Wiosna - lato 2012

Zaczęty przez siog, 30 Gru 2011, 00:03:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

#50
Cytat: golinda w 19 Sty 2012, 15:57:48
z materiałem? pewności nie mam...
powaznie? z drugiej strony ja nie mam bladego pojecia ile kosztuja materialy....


dragonfly

Cytat: golinda w 19 Sty 2012, 15:00:56porządny materiał kosztuje
nie, no na pewno...
tylko jak ona by sobie policzyla za ta spodnice tyle (albo prawie tyle) ile kosztuje oryginal, no to chyba srednio sie takie cos by mi oplacalo  :hmm:


dragonfly

zreszta o czym ja tu gadam - przeciez nie polece do wawy spodnice sobie szyc  :crazy:


Kasia

Cytat: goga w 18 Sty 2012, 19:44:07
tylko czarno - białe :)

goga, ja teraz w katalogu widziałam w ten deseń ;) katalogu bon prixu ;)

siog

Dragon zabijesz mnie .... ja mam te spodnice tylko rozowa...

ddu

#57
dragon, są takie babki w polsce, szyją takie kiecki!
z założenia dla małych dziewczynek, ale opowiadały (w ddtvn), że duże też u nich zamawiają....
spróbuję znaleźć dla ciebie

Dodany tekst: 19 Sty 2012, 19:40:46

o mam :)

http://www.ochhtutu.pl/

dragonfly

#58
Cytat: siog w 19 Sty 2012, 19:39:16
Dragon zabijesz mnie .... ja mam te spodnice tylko rozowa...

walkiem walkiem walkiem walkiem walkiem
:mocking: :mocking: :mocking: :mocking:

ale masz ta dluga czy "za kolano"?

Dodany tekst: 19 Sty 2012, 19:56:43

ddu  :beer:

chociaz to sa takie typowe tutu  :hmm: Musze pogadac z jakas krawcowa ;D

ddu

no typowe "tutu", widziałam je w tv i mi się wydaje, że one spełniają także specjalne wymagania

siog, pokaż się w tiulach!!

dragonfly

ddu masz racje, przeciez moge im podeslac linka i mi powiedza czy da rade czy nie ;D

ddu



siog

Dragon ja mam midi.kupilam jeszcze na pocz grudnia (moja bratowa kupila) i ja ma w dublinie. Ja jeszcze nie jestem do niej przekonana na 100%. Ona pieknie wyglada na zywo ale trudno ja zestawic i gora musi byc b obcisla, bo kiecka robi wieksza du...e.

szczerze nie sadze ze da sie uszyc taka bez duzego kosztu. D&G jest uszyta z cieniutkiego jedwabiu i jest lekka leciutka, w dotyku jak mgielka. jak uszyjesz z czegos innego to bedzie bardziej sztywna i bulwiasta i mysle ze nie bedzie ukladac sie dobrze...

mayagaramond

Cytat: dragonfly w 19 Sty 2012, 15:49:56
ja sie zakochalam w tej i rozkminiam ile i jakiego materialu mi trzeba na taka kiecke..... i jak dobra krawcowa musze miec  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
www.net-a-porter.com/product/180057

to jest spodnica z kola. Dla krawcowej uszycie takie spodnicy nie jest wielka filozofia, bo ona nie ma zadnych zaszewek.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

Cytat: golinda w 20 Sty 2012, 11:57:05
ale jest wiele warstw i szycie czegoś takiego jest dość mocno upierdliwe

to prawda, tam jest kilka warstw

dragonfly

to chyba nie bede kombinowac - jak mi nie przejdzie do wiosny to ja po prostu zwyczajnie kupie ;D

dragonfly

#67
mi sie podoba ten mietowy ;D

ale najchetniej to bym brala jakby w takiej ciemnej fuksji byly  :rotfl: :rotfl: :rotfl: (stad pomysl z krawcowa)

Dodany tekst: 20 Sty 2012, 12:41:40

Cytat: zosia2007 w 20 Sty 2012, 10:07:25
tutaj są tiulowe kiecki w cenie 250 pln

o, przegapilam  :beer: :beer: :beer:

mayagaramond

Cytat: golinda w 20 Sty 2012, 11:57:05
ale jest wiele warstw i szycie czegoś takiego jest dość mocno upierdliwe

ale odpada dopasowywanie (tylko talia), ona nie ma zadnych zaszewek ani nic.

Nie wiem tylko jak jest wykonczona na dole. Ale naprawde uszycie takie spodnicy nie jest trudne.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

dragon idz do sklepu lepiej i przymierz i zobaczysz jak lezy.


dragonfly

Cytat: siog w 20 Sty 2012, 17:42:04
dragon idz do sklepu lepiej i przymierz i zobaczysz jak lezy.


zrobie tak,  za jakies 3 kg  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

siog

#71
Cytat: dragonfly w 20 Sty 2012, 17:46:44
zrobie tak,  za jakies 3 kg  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

eh nie mow
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

zanim przyjechalam tutaj, tak bardzo schudlam, a teraz zre w tym hotelu i tyje  :rotfl:

ddu

siog, co ty robisz z ciuchami, kt. ci się znudzą/zrobią się za małe/za duże/niemodne?

siog

Cytat: ddu w 20 Sty 2012, 19:51:20
siog, co ty robisz z ciuchami, kt. ci się znudzą/zrobią się za małe/za duże/niemodne?

kupuje malo, i bardzo dokladnie wybieram co chce. wiec moje ciuchy mam kilka lat:) wiekszosc trzymam dla Albhy
np. moja skorzana kurtka ma juz 5 lat i zmody nie wyszla:) Czarne sukienki tez mam juz kilka lat. wymieniam/wyrzucam tylko rzeczy casualowe te codzienne

inkageo

Aaaaaaa pięknie wygląda! I ma boskie buty! Aaaaaaaa!
Imagine there is no hate