wyprzedaże 2011/2012

Zaczęty przez damka, 28 Gru 2011, 22:04:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziuta

Cytat: rilla w 29 Gru 2011, 21:53:08
a ja dziś byłam w sklepach... i dostałam szału i nic nei kupiłam. Nie potrafię nic znaleźć na wyprzedaży, jak coś mi się podoba i jest w moim rozmiarze to albo jest z nowej kolekcji, albo jest tego fulll bo beznadziejnie leży i nikt tego nei kupuje.
rilla byłaś może w silesii? :D
ja byłam i jestem mocno zawiedziona, nie kupiłam nic, dosłownie NIC
o, przepraszam, polar dla młodego w h&m, szalik i czapkę, ale nie na wyprzedaży, tylko w regularnej cenie
przebicie się przez damskie szmaty w zarze było ponad moje siły
za to dowiedziałam się, że otworzą nam w katowicach GAP'a na wiosnę ;D

mobka

Cytat: ziuta w 29 Gru 2011, 23:26:07że otworzą nam w katowicach GAP'a na wiosnę
Nie ciesz sie, bylam w Wawie i nic nie ma, jakosc srednia, a ceny wysokie. Lipa jednym slowem.

ziuta

Cytat: mobka w 30 Gru 2011, 07:00:34
Nie ciesz sie, bylam w Wawie i nic nie ma, jakosc srednia, a ceny wysokie. Lipa jednym slowem.
oj tam, zawsze lepiej mieć wybór niż nie mieć ;)

mobka

RUbin, zajrzyj jeszcze do Big Stara. Maja rozmiarowke na dlugosc i szerokosc ;) A na wyprzedarzach dobre ceny. Ja ostatnio kupilam spodnie za 120zl. Mam 158cm wzrostu i na dlugosc do plaskich butow biore u nich 30. Na szerokosc wole nei wspominac ;)

Co do stradivariusa, kupilam kiedys jeansy w rozm. 38 bodajze, sa za szerokie. ALe w rurki sie u nich nei wcisne, nei ma szns. Raz mi tez glowa w bluzce nie przeszla :D

Bershka ma jak dla mnie jeszcze wezsze fasony. W zarze tez sie zazwyczaj z udami/lydkami nei mieszcze ;)

Wiec generalnei jesli chodzi o spodnie jeansowe, to polecam typowo jeansowe sklepy, z tego Big Star chyba najtanszy, a jakosciowo dla mnie bardzo ok.

emcia

nadal polecam REDSTARA
są biodrowe -sprawdziłam :)

aniak1211

Cytat: mobka w 30 Gru 2011, 07:00:34że otworzą nam w katowicach GAP'a na wiosnę
Nie ciesz sie, bylam w Wawie i nic nie ma, jakosc srednia, a ceny wysokie. Lipa jednym slowem.
Dla siebie mam jedna bluze z GAPa,jakosciowo super,nosze ja juz dosc dlugo;)
Dla dominiki kupuje polary,sa grube,cieple i porzadne,
zawsze kupuje je na ebay-czyli juz uzywane,Dominika je nosi a pozniej dalej sprzedaje,sa nie do zniczszczenia:)
W sklepie nie kupuje bo ceny rzeczywiscie dosc wysokie,ale na wyprzedazy nie jest tak zle;)

OlaFasola

Ja spodnie kupuję tylko w stradivariusie. Nigdzie indziej nie mogę sobie nic dobrać, na moją niewymiarową, wielką dupę :D

ziuta

Cytat: OlaFasola w 30 Gru 2011, 09:48:44
Ja spodnie kupuję tylko w stradivariusie. Nigdzie indziej nie mogę sobie nic dobrać, na moją niewymiarową, wielką dupę :D
o mamo, następna :D :D to ciekawe, bo ja mojej wielkiej dupy nie umiem w stradivariusa wcisnąć lol

OlaFasola

ziuta, wiesz, bo tam mają różne rozmiary :D Ja w 32 nie próbuję  :rotfl: :rotfl: :rotfl:


inkageo

Ja mam 36 ze stradivariusa, a od 32 się zaczynają ;)
Imagine there is no hate

OlaFasola

Cytat: inkageo w 30 Gru 2011, 10:34:54Ja mam 36 ze stradivariusa, a od 32 się zaczynają wink
Oni nie trzymają rozmiarówki, nawet ten sam model spodni w różnych kolorach potrafi się znacząco różnić. Kiedyś się tak nacięłam, zmierzyłam tylko szare, a wzięłam sobie jeszcze czekoladowe i były duuużo większe.

siog


errata

Cytat: OlaFasola w 30 Gru 2011, 10:15:20ziuta, wiesz, bo tam mają różne rozmiary  Ja w 32 nie próbuję

