Zlobki w srodmiesciu Warszawy

Zaczęty przez elizapj, 04 Sty 2012, 15:08:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

Bardzo licze na Wasza pomoc skarbnico wiedzy:)
zarejestrowalam juz malego do 3 zlobkow publicznych i nie licze na zadne szanse, za malo mamy punktow. szukam usilnie prywatnych alternatyw. czy ktos moze polecic jakies inne (najchetniej sprawdzone) adresy ponad te, kt udalo mi sie zlokalizowac:
- Krasnal na 3 Maja
- Kolorowe Misie na Dobrej
- Trzy jezyki na Cichej
- Bociania Laka na Elektoralnej

zalezy mi na scislym centrum Wawy, tak mniej wiecej w kwadracie: Bankowego - Emilii Plater - Pieknej - Wislostrady
:thankyou:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007


elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

#3
Eliza, ja nie znam tam zlobkow, ale moze moge pomoc? Czego dokladnie szukasz? Opnii o jakims konkretnym? Miejsca? Konkretnych godzin?


Dodany tekst: 05 Sty 2012, 06:25:46

Ja szukajac zlobka sprawdzilam w necie co jest w okolicy, ktora mnie interesowala. Poszlam tam, zobaczylam, pogadalam, poszperalam w necie i kierowalam sie wylacznie intuicja. Jest male prawdopodobienstwo, ze znajdziesz kogos kto poleci Ci sprawdzony zlobek i jeszcze bedzie to osoba na tyle zaufana, ze bedziesz mogla polegac na jej opinii w 100%. Kieruj sie raczej intuicja.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Konkretnie zalezy mi na adresach. Bo az trudno mi uwierzyc, ze jest ich tak malo wynika z rezultatow google. Do tych wymienionych jestem umowiona. Wybierac bede podobnie jak piszesz tak jak wybieralam w Bru, wypadkowa cen, lokalizacji,wrazenia jakie zrobia na mnie ciocie;)nie moge nigdzie dojsc do info czy te pryw instytucje sa zrzeszane przez jakis 1 organ, przed kims odp, etc, cos gdzie bym mogla dostac wyczerpujaca liste wszystkich placowek. Tak jak to ma miejsce przy panstwowych.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: elizapj w 05 Sty 2012, 07:38:19nie moge nigdzie dojsc do info czy te pryw instytucje sa zrzeszane przez jakis 1 organ, przed kims odp, etc, cos gdzie bym mogla dostac wyczerpujaca liste wszystkich placowek

chyba nie, raczej zumi, google, etc.
w srodmiesciu nie ma chyba az tylu zlobkow co w dzielniacach mlodych. nie ma ani tak duzego zapotrzebowania, a lokale duzo duzo drozsze. Trudniej tez spelniac im wymogi wygodnego, bezpiecznego złobka
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: nionczka w 05 Sty 2012, 08:23:06w srodmiesciu nie ma chyba az tylu zlobkow co w dzielniacach mlodych. nie ma ani tak duzego zapotrzebowania, a lokale duzo duzo drozsze. Trudniej tez spelniac im wymogi wygodnego, bezpiecznego złobka
no wlasnie ,jakies nieporozumienie (z mojego pnktu widzenia) moi rodzice mieszkali w dzielnicy mlodej, a ja chodzilam do zlobka na koszykowej bo tak bylo blisko pracy...i wg mnie powinno byc wiecej zlobkow przy 'city'.

a google daja wyjatkowo malo rezultatow, tym bardziej ze te pryw wszystkie roznie sie nazywaja (kluby, klubiki akademie)...czy nie ma jakiej jednej nazwy, ustawowej? rozumiem, ze kazdy sie potem nazywa jak chce, ale jak rejestruja dzialalnosc to jako wlasnie co?
grrr
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

elizapj do tej pory złobki podlegały pod ustawe o ochornie zdrowia (jak szpitale) i musiały spełniac bardzo rygorystyczne normy, wiec nie było chetnych na otwieranie złobków prywatnych - stad te dziwne nazwy i wskazanie na opieke dla maluchów. Teraz to sie zmieniło, ale stare placówki juz nie zmieniały nazw.

Takze na pewno nie znajdziesz zadnej zbiorczej listy, ani jednolitej nazwy, za kazdym razem musisz sie tez dowiedziec o sytem opieki, bo niektore to tylko na godziny przyjmują, albo na pol dnia.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#8
Cytat: wrobelek0403 w 05 Sty 2012, 08:42:40Takze na pewno nie znajdziesz zadnej zbiorczej listy, ani jednolitej nazwy, za kazdym razem musisz sie tez dowiedziec o sytem opieki, bo niektore to tylko na godziny przyjmują, albo na pol dnia.
no to cudownie...
ale dzieki wrobelek przy najmniej wiem, ze nie musze dziennika ustow wertowac

Dodany tekst: 05 Sty 2012, 09:20:54

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

olgaaa1

#9
elizapj jest taka lista, ale żłopków państwowych, aby się tam dostać musisz dziecko zarejestrować tutaj
https://www.zlobki.waw.pl/rekrutacja2012/

Dodany tekst: 08 Sty 2012, 21:52:30

Złóbki w śródmieściu:
Nr 10 ul. Nowolipie 15a 100 miejsc w 4 grupach, dzieci
przyjmowane od 20 tygodnia
24. Nr 20 ul. Wilcza 27a 95 miejsc w 4 grupach, dzieci
przyjmowane od 20 tygodnia
25. Nr 22 ul. Koszykowa 3 55 miejsc+44 miejsca w Mini
łobku w 4 grupach, dzieci
przyjmowane od 20 tygodnia
26. Mini łobek ul. Koszykowa 3
27. Nr 23 ul. Grzybowska 7 82 miejsca w 3 grupach, dzieci
przyjmowane od 12 miesiecy
28. Nr 25 ul. Drewniana 10/16 60 miejsc w 3 grupach, dzieci
przyjmowane od 12 miesiecy
29. Nr 34 ul. Nowy Swiat 47a 50 miejsc+ 43 miejsca w Mini
łobku w 4 grupach, dzieci
przyjmowane od 12 miesiaca
30. Mini łobek ul. Badowska 2

elizapj

Cytat: olgaaa1 w 08 Sty 2012, 21:49:03olgaaa1
dzieki Olgaaa1 - ta znam:) jak pisalam, juz zarejestrowalam malego - ale nie licze sie dostac - stad poszukiwanie listy prywatnych:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login