bac co to będzie:)
teściowa stwierdziła, z ponieważ ciągle nie mam czasu zając sie firanką do salonu to może ona mi coś zakupi, obrobi na maszynie i będę miała:P

nie ma na nie siły!  :lol:  :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Ja nie lubię dostawać pościeli, wogóle uważam, że to nie jest dobry pomysł na prezent, bo każdy ma inne wymiary, gust i wystrój sypialni. Te które dostałam do tej pory wylądowały na strychu ;) Już chętniej przyjmę ręczniki ;)
Imagine there is no hate

gioseppe

no to jest rozwiazanie

my tez ze slubu mamy 2 komplety dla gosci ale tylko dlatego ze na nasza koldre sa za male


a z obrusami to lepiej dac znac mamusi za wczasu ;)
ja obrusow nie lubie

[ Dodano: 04-11-2007, 22:49 ]
Inka, jak sie nie zna rozmiarow to bez sensu kupowac
Ja obdarowuje rodzine takimi prezentami i wiem kto ma jaka posciel. A jak nie to po prostu podpatruje ;)
W tym roku posciel powedruje do tesciowej :)
A bratanicy kupujemy album na zdjecia. W zeszlym roku dostala taki cudny rożek z poduszeczką :) mniej więcej taki http://www.allegro.pl/item264056084_efik1_spiworek_kocyk_rozek_becik_okrycie_3w1_hit.html#photo :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

Cytat: "inkageo"a nie lubię dostawać pościeli, wogóle uważam, że to nie jest dobry pomysł na prezent, bo każdy ma inne wymiary, gust i wystrój sypialni. Te które dostałam do tej pory wylądowały na strychu ;)

no coz, ja nie dostaje tej pościeli w charakterze prezentu :lol: -po prostu moja mama i moja Teściowa uwielbiają zapakować nam po brzegi samochód za każdym razem jak tam  jestesmy wszelkimi rzeczami-jakby Kraków był pustynia, nie było tu zadnich  sklepów ani nic. Tym razem była mega wałówka, mamy jedzenia chyba na miesiąc P
NA szczęście obie świetnie znają wymiary naszego łózka a także kolorystykę mieszkania i maja świetny gust-wszystkie komplety sa bez pudła, każdy uwżywam, choć jest tego duzi:)
Rzeczniki tez dostajemy oczywiscie, takie grubaśne i w akceptowalnych przeze mnie kolorach+białym i błękitnym . :mrgreen:

[ Dodano: 04-11-2007, 22:53 ]
Cytat: "gioseppe"a z obrusami to lepiej dac znac mamusi za wczasu ;)
ja obrusow nie lubie
ja tez nie wiec juz tego nie bedzie nam kupowac:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

O jedzienie to ja też chętnie w darze przyjmę :) A żeby tu od tematyki nie odchodzić to obowiązkowo musisz wkleić fotki tej pościeli! Już Ci tu nie przepuścimy! Fotki, fotki!
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: "inkageo"A żeby tu od tematyki nie odchodzić to obowiązkowo musisz wkleić fotki tej pościeli! Już Ci tu nie przepuścimy!

to ja w takim razie robie postulat o BATERIE do aparatu:P-bo sama to ich sobie  nigdy nie kupie-moglam szepnac słowko do Rodziców, ale jakos wyleciało:)))

dzis założyłam świeżą, zielona, obiecuje ze zrobię fotki zanim nastanie czas zmiany posieli:)))))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Telefonem zrobione mnie zadowolą :) I album na zdjęcia!
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: "inkageo"Telefonem zrobione mnie zadowolą :) I album na zdjęcia!
oj, to jednak zakupie jutro baterie:)))) Zuzia tez mnie sciga o ten album:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

A bo ja pozwoliłam sobie w imieniu Zuzi przypomnieć przy okazji:)
Imagine there is no hate

salsa

zrobiłam telefonem ale kabvel jest w aucie:( moge Ci wysłac mms albo poczekaj do jutra:))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Spoko, spoko :) Nie pali się ;)
Imagine there is no hate

riannka

Cytat: "gioseppe"a z obrusami to lepiej dac znac mamusi za wczasu ;)
ja obrusow nie lubie

ja tez nie przepadam za obrusami, ale mam taką śliczną serwetę szydełkiem zrobioną przez moją babcię, czekam na stół (ma być lada dzień) żeby ją przymierzyć, drugą podobną wydziergała mi na prezent poślubny koleżanka z pracy....

abkasia

wiecie wlasnie moja kochana mamuska zamowila mi 2 komplety poscieli z andropolu :lol:  jak przyjdzie to sie nia pochwale..

inkageo

O mój ulubiony wątek powórcił z niebytu :)
Imagine there is no hate

abkasia

mama zamowila dla mnie ta ciemno szara w czerwone , czarne i pomaranczowe kola i taka ciemno- stalowa z takimi jakby glowkami dmuchawcow.

[ Dodano: 22-11-2007, 14:18 ]
http://www.allegro.pl/item267224579_andropol_posciel_satyna_mc_od_producenta_200x220.html
nr MC17 i MC5

zuzia

Niedawno byłam w sklepie pościelowym z koleżanką.
Zobaczyłam co nazywa się "satyną bawełnianą" w niektórych firmach. Strach się bać. Szorstkie toto było!
Nic dziwnego, że niektóre osoby nie chcą tej satyny tylko korę. Jak widziały taką jak ta w tym sklepie to strach się bać. Też bym korę wybrała.

mika

zuzia, czy te powłoczki na jaśkiktóre kupiłaś na allegro pasują kolorystycznie do tej pościeli z andropolu?? też są z takiego dobrego materiału??

zuzia

Cytat: "mika9983"zuzia, czy te powłoczki na jaśkiktóre kupiłaś na allegro pasują kolorystycznie do tej pościeli z andropolu?? też są z takiego dobrego materiału??
są identyczne.
Pytałam w Andropolu. Oni robią jaśki, ale tylko na większe zamówienia i pani powidziała też, że wieksze hurtownie zamawiają jaśki. Więc to ten sam materiał wtedy :)

mika

zuzia, podaj mi namiar na tego sprzedawce na allegro plisss

zuzia

Cytat: "mika9983"zuzia, podaj mi namiar na tego sprzedawce na allegro plisss
masz wymagania! :D
muszę poszukać.

[ Dodano: 22-11-2007, 16:44 ]
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=6677310
jeżeli na aukcji nie ma jakiegoś wzoru to musisz do nich napisać :)

abkasia

ech wiecie co moja mama przez pomylke, zamiast 3 poscieli zamowila 5!!!!! jesli nie uda jej sie tego odkrecic to bede miala do sprzedania 2 w rozmiarze 200-220 :lol:  :lol: a jakei dokladnie to powiem jak przyjda...hahaah ech ta moja zakrecona mamuska :mrgreen: