wyprzedaże 2011/2012

Zaczęty przez damka, 28 Gru 2011, 22:04:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

#50
Cytat: rubin04 w 29 Gru 2011, 15:03:29
Ja poprosze te Stradivariusowe razem z tymi nogami :D

No a co do spodni to nei musż abyc stricte jeansy, po prostu spodni mi potrzeba bym w kiecce po tym "Aspen" nie chodziła :D

Dodany tekst: 29 Gru 2011, 15:04:02

..ale jak patrze na te stradivariusowe to mi się wierzyć nie chce ze bym swój tyłek i uda wbiła w takie :crazy:
to sobie idz zmierz, one sa miekie i wygodne i lekko elastyczne

eee przestan, przeciez nie musisz sie w 32 zmiescic ;)

Dodany tekst: 29 Gru 2011, 15:07:27

ale chyba trzebamierzyc rozne fasony zeby zobaczyc, w czym Ci najlepiej

ziuta

jako właścicielka szerokich bioder śmiem twierdzić, że stradivariusowe spodnie są raczej na szczupłe tyłki ;D to samo bershka, mango
uderzałabym do zary (tam często XS mam luźne, a w stradivariusie w S się ledwo wbijam i są bardzo niskie na pupie) albo typowe sklepy jeansowe (levi's, mustang, lee, wrangler), gdzie Ci dobiorą biodra i pas wg potrzeb

salsa

#52
Cytat: ziuta w 29 Gru 2011, 15:26:28albo typowe sklepy jeansowe (levi's, mustang, lee, wrangler), gdzie Ci dobiorą biodra i pas wg potrzeb
własnie miałam to poleciec :)

ja kupiłam rok temu w tali wej czy jako tak sie to zwie i juz straciły fason zupełnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

abkasia

ja w zarze wchodze w M,
w stradi w 36
bershka mam nawet 34

ziuta

Cytat: abkasia w 29 Gru 2011, 15:32:16ja w zarze wchodze w M,
w spodnie??? to jest jakaś niemożliwość
przecież Ty masz szczuplejszą pupę niż ja! a ja mam wszystkie spodnie z zary XS-S

inkageo

Imagine there is no hate

suegro

Cytat: golinda w 29 Gru 2011, 15:50:50przecenili też moją wymarzoną kurtkę narciarską, ale na razie na 489zł, więc jeszcze poczekamy, tym bardziej że nie wiadomo co to z nart w tym roku będzie

Gdzie?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Helena

rubin04

zobacz dzinsy w Lee oni maja kilka fajnych modeli dla kobiet z biodrami

bo zara to nieporozumienie troche tam trzeba chyba se poucinac kosci biodrowe :)

rubin04

Cytat: Helena w 29 Gru 2011, 16:02:15bo zara to nieporozumienie troche tam trzeba chyba se poucinac kosci biodrowe
i wydłuzyc nogi...

Bo ja w Zarze mierzyłam, ale wszystkie za długie na moje krótkie nóżki.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

hmm. ciekawe czy w magnolii jest Lee - bo ja to sie nigdzie nie wypuszczam poza okolice :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: golinda w 29 Gru 2011, 16:02:45ta kosztowała 699zł, więc nie wiem czy jeszcze czekać

to zalezy. Dobra kurta narciarska niestety kosztuje i uwazam, ze 500 za kurte narciarka to super cena, biorac pod uwage ile kosztuje jakikolwiek plaszcz w MNG albo Zarze.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

#61
Cytat: golinda w 29 Gru 2011, 16:22:32jest biała, taliowana, ma piękne futro przy kapturze


ale to jest kurtka do jezdzenia czy siedzenia na tarasie i popijania grzanego wina? ;) ;)

Dodany tekst: 29 Gru 2011, 16:25:49

Cytat: golinda w 29 Gru 2011, 16:22:32trochę mi żal tych 500zł


wiem, bo mi na takie rzeczy tez zawsze zal lol Chociaz obiektywnie mowiac sa naprawde warte tych pieniedzy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

damka

golinda - spódnica piękna :)

aniak1211

Cytat: rubin04 w 29 Gru 2011, 16:07:06
i wydłuzyc nogi...

Bo ja w Zarze mierzyłam, ale wszystkie za długie na moje krótkie nóżki.
Mam ten sam problem;D
Wszystkie spodnie jakie mierze sa za dlllugie,
dlatego nie mam porzadnych spodni a pilnie musze kupic:D

brawurka

na mnie wszelkie spodnie są za krótkie

zuzia


siog

na wyprzedazach kupilam prawie wszystko z mojej wishlist i wszystko prawie przez net. Jedynie co nie kupilam to butow ktore b chcialam, a juz nigdzie nie ma  :zly:

juz nawet nigdzie nie wchodze bo wyprzedaz w tym roku w Dublinie jest po prostu niesamowita, a ja juz w czwartek wylatuje i nie moge nic kupic  :crying:

marax

ja kupilam sobie na wyprzedażach bluzke w promodzie ze stójka . Jak ja porządnie przymierzyłam to stojka po prawej byla krótsza od stójki po lewej o 1,5 cm .................. Kupilam sobie pasek w zarze - rozmiar 44 lol ( nie wpadłam na to ze pasek moze miec rozmiar ) teraz musze sobie wycieczke zrobić po raz 2 zwrócić wszystko

tiliam

#68
golinda

bluzka bardzo fajna
spódnica - nie w moim guście, nie przekonują mnie asymetryczne kroje :)

Dodany tekst: 29 Gru 2011, 21:16:08

ja kupiłam 2 pary butów i jedna bluzkę
może wstawię jutro zdjęcia bo dzisiaj już światło kiepskie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

inkageo świetne te rzeczy z Mango, kupiłabym to samo ;) (tzn odgapiłabym , bo pewnie na półce czy wieszaku wogóle bym nie zwróciłabym uwagi)

inkageo

Imagine there is no hate

rilla

a ja dziś byłam w sklepach... i dostałam szału i nic nei kupiłam. Nie potrafię nic znaleźć na wyprzedaży, jak coś mi się podoba i jest w moim rozmiarze to albo jest z nowej kolekcji, albo jest tego fulll bo beznadziejnie leży i nikt tego nei kupuje.

aniak1211

Cytat: brawurka w 29 Gru 2011, 19:05:12
na mnie wszelkie spodnie są za krótkie
To chyba gorsze od za dlugich ktore moge skrocic czy podwinac:D

golinda
fajna bluzka:)

errata

rubin04 lee przynajmniej jak ja kupowałam to nie miał spodnie tylko o jednej długości i musiałam skracać. Polecić mogę spodnie z levisa i wranglera.

rubin04

#74
Jutro robie drugie podejście..

Dzisiejsze podejscie do spodni skończyło się zakupem kiecki w Promod :)
ale kiecka fajna, czarna z czerwonym paseczkiem, jutro dam zdjecie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login