wyprzedaże 2011/2012

Zaczęty przez damka, 28 Gru 2011, 22:04:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

Cytat: golinda w 29 Gru 2011, 10:10:48
damka, zabraniam obcinać frędzle! one są cudne, widziałam ją na żywo, w wersji czarnej, piękna! ale droga była :(

bez frędzli jest zupełnie zwykła, nie obcinaj!

niestety muszę bo inaczej jest po prostu za dluga...nie za dobrze wówczas sie prezentuje.

inkageo

Helena to w błąd Cię wprowadzono, przyjmują zwroty, ale pieniędzy do ręki nie dają, sklep internetowy zwróci na kartę. Oni dopiero dostali wytyczne, więc pewnie sami nie wiedzieli..

Zosia obie to XS, a ta różowa mogłaby być trochę mniejsza, ona luźna jest. Biały sweterek S był z kolei za mały..
Imagine there is no hate

salsa

Damka, no powiem Ci ze bez fredzli to tak jak Golinda mowi - kiecka jakich wiele....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Helena

inkageo

a to dziady jedne bo zwróciłabym tę kiecke, ale stwierdziłam, ze jedna wysyłac to mnie wyjdzie wiecej za poczte niz ta kiecka warta eh

zosia2007


ziuta

ech, nikt się nie przejął moją rozpaczą z powodu braku karty kredytowej :P

salsa

Cytat: ziuta w 29 Gru 2011, 10:35:14
ech, nikt się nie przejął moją rozpaczą z powodu braku karty kredytowej :P
karta kredytowa bywa złem :D :D nie ma co rozpaczac :D :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Helena

ziuta

:hugsurprise: :hugsurprise: :hugsurprise:  a mąż nie ma karty?  mozesz płacic tez zwykłą karta, ja płace zwykła, która mam do konta i spoko przyjmuje

ziuta

Helena mąż ma kartę, ale nie jest wskazane, aby mąż wiedział, że chcę wydać 300zł, bo mąż uważa, że trzeba oszczędzać ;)

no właśnie próbowałam zwykłą kartę i mi odrzuca, Tobie przyjęło debetową?

Helena

ziuta

przyjeło, moze masz stary typ karty, teraz wiekszosc nowych działa tez w sieci, mozesz w sumie zrobic dwie rzeczy, wziac w banku karte preaidowa ktora doładowujesz i ona słuzy do platnosci w sieci, albo isc do banku i wymienic karte na nowy typ ktora mozna placic  w necie  wtedy niepotrzebna ci kredytowka, bo kredytowki to zuo wiadomo :)

Helena


ziuta

#36
Cytat: Helena w 29 Gru 2011, 10:49:01albo isc do banku i wymienic karte na nowy typ ktora mozna placic  w necie
no właśnie mam nowiutką, w tym miesiącu mi przysłali
ale przypomniało mi się, że abkasia kiedyś pisała o ustawieniu jakichś limitów dla płatności w necie, idę pogrzebać

Dodany tekst: 29 Gru 2011, 11:04:15

haaaa! udało się  :jejeje: :jejeje:

Helena

ziuta

no to jestes stracona w mango shop :)

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

abkasia

Cytat: ziuta w 29 Gru 2011, 10:56:04ale przypomniało mi się, że abkasia kiedyś pisała o ustawieniu jakichś limitów dla płatności w necie, idę pogrzebać

:D

ziuta

#40
Cytat: Helena w 29 Gru 2011, 11:16:34
ziuta

no to jestes stracona w mango shop :)
ja już dawno jestem stracona, śledziłam ich stronę codziennie, kilka razy dziennie od dobrych kilku tygodni, bo się uparłam na tą kieckę, a zanim się zdecydowałam to wykupili rozmiar
no i wreszcie jest
pewnie i tak będzie źle leżeć i odeślę, ale co tam lol
Cytat: salsa w 29 Gru 2011, 11:17:42
nie ma sie z czego cieszyć :D :D :D
oj tam oj tam :D

Dodany tekst: 29 Gru 2011, 11:24:34

abkasia  :beer: :beer: :beer:
i jakby co, to wszystko Twoja wina :D :D

Kasia

#41
ziuta a kartę skarbonkę (te nową) z auchana masz może?
ona działa jak kredytowa, ttylko na zasadzie prepaid, musisz naładować i potem możesz płacić :D