Cytat: ziuta w 30 Gru 2011, 10:16:33
nie gadaj :rotfl:


aaaaa padłam :D

aż mi się przypomniało, jak przed świętami chodziłam za sukienką i spotkałam w galerii kuzynkę, która mówi aby podeszła do Tally Weijl, bo ona zawsze tam coś kupi i jej się podobają. Na co ja jej, że tam mają bardzo zaniżoną rozmiarówkę i lepiej tam nie będę wchodzić, bo się zdołuje. Ata do mnie, że faktycznie tak jest, bo ona tam 32 się nie mieści  :padam: to mnie pocieszyła :D

calla

Cytat: errata w 30 Gru 2011, 15:36:03

ona tam 32 się nie mieści  :padam: to mnie pocieszyła :D


matkooo, ja tam wchodze w 38/40, a nie uwazam, zebym gruba byla.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)


siog

#91
Cytat: dragonfly w 30 Gru 2011, 16:31:07
ha ha ha.... ja sie zastanawiam nad tymi, tez mam podobne opory przed kupnem
www.purecollection.com/.Cashmere-Joggers_LK-F23.htm

te na 100 proc zrobia  :hmm:  sa b luznawe i kolor ten szary strasznie jasny...
takie calkiem calkiem mierzylam w Massimo Dutti, welna, mialam szafe dwudrzwiowa zamiast trzy, wiec jest nadzieja   :rotfl: :rotfl:

abkasia

#92
Cytat: mobka w 30 Gru 2011, 08:38:29
RUbin, zajrzyj jeszcze do Big Stara. Maja rozmiarowke na dlugosc i szerokosc ;) A na wyprzedarzach dobre ceny. Ja ostatnio kupilam spodnie za 120zl. Mam 158cm wzrostu i na dlugosc do plaskich butow biore u nich 30. Na szerokosc wole nei wspominac ;)

Co do stradivariusa, kupilam kiedys jeansy w rozm. 38 bodajze, sa za szerokie. ALe w rurki sie u nich nei wcisne, nei ma szns. Raz mi tez glowa w bluzce nie przeszla :D

Bershka ma jak dla mnie jeszcze wezsze fasony. W zarze tez sie zazwyczaj z udami/lydkami nei mieszcze ;)

Wiec generalnei jesli chodzi o spodnie jeansowe, to polecam typowo jeansowe sklepy, z tego Big Star chyba najtanszy, a jakosciowo dla mnie bardzo ok.

ja kiedy w americanosie kupowalam 26/32... to byly piekne czasy....

Dodany tekst: 30 Gru 2011, 22:58:06

Cytat: inkageo w 30 Gru 2011, 10:34:54
Ja mam 36 ze stradivariusa, a od 32 się zaczynają ;)
nie wierze... ja mam 36..
te siwe mam wlasnie w 36..

Dodany tekst: 30 Gru 2011, 22:58:24

Cytat: OlaFasola w 30 Gru 2011, 10:40:28
Oni nie trzymają rozmiarówki, nawet ten sam model spodni w różnych kolorach potrafi się znacząco różnić. Kiedyś się tak nacięłam, zmierzyłam tylko szare, a wzięłam sobie jeszcze czekoladowe i były duuużo większe.
o tak, !!!


nionczka

Sama w to nie wierzę, ale wracając z mamą z budowy wstąpiłyśmy do centrum handlowego i trochę się obkupiłam. Miało być elegancko, wyszło bardziej w moim stylu, ale i tak fajnie. Kupiłam szary sweterek, dzinsową koszulę, szafirową koszulkę, która jeszcze bardziej podkreśla mój okropny charakter i czarny żakiet, dzięki któremu będę mogła poudawać w pracy, że jestem elegancko ubrana. A mama jeszcze dała mi sweterek morski z rekawem lekko nietoperzowym, który kupiła parę dni wcześniej, bo uznała, że nam mnie wychudzonej lepiej będzie leżał.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: nionczka w 31 Gru 2011, 18:07:08A mama jeszcze dała mi sweterek morski z rekawem lekko nietoperzowym
gdzie?????

nionczka

#96
Cytat: zuzia w 31 Gru 2011, 18:42:39
gdzie?????

gdzie kupila? W Camaieu, znajac ja na scianie wschodniej
ten dokadnie, tylko, ze jest bardziej zielony
http://www.camaieu.fr/pret-a-porter/Camaieu-/461259-Pull_femme_fin_avec_poche_sur_la_poitrine-6441-03.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

nionczka
a wrzuciłabyś zdjecie?
bo ja właśnie szulam takiego sweterka. i kocham turkus!

ddu

nionczka, ja tez bardzo lubię turkus, pokaż coś!

zuzia, a ja czekam na zdjęcie sukienki z bialconu

zuzia

ddu
podaj mi proszę maila :)