zmywarka problem, jakies pomysły?

Zaczęty przez konwalia, 28 Gru 2011, 11:34:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

gwarancja skonczyła sie pół roku temu

w wigilie 7 myc i zaswiecił sie bład od temperatury-niedogrzanie wody, wystudziłam, myslalam, ze sie przegrzała; dzis błąd poboru wodu(za duzy pobór)
wtf?? jakies pomysły?

wrobelek0403

za cholere nie wiem :knuje: moze to tylko czujniki wariują, a rzeczywiscie pobiera za duzo wody?? jak wygladają naczynia??

mnie sie ciagle swieci "brak soli" choc sól dodaje. ta
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

myje ok

choć ostatnio zaczęąłm myć łynem somat, co się nie sprawdza, bo uszczel;ka w pojemniku nie jest super szczelna i płyn wycieka już w czasie płukania

rubin04

Konwalia, ten płyn SOmat mam do nabłyszczania - strasznie gówniany.. Ale to tak z innej bajki.

A pomysłow na chorą zmywarke nie mam :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

moze glupie to co napisze ale ja bym ja po prostu zresteowala na poczatek, odlaczyla od pradu, wody, odczekala chwile i ponownie podlaczyla. moze jej sie jakis program popierd....

konwalia

zosia ozłocę cię kobieto, odłączałam sam prąd i dupa, odłączyłam razem i ruszyła jupi

zosia2007

#6
Cytat: konwalia w 28 Gru 2011, 12:39:53
zosia ozłocę cię kobieto, odłączałam sam prąd i dupa, odłączyłam razem i ruszyła jupi
wiesz....jestem zona informatyka, on wszystko tak reperuje lol
ciesze sie, ze pomoglo ;)

wrobelek0403

hehehe, okazuje sie ze restart pomaga nie tylko na komputery lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

margareta

Przypomniał mi się kawał:
Jada samochodem elektryk, hydraulik i informatyk, nagle samochód się psuje.
Elektryk mówi - na pewno nie ma iskry. Hydraulik - nie, pompa paliwowa się
zepsuła. A informatyk na to: -a może by tak wysiąść i wsiąść...

konwalia

znowu to samo ;/ chyba czeka mnie serwis do zmywarki

nionczka

#10
Cytat: konwalia w 28 Gru 2011, 12:39:53
zosia ozłocę cię kobieto, odłączałam sam prąd i dupa, odłączyłam razem i ruszyła jupi
ja tam miałam z pralką. Po tygodniu sama wróciła do rozumu

Dodany tekst: 28 Gru 2011, 13:56:21

A jaka to marka?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

#11
zosia :rotfl: :rotfl: :rotfl: to tez jest rada mojego M....prawie na wszystko :)
my kupilismy rodzicom na Gwiazdkę zmywarkę Bosch (jakis najprostszy model), alez to jest fajne urzadzenie :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

konwalia


zuzia

konwalia
a nie "zalega" jej gdzieś woda?
probowalaś wpisać to w google? bo mi podali rozwiazanie jak moja zmywarka wariowała.

nionczka

Na zmywarkach sie nie znam, ale w pralce pierwsza rzecz, ktora trzeba bylo sparwdzic to czy nie jest przytkany filtr. Moze w zmywarce tez?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: zosia2007 w 28 Gru 2011, 12:25:40
moze glupie to co napisze ale ja bym ja po prostu zresteowala na poczatek, odlaczyla od pradu, wody, odczekala chwile i ponownie podlaczyla. moze jej sie jakis program popierd....
to wcale nie głupie...mnie wczoraj po miesiącu wkurwiania się, że tv się bardzo długo włącza olśniło, że może by go od prądu odłączyć na kilka minut i może wróci do normy, no i wrócił :D a zaczął tak długo startować po tym, jak sobie pobrał z netu jakieś aktualizacje...potrzebował restaru jak komp ;D

konwalia

gówno, nie działa, jutro zamówie serwis ;/

zosia2007

Cytat: konwalia w 28 Gru 2011, 22:19:48
gówno, nie działa, jutro zamówie serwis ;/
uuuu szkoda, serwis pewnie troche bedzie kosztowal :(

konwalia

65 sprawdzenie i 30 za dojazd(z 4km) i najgorsze-beda dopiero w poniedzialek

zosia2007

Cytat: konwalia w 29 Gru 2011, 11:01:51
65 sprawdzenie i 30 za dojazd(z 4km) i najgorsze-beda dopiero w poniedzialek
to nie tak duzo

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

margareta


inkageo

Buuuuuu teraz nasza zmywarka się zepsuła :( Nie grzeje wody i nie suszy  :crying:
A dojazd z serwisu to 45 km.. Jak Konwalia za 3 km zapłaciła 30 zł...
Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: inkageo w 14 Sty 2012, 14:37:19
Buuuuuu teraz nasza zmywarka się zepsuła :( Nie grzeje wody i nie suszy  :crying:
A dojazd z serwisu to 45 km.. Jak Konwalia za 3 km zapłaciła 30 zł...
i oczywiście po gwarancji?

inkageo

#24
Zuzia jasne. Właśnie sprawdzałam po zdjęciach z remontu i kuchnia była robiona w 2005 roku.. Czyli ona ma 7 lat..
A wygląda jak nówka nieśmigana :D

Ale kuchnia ma 7 lat, a nadal ją lubię, to jest przynajmniej jakiś pozytyw :D

To łazienka na dole musi mieć z 10... Nic dziwnego, że mam ochotę ją całkowicie wyremontować. Jezu jak ten czas leci....
Imagine there is no hate