wyprzedaże 2011/2012

Zaczęty przez damka, 28 Gru 2011, 22:04:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

dziś spostrzegłam, ze już nastał ten czas...

lubie i nienawidzę jednocześnie - ten dziki tłum i mnóstwo porozrzucanych ubrań... nie pasuje mi to wcale/
Zara tradycyjnie powyciągała stare ubrania...ale na pewno zakupie kilka koszul i  marynarki. Jutro do południa bo dziś była tam sodoma.

Zakupiłam "prawie" moja wymarzoną sukienkę z Simple. "Prawie" bo jeśli nie uda sie jej obciąć i podłożyć - z bólem, ale zrezygnuje. Ja nie mam figury na ten sklep za niska i o dziwo za szczupła. No trudno  ;)

Macie juz coś?

Chermelle

1. koronkowa spódnica

2. szorty prawie skórzane ;)

w River Island

jutro planuje gdzies wyskoczyc, ale mam takie nastawienie : "nic mi nie potrzeba" - dziwna jakaś jestem ostatnio ;D

inkageo

Ja właśnie wróciłam z zakupów. Biała bluzka - mango (59 zł), sweterek szary mohito (69 zł) i satynowa bluzka z mango, nie pamiętam ceny, ale chyba 75  :hmm:
Imagine there is no hate

damka


mary

inka a co z tymi sweterkami, które zamawiałaś online z mango?

inkageo

Oddałam. Bordowy miał inny kolor niż na moim monitorze, a biały był trochę za mały, sadło na plecach mi się wylewało :D
No i uwaga ze zwrotami z mango. Dziewczyna w kasie mi powiedziała, że dostali maila z tego sklepu internetowego, że jest 14 dni od złożenia zamówienia na oddanie, a 14 dni to tą przesyłkę dostarczali do sklepu..więc termin zupełnie bez sensu.
Imagine there is no hate

mary

ciekawe skąd Ty to sadło na plecach wzięłaś? Dokupiłaś chyba ;)
Ale jak rozumiem ostatecznie przyjęli zwrot bez problemów mimo upływu 14 dni?

callja

Zakupiłam dziś cienką sukienko-tunikę w AE Woman. 19 zł ;)
I chyba zajrzę tam jeszcze po legginsy - porządne, grube, więc może i się skuszę


inka, Ty i sadło?! :rotfl:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

salsa

#8
Cytat: inkageo w 28 Gru 2011, 22:11:20satynowa bluzka z mango, nie pamiętam ceny, ale chyba 75
o, moja bluzka :) kupiłam ja przed Świętami za 59 zł :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Cytat: inkageo w 28 Gru 2011, 23:14:35jest 14 dni od złożenia zamówienia na oddanie, a 14 dni to tą przesyłkę dostarczali do sklepu..więc termin zupełnie bez sensu.

chyba ich pan bóg opuscił lol 10 dni od odebrania przesyłki i niech nie robią jaj :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

Cytat: damka w 28 Gru 2011, 22:04:16Ja nie mam figury na ten sklep za niska i o dziwo za szczupła.
mam ten sam problem wiec tam nie kupuje :D

inkageo

Cytat: salsa w 29 Gru 2011, 08:57:33
o, moja bluzka :) kupiłam ja przed Świętami za 59 zł :D
A rzeczywiście 59 :D Ja zamawiałam wtedy 7.12 ze zniżką -40%, teraz na wieszaku chyba były trochę droższe. Ale pozaciągane, a moja nowa i zafoliowana, więc w sumie lepiej zamawiać z tego internetowego :)

Nie robili problemów z przyjęciem zwrotu, ale mam nadzieję, że pieniądze bez problemu wrócą na kartę..
Imagine there is no hate


salsa

#13
i jeszcze kupiłam tą sukienkę z Reserved, ktorą ma doda - tylko ona ma szara a ja niebieską
69 zł :D

Dodany tekst: 29 Gru 2011, 09:21:09

Cytat: inkageo w 29 Gru 2011, 09:19:33Ale pozaciągane, a moja nowa i zafoliowana, więc w sumie lepiej zamawiać z tego internetowego
moja nie jest pozaciągana - nie kupiłabym jej :) układa się wspaniale, w domu mam fotke z wizyty swiątecznej u babci to wrzucę

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ziuta

#14
a ja jeszcze nic nie kupiłam, w ogóle nie byłam w sklepach, jak nie ja ;D

Dodany tekst: 29 Gru 2011, 09:22:36

chciałam jechać wczoraj, ale mnie wzięło na gotowanie :crazy: :crazy:

salsa

a ten sweterek kosztował mnie 49 zł wiec tez super cena :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