Dodany tekst: 29 Gru 2011, 11:35:12

Cytat: golinda w 29 Gru 2011, 11:26:14
jadę do Wola Parku, tam jest mniejsza szmaciarnia niż w Arkadii podczas wyprzedaży
ja głownie we olaczu robie zakupy, chociaz z asortymentem to za dobrze nie jest :( wczoraj w zarze bajzel totalny był :(

ziuta

Cytat: Kasia w 29 Gru 2011, 11:33:42ziuta a kartę skarbonkę (te nową) z auchana masz może?
ona działa jak kredytowa, ttylko na zasadzie prepaid, musisz naładować i potem możesz płacić
a mam
i nie wiedziałam ;D
a zawsze dobrze wiedzieć, dzięki :)

damka

Cytat: golinda w 29 Gru 2011, 10:19:22nie ona za długa tylko ty za mała wink


prawda, siebie  nie wydłuże, a kieckię ciachnąć można zawsze :)

mayagaramond

#44
Poszlam dzis na podbicie sklepu, ktory normalnie lezy poza moim zasiegiem i... wyszlam z pustymi rekami :) Przymierzalam jedwabna spodnice, dwie bawalniane bluzki z obszytym kamieniami dekoltem (swietnie wykonczone, widac, ze nie odpadnie po pierwszym praniu) ale niestety nic mi nie pasowalo.

Plakac nie placze, bo nie napalilam sie tak bardzo. Maja piekne kamelowe plaszcze, ale akurat plaszcz mi nie potrzebny.



Dodany tekst: czw, 29 gru 2011, 13:22:08

A odnosnie do przesylek to najwieksze wrazenie zrobilo na mnie net-a-porter. Zamowilam sukienke. Przyszlo wielkie pudlo, w srodku jedwabny papier, sukienka niezlozona, na wieszaku, zapakowana w worek foliowy. Tylko niestety ta przyjemnosc kosztuje, bo za przesylke sie placi. Sukienke musialam odeslac i cala ta zabawa kosztowala mnie 20€.
Ale coz to za cena w porownaniu z uczuciem otwierania tak ekskluzywnej paczki ;) lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rubin04

#45
Mam pytanie - musze kupić sobie spodnie jeansowe
i mam dylemat jaki maja miec u dołu fason - przypomnę że jestem niska (160 cm) i raczej biodra mam spore, a tyłek okrągły.

I teraz tak - czy nogawki mają byc zwęzane czy proste? Czy lekko zwęzane?
I jak je wtedy nosić do kozaków? W kozaka to upychac czy kozak pod spodnie?
Dla ułatwienia dodam ze kozaków mam dwie pary - jedne na obcasie a drugie typu walonki, płaskie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

#46
ja bym brala rurki jednak i w kozaki, ale musisz wybrac taki model, zeby pupa dobrze lezala..

rubin04

no ja tez sweterki za pupe juz mam wiec s[poko - kupie rurki raczej
a teraz do jakiego sklepu isc i jaki kolor teraz "modny"?

bo jade z M. na ten wyjazd i musze sie jakos prezentowac :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

#48
Cytat: rubin04 w 29 Gru 2011, 14:55:00
no ja tez sweterki za pupe juz mam wiec s[poko - kupie rurki raczej
a teraz do jakiego sklepu isc i jaki kolor teraz "modny"?

bo jade z M. na ten wyjazd i musze sie jakos prezentowac :D
ja juz dawno jeansow nie kupowalam, takich zwyklych typowych...
ostatnio kupilam takei siwe jeany jupilam w stradivariusie, sa super wygodne i dobzre leza

Dodany tekst: 29 Gru 2011, 14:58:20

o te:
http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariuspl/en/stradivariussales/152530/160408/Skinny%2Bjeans
mam siwe, ale kupei jeszcze czarne
]a ty chcesz te jeany takie jeansowe? granatowe?

Dodany tekst: 29 Gru 2011, 14:59:35

w bershka tez sa podobno fajne i tansze

rubin04

#49
Ja poprosze te Stradivariusowe razem z tymi nogami :D

No a co do spodni to nei musż abyc stricte jeansy, po prostu spodni mi potrzeba bym w kiecce po tym "Aspen" nie chodziła :D

Dodany tekst: 29 Gru 2011, 15:04:02

..ale jak patrze na te stradivariusowe to mi się wierzyć nie chce ze bym swój tyłek i uda wbiła w takie :crazy:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login