Sylwester 2011- domówka :)

Zaczęty przez jusia, 28 Gru 2011, 18:52:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sonja


suegro

golinda zdecydowanie druga opcja! :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

golinda zdecydowanie druga, pierwsza brzmi zbyt słodko. Tylko wtedy sakiewki inaczej napełnić.


sonja

golinda będzie gicior i hicior ;)


magdalinska

sonja  :beer: :beer: :beer: fajne te paluchy, jak mi czasu wystarczy to tez zrobie :)
te pierozki nawet dobre, M. mowi ze bardzo dobre, obawiam sie opinii jednego kolegi, bo jest kucharzem ;) ale kij mu w nery, mógl sam cos zrobic na goraco

magdalinska


zuzia

Cytat: golinda w 30 Gru 2011, 20:52:24a może: kurczak obsmażony w szpinaku z serem pleśniowym, suszone pomidory, pieprz zielony, makaron mocno al dente (cienkie rurki) i na to rukola ?
mniam!

justynaaaa2

ja się wyłamuję, nigdy bym tego nie zjadła  :blush: ale pewnie gdybym lubiła szpinak i ser pleśniowy to byłaby pyszna :)

mi przypadła w udziale tradycyjna, gyrosowa :D mama dzisiaj robiła zakupy i w całym auchan nie było ani jednej kapusty pekińskiej  :crazy: podobno wykupili ;D na szczęście już nabyłam gdzie indziej, choć zostały jakieś smęty

claridad

ja jak zwykle nie w temacie ale kurna mnie zaskoczyłyście tą szczepionką...ja też nie miałam ospy i się schizuję (jak to ja  :rotfl: że dostanę teraz i umrę (prawie lub całkowicie) a tu się okazuje, że można się zaszczepić...ale co, idziesz do przychodni i mówisz, że chcesz i już? Czy jak? Sorry że tu pytam ale jedzeniowo już macie poplanowane na sylwestra to nie zaszkodzi na to odpowiedzieć  :rotfl: :rotfl:

zuzia

Cytat: claridad w 30 Gru 2011, 22:45:14ale co, idziesz do przychodni i mówisz, że chcesz i już?
hola hola!
jeszcze kasa lol

claridad

zuzia

no kasa, kasa...jak szczepionke na grype mam w abonamencie to może i to? :D
a po wiela taka szczepionka chodzi?

zuzia

Cytat: claridad w 30 Gru 2011, 22:53:42no kasa, kasa...jak szczepionke na grype mam w abonamencie to może i to?
nie licz na to :)

ja płaciłam niecałe 200 zł za dawkę (są 2)

claridad

zuzia

hm to się zorientuję...myślałam, że mniej trochę :( matkobosko! gdyby nie strefa to nic bym nie wiedziała :D

Zuziak  :beer: :beer: :beer:

justynaaaa2

Cytat: claridad w 30 Gru 2011, 22:53:42
zuzia

no kasa, kasa...jak szczepionke na grype mam w abonamencie to może i to? :D
a po wiela taka szczepionka chodzi?
dowiedz się :) ja mam wpisaną grypę w abonamencie a okazało się że wzw b i wzw a też - miło się zaskoczyłam :)

claridad

justynaaaa2

no mam cichą nadzieje :D Jak mam dentystę to jakbym nie miała szczepionki na ospę to by była chamówa :D

justynaaaa2

claridad no zwykle pakiet z dentystą to już wypas więc może, może :)

inkageo

#93
Golinda ja robię kurczaka w curry, do tego pekińska, ananas i kukurydza. Moi to lubią ;)

A druga - biała fasola, ser żółty, szynka, papryka konserwowa, kapusta pekińska. Tą lubią mniej, nie schodzi i ja zżeram na drugi dzień, jest dobra na kaca  :rotfl: :rotfl:

Ewka robi coś z tuńczykiem jeżeli dobrze zapamiętałam  :hmm:

Dodany tekst: 30 Gru 2011, 23:37:19

No i tarta będzie na słodko jak ktoś ten marcepan kupi i mi przywiezie..
I parówki w cieście francuskim, to prowincja :D I pizza z Lidla z naszymi składnikami, każdy sobie dorzuci co chce, bo kupiłam margheritę. Aaaaaa i M. zamierza grillować :D Możemy też wrzucić frytki i mam tzatziki ;)
Coś czuję, że wcale z kuchni nie wyjdę ;)
Imagine there is no hate

claridad

Cytat: justynaaaa2 w 30 Gru 2011, 23:07:25
claridad no zwykle pakiet z dentystą to już wypas więc może, może :)
no ja z pracy dostałam pakiet silver a niektórzy platinium także jednak mimo wszystko jestem obywatelem drugiej kategorii :D

inkageo

#95
Ratujcie! Nie ma tego marcepanu w całym Wrocławiu! Co ja mam dać na tą tartę..Zakupy już raczej nie wchodzą w grę.. Mam te wiśnie i konfitury pomarańczowe, co zamiast marcepanu? :( Sama go na pewno nie zrobię, więc to też odpada ;)
Imagine there is no hate

zuzia

#96
Cytat: inkageo w 31 Gru 2011, 13:21:55
Ratujcie! Nie ma tego marcepanu w całym Wrocławiu! Co ja mam dać na tą tartę..Zakupy już raczej nie wchodzą w grę.. Mam te wiśnie i konfitury pomarańczowe, co zamiast marcepanu? :( Sama go na pewno nie zrobię, więc to też odpada ;)
w lidlu sa chlebki marcepanowe. trzeba tylko zdjac czekolade z wierzchu.

Angie

#97
inkageo kup marcepan w czekoladzie (takie chlebki) i oddziel czekoladę ;D
dostaniesz go w lidlu ;D

inkageo

Dzięki :beer:
Który dział? Gdzie to znaleźć?
Imagine there is no hate

claridad

Cytat: inkageo w 31 Gru 2011, 13:32:05
Dzięki :beer:
Który dział? Gdzie to znaleźć?

U mnie jest z boku postawione takie stoisko z różnymi bożonarodzeniowymi cudami - mikołaje, cukierki, marcepan właśnie i inne