No wiadomo, że nikt pozaciąganej nie kupi :D
Ale ładnie popakowane te rzeczy z internetowego, wieszak, worek, równiutko złożone w kartonie, o to mi chodzi, te delikatne rzeczy przynajmniej się nie niszczą :) Asosy jak wymiętolone w worach przychodzą, to od razu muszę lecieć prasować, bo nie widać, co to jest :D Teraz wyprzedaże, więc w sklepie już był kompletny chaos..
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: inkageo w 29 Gru 2011, 09:39:41Ale ładnie popakowane te rzeczy z internetowego, wieszak, worek, równiutko złożone w kartonie, o to mi chodzi, te delikatne rzeczy przynajmniej się nie niszczą
a tak, to prawda, nawet jak przyszły rzeczy z top secret to mimo ze to tania sieciówka to tak ładnie poskłądane ze az miło :D
z mango nie zamawiałam w necie ale chyba Helena kiedys mowiła, ze sama przyjemnosci dostac od nich paczkę :)

Cytat: inkageo w 29 Gru 2011, 09:39:41Teraz wyprzedaże, więc w sklepie już był kompletny chaos..
ja na wyprzedaże uderzam do takich miejsc, gdzie się wiekszośc nie zapuszcza
np w w Krakowskiej w RE jest taki pierdolnik ze nawet tam nie wchodzę
a w Solvayu te same rzeczy - pełna rozmiarówka, wszystko posprzatane na wieszakach, pustki w przymierzalniach i moze 10 osob w sklepie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Ja chodzę mierzyć i płacić na dział dziecięcy lub męski jak się da, w tych kolejkach nigdy nie stoję.. No ale w mango nie ma ani jednego, ani drugiego :D
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: inkageo w 29 Gru 2011, 09:45:38Ja chodzę mierzyć i płacić na dział dziecięcy lub męski jak się da, w tych kolejkach nigdy nie stoję..
ja tez tak robie (tak samo jak przymierzalnia to do męskiej) szczegolnie w zarze
ale te kolejki przy kasie to nie sa uciązliwe - jak obsługuje kilka osob to szybko idzie

najgorsze to jest: tłok przy wieszakach, bałagan w szmatach , ciuchy na podłodze, grzebanie w stosach i
kolejki do przymierzalni
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ziuta

nawkładałam do koszyka w internetowym mango i jak przyszło do płatności, to się okazało, że tylko karta kredytowa  :crying: :crying: nie wiedziałam kurde! a ja nie mam kredytowej  :crying:
na  jedną sukienkę polowałam od miesiąca prawie, teraz jak ją rzucili, to kupić nie umiem  :headbang:

OlaFasola

Cytat: salsa w 29 Gru 2011, 09:50:52ja tez tak robie (tak samo jak przymierzalnia to do męskiej) szczegolnie w zarze
We Wro na dziale męskim w zarze można mierzyć tylko męskie ciuchy. Wczoraj zrobiłam o to awanturę, bo sklep jest na 2 piętrach a ja z wózkiem i się pytam czy teraz mam wyjść ze sklepu i iść szukać windy na korytarzu, bo w sklepie tylko ruchome schody, a przecież na nich jest zakaz wózków. Ja co prawda jeżdżę, ale po co mają wiedzieć. I aż przyszedł szef piętra, bo pani nie mogła sama takiej ważkiej decyzji podejmować i mnie wpuścił, ale chyba z 5 razy powtarzał, ze to wyjątek jest :D

zosia2007

#22
Cytat: OlaFasola w 29 Gru 2011, 10:05:45I aż przyszedł szef piętra, bo pani nie mogła sama takiej ważkiej decyzji podejmować i mnie wpuścił, ale chyba z 5 razy powtarzał, ze to wyjątek jest
lol lol lol

chociaz w w-iwe tez tak jest w niektorych zarazch :D

Dodany tekst: 29 Gru 2011, 10:07:38

inkageo jaki rozmiar bluzki w mango bralas? s czy xs?

Helena

no paczki z Mango shop sa boskie, wszystko na wieszkach, w folii i zawsze dodaja torbe zakupowa to naprawde miłe jest :)

tylko pani w sklepie w Galerii Krakowskiej powiedziała, że nie przyjmuja zwrotów z mango shop i trzeba odsyłac jak cos nie pasuje. A ja specjalnie do sklepu zamawiała, zeby odebrac pomierzyc i jak cos to zwrócić. W sumie z całej paczki jedna sukienka mi nie do konca sie podoba ale musze ja zmierzyc jeszcze w domu.

Najbardziej mi sie podoba torebka http://shop.mango.com/PL/p/mango/bags/touch---leather-messenger-handbag/?id=56601109_03

ze znizka wyszła 229zł i w sklepie maja jeszczse bezowe i zastanawiam sie czy nie kupic, miałabym na lato jasna no i to skóra jest taka przyjemna bardzo

salsa

Cytat: OlaFasola w 29 Gru 2011, 10:05:45aż przyszedł szef piętra, bo pani nie mogła sama takiej ważkiej decyzji podejmować i mnie wpuścił, ale chyba z 5 razy powtarzał, ze to wyjątek jest
lol lol lol

ale jazda :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)