Drzwi wewnetrzne biale

Zaczęty przez nionczka, 01 Sty 2012, 13:46:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Do tej pory mialam dwa typy, sprawdzone, z dobrymi opiniami.
Polskone Fiord i Polskone Graf.
Wlasciwie zdecydowalam sie na Fiordy do domu. Ale teraz wpadlam na cos takiego
http://www.masonite.pl/skrzydla-tloczone-biale-duo-pelne
Masonite Duo, chociaz Trio i Quattro tez sa niezle.

Drzwi musza byc proste, biale, malowane lub lakierowane i TANIE.

Nie znam tej firmy i nigdy sie z nia nie spotkalam (co nie ma zadnego znaczenia w sumie, bo ja niewiele firm znam). Macie jakies doswiadczenia? Ktos widzial je na zywo? Teoretycznie sa w leroy merlin, ale ja ich nie widzialam.
bede wdzieczna za wszelkie komentarze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Nionczka, obejrzyj je, porównaj z fiordami - drzwi muszą w sile pchnięcia pasować użytkownikowi. Druga sprawa, że fiordy sprawdzone przez wielu mają sporo pochlebnych opinii w necie, a o masonite cisza... Duża różnica w cenie? Jak nie, to może lepiej te sprawdzone wziąć?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: sierpniowajulka w 02 Sty 2012, 20:56:52
Nionczka, obejrzyj je, porównaj z fiordami - drzwi muszą w sile pchnięcia pasować użytkownikowi. Druga sprawa, że fiordy sprawdzone przez wielu mają sporo pochlebnych opinii w necie, a o masonite cisza... Duża różnica w cenie? Jak nie, to może lepiej te sprawdzone wziąć?

Dzięki Julka. Wlasnie sie zdecydowalam na fiordy. Z tych powodów, o ktorych mowisz. Fiordy widzialam wielokrotnie, nawet przeszly probe mojego malego niszczyciela w biegu. I wiele osob przede mna je sprawdzilo na wlasnej skorze, albo raczej scianie. To chyab najlepsza opcja białych tanich drzwi.
Roznica w cenie zadna. 50 zl czy jakos tak. Fiordy biore i juz.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

nionczkamy mamy fiordy i polecam serdecznie :)

marax

ja mam masonite .............. no hmmm tanie byly .............
jakos bardzo średnia . Przy drobnym uderzeniu robi sie dziura .

talula

Nionczka, ja mam fiordy hehhe ;)

jak chcesz możesz obejrzeć, pomacać...  ;) wcześniej miałam Portę..i chyba jednak lepsze były...te już reklamujemy, ale w sumie są ok.

nionczka

Cytat: talula w 03 Sty 2012, 16:26:14
Nionczka, ja mam fiordy hehhe ;)

jak chcesz możesz obejrzeć, pomacać...  ;) wcześniej miałam Portę..i chyba jednak lepsze były...te już reklamujemy, ale w sumie są ok.

a co sie stalo?
ja o porcie duzo zlego czytalam.

kto Wam montowal?
Chetnie zobacze, masz fotki?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

oooo tez szukam białych dobry i tanich :D nionczka podziel sie opnia jak zamontujecie

talula

Cytat: nionczka w 03 Sty 2012, 19:52:43a co sie stalo?ja o porcie duzo zlego czytalam.kto Wam montowal? Chetnie zobacze, masz fotki


Hmm najpierw ościeżnica uszkodzona przyjechała, wiec kolejne 2 tygodnie czekania, a teraz po malowaniu ściany farba zeszła z ościeżnicy wraz z taśmą malarską. W sumie ładne są i niedrogie, ale niekoniecznie takie cudowne jak się wydawały, ale może to takie nasze szczęście. Z Portą po prostu takich przejść nie mieliśmy. A zdjęć nie mam, jakoś chyba stracilismy serce do tego mieszkania, nie robimy zdjęć wcale. spróbuję jednak jakieś zrobić, choć standardowo wyglądają ;)

nionczka

No to nie ciekawie. Zamowiliscie malowane oscieznice? Mi pani powiedziala, ze malowane sa duzo drozsze, ale raczej nikt ich nie bierze, bo te oklejane sa spoko.
Rozumiem Cie, bo ja tez serce stracilam do domu. Chcialabym moc odpoczac od tematu, nie myslec, nie podejmowac decyzji. A teraz akurat chyba najintensywniej jest :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

porta niestety jest delikatnie mowiąc mało trwała ;) P niechcący zahaczył o futrynę przy przenoszeniu mebli i juz ma tą powierzchnie okeinową zadarta :thumbdown:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: golinda w 12 Sty 2012, 19:30:21
my mamy Dewro
tylko to chyba inna półka cenowa? :) My też mamy z innej - Drims i z czystym sumieniem mogę je polecić. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Na Dewro nie mają nic ciekawego dla mnie, a jeśli Julka mówi, że to inna półka cenowa to już w ogóle. Ja potrzebuję drzwi tanich, i tak ościeznice i montaż do tego dochodzą i drzwi przestają być tanie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: nionczka w 14 Sty 2012, 08:54:09a jeśli Julka mówi, że to inna półka cenowa
tak mi się wydaje, ale pociąć się za to nie dam... :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

annka-cygannka

nionczka my mamy takie jak w linku poniżej i zamierzamy je pomalować na biało. Chwilowo jednak nam się nie chce i od kilku miesięcy są  niepomalowane :) ale fajnie nawet takie wyglądają
http://www.splendoor.pl/index.php?page=drzwi_sosnowe&drzwi_sosnoweID=7

nionczka

Cytat: annka-cygannka w 16 Sty 2012, 00:04:53
nionczka my mamy takie jak w linku poniżej i zamierzamy je pomalować na biało. Chwilowo jednak nam się nie chce i od kilku miesięcy są  niepomalowane :) ale fajnie nawet takie wyglądają
http://www.splendoor.pl/index.php?page=drzwi_sosnowe&drzwi_sosnoweID=7
dzięki. też brałam pod uwagę opcję malowania,ale na szczęście zrezygnowałam. Czasu nie mam nawet na 1 drzwi, a potrzebuję minimum 8 sztuk. Pewnie bym się zniechęciła po 1 skrzydle i jeszcze wydała kupę kasy na materiały.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Czy któraś z Was ma albo widziała na żywo te drzwi, Pol-Skone Simple http://www.pol-skone.pl/product/simple

nionczka

Cytat: feeling.good w 08 Gru 2012, 12:15:58
Czy któraś z Was ma albo widziała na żywo te drzwi, Pol-Skone Simple http://www.pol-skone.pl/product/simple


chyba nie. widziałam na żywo na pewno fiordy i grafy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

nie pamiętam czy je widziałam na żywo, ale pamiętam, że też się nad nimi zastanawłam ;)

marta85