Peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazja?

Zaczęty przez zosanka, 30 Paź 2007, 14:28:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosanka

Umówiłam się na piątek na peeling kawitacyjny ale Pani kosmetyczka próbowała mnie przekonać do mikrodermabrazji. Twierdzi że zabieg ma lepsze działanie oczyszczające i ogólnie daje lepsze efekty odmładzania. Pani powiedziała, że ustalimy po obejrzeniu stanu skóry. I nie wiem czy mam dać się namówić czy obstawać przy peelingu. Skórę mam z zaskórnikami podobno dość głębokimi. Nie robiłam nigdy żadnego z tych zabiegów (oczyszczałam tradycyjnie). Czy któraś z Was już coś z tego robiła i co polecacie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

siog

To dobra kosmetyczka powinna podjac decyzje nie ty. Ona musi zobaczyc i zbadac stan cery i podebrac odpowiedni zabieg. chyba nikt tutaj nie powinien mowic co jest lepsze bo kazdy ma inna cere i inne potrzeby, tylko specjalista ma zadecydowac co i jak.

gioseppe

ja bym raczej poradziła dermatologa i to dobrego, a nie kosmetyczke ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

zuzia

Generalnie powinno się mieć zaufanie do swojej kosmetyczki. I to ona powinna zdecydować.
Ja byłam na peelingu kawitacyjnym i jestem zadowolona. Mikro jest dość inwazyjne i może mieć różne skutki. Jeżeli więc jest to kosmetyczka do której masz zaufanie - zdaj sie na nią. Jeżeli nie - doradzałam wybranie innej, może poleconej przez którąś koleżankę?

salsa

ja tylko kawitacyjny
nie mam rpoblemów z cera, wiec po co ją katowac/ :?:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elve

Salsa i inne krakowianki, możecie polecić dobrą i sprawdzoną kosmetyczkę?