elektroniczna niania- Baby Control Video Digital Monitor

Zaczęty przez noelka84, 01 Sty 2012, 21:54:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

noelka84

chce sprawic mojej kolezance ktora spodziewa sie dziecka elektroniczna nianie,
nie znam sie n a tym bo nigdy u nikogo nie widzialam i sama nie mam jeszcze dziecka,
nie mam pojecia jakiej firmy , jaki model?

Jakie Wy uzywacie? mozecie cos polecic prosze?:)

errata

ja mam wraz z monitorem oddechu taki

http://www.angelcare.pl/ac401-opis.htm

ale to już kosztuje dużo więcej niż sama niania. Innych niestety nie używałam, więc nie wiem, jakie są.

Ale ten o który pytasz wygląda na całkiem ok.

konwalia

mam taka jak errata, szkoda że nie można jej używac bez monitora, bo czAEM BY SIĘ przydało

aniak1211

Ja mialam zwykla nianie,
tzn. bez monitorow,
mysle ze monitor oddechu nie jest konieczny;)
chyba ze sa wskazania;)

noelka84

Cytat: aniak1211 w 01 Sty 2012, 22:37:27Ja mialam zwykla nianie,
tzn. bez monitorow,
mysle ze monitor oddechu nie jest konieczny;)
chyba ze sa wskazania;)

no ja raczej bez tego monitora oddechu chce kupic
jaka mialas ?

zosia2007

ale angelcare mozna kupic sama nianie, ja osobiscie mam zestaw zlozony z monitora oddechu i niani, jako dwa rózne urzadzenia nie polaczone ze soba i wiem ze mozna kupic sama nianie.

moja kolezanka miala nianie philipsa i tez byl abardzo zadowolona.
W niani nie jest wazna marka tylko parametry aby zasieg byl min 250 m i bateria na dlugo starczala bo nei zawsze jest mozliwosc naladowania, zwlaszcza w plenerze. reszte to bariery, ktore podnosza cene a nie sa uzyteczne ;)

katgoli

Cytat: konwalia w 01 Sty 2012, 22:34:26
mam taka jak errata, szkoda że nie można jej używac bez monitora, bo czAEM BY SIĘ przydało
dlaczego nie mozesz jej uzywac bez monitora?ja uzywam caly czas w calym domu...(mam Ten angielski Angelcare z jedna Mata)

konwalia

Cytat: katgoli w 10 Sty 2012, 20:50:40
dlaczego nie mozesz jej uzywac bez monitora?ja uzywam caly czas w calym domu...(mam Ten angielski Angelcare z jedna Mata)
hmm mam wersję z dwoma matami
jak nie włączę monitora, to odbiornik go "szuka"

errata

Cytat: konwalia w 10 Sty 2012, 21:00:30
hmm mam wersję z dwoma matami
jak nie włączę monitora, to odbiornik go "szuka"

ja też tak mam, ale przyznaje się od razu, że instrukcji nie czytałam. Mąż to instalował i tym się zajmował ;D

A swoją drogą chcesz tego używać, kiedy Dagi śpi poza swoim łóżeczkiem?

konwalia

w dzień spi na łóżku dużym wspólnym zazwyczaj
więc chętnie bym włączyła, bo tak nasłuchuję

errata

Cytat: konwalia w 10 Sty 2012, 21:08:02
w dzień spi na łóżku dużym wspólnym zazwyczaj
więc chętnie bym włączyła, bo tak nasłuchuję

a to w takich przypadkach też by się przydało i też mi tego brakowało. Teraz zawsze śpi u siebie, bo inaczej na pewno by spadła ;D

olcia

ja posiadam najprostszy chyba model niani elektronicznej baby ono i jestem zadowolona:
http://www.babyono.com/produkty/pokoj_maluszka/nianie_elektroniczne/niania_elektroniczna
na allegro można dostać za ok 90 zł
ma ona co prawda tylko 2 kanały ale jako że mieszkam w domku jednorodzinnym to mi to nie przeszkadza. w mieszkaniu może i byłoby problemowe jakby wokół było dużo podobnych urządzeń i trzeba by wolnego kanału bez zakłóceń szukać

katgoli

Cytat: konwalia w 10 Sty 2012, 21:08:02
w dzień spi na łóżku dużym wspólnym zazwyczaj
więc chętnie bym włączyła, bo tak nasłuchuję

u mnie sie wylacza/wlacza mate w Ten sposob: trzeba przycisnac na menu pozniej strzalkami w gore i w dol az pokaze sie tylko glowa nastepnie trzeba przycisnac select i exit ->gotowe