Kilka fotek 20.10.2007r

Zaczęty przez aja, 29 Paź 2007, 22:35:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Monika

Ojeju! Te zdjęcia z wiewiórką są genialne! A tak w ogóle to gratuluję serdecznie!

anik

Aju-spóźnione gratulacje :!: Miałaś śliczną sukienkę :!:

sierpniowajulka

aja, a można gdzieś obejrzeć tę prezentację, do której link kiedyś podałaś, a który już nie działa? Niestety, przegapiłam tamte zdjęcia. :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

sierpniowajulka, a Wasze obrączki gdzieś można z bliska zobaczyć? Bardzo mnie zainteresowały właśnie na jednym z Waszych zdjęć ślubnych. Mogłabyś podać link do www salonu?

sierpniowajulka

mary_popins, nasze obrączki są z Saint Maurice z kolekcji klasycznej: http://saintmaurice.de/catalog/klassik.php?navi=left
Przekrój piąty od lewej. Grubości: 3mm moja, 4mm męża. Białe złoto 14kt.
Są bardzo wygodne.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

super jest ta strona http://saintmaurice.de/ca...k.php?navi=left dzieki:) juz wiem skad wybierzemy nasze:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja


doti49

Witam,

czy byłabyś zainteresowana sprzedażą tej sukienki?

O informację zwrotną proszę na doti49@op.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam

doti49

elizapj

#35
Arletta, przejrzalam wszystkie Wasze fotki raz jeszcze:)

w ogole plakac mi sie chce jak ogladam Wasza sesje a lazienek, bo jesien to moja ulubiona pora roku i strasznei tesknie za krajem jak widze takie obrazki:(

dobra, teraz o Was:)
mieliscie 2 fotografow? ramke i ta julie molner? bo Wasza sesja z molner jest ekstra, bardzo miejska, nowoczesna. super. ale na podstawie zdjec jakiw ona ma w galerii w zyciu bym jej nie wybrala..powinna Wasza sesje w galerii miec, to by jej zrobilo reklame! no ale to moze moj specyficzny gust - ja generalnie wole reportaz, nie plener, i moze to skrzywienie powoduje, ze tak ja oceniam. niemniej jednak jestem pod wielkim wrazeniem Waszych obu sesji :)

i jeszcze Twoje buty. tylko raz udalo mi sie je przyuwazyc jak Cie maz przez prog przenosi. masz jakies inne zblizenia? i namiar gdzie je kupowalas...ja sie caly czas boje, ze moje beda za bezowe do sukni i chce poszukac bialcyh na wszelki wypadek
z gory dzieki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

tak z Julią plener wyszedł bardzo miejsko ale o to nam chodziło ale dziewczyny ze studio ramka narobiły wiele bardzo fajnych zdjęć z wesela  - wiele portretów. TYlko fryzura na plener w łazienkach nie wyszła a miała być podobna do tej, którą miałam na ślubie.... a co do butó - kupiłam na Chmielnej w takim zwykłym sklepie z butami, pani miała kilka par takich jasnych butów ale typowo ze  ślubnymi to to nie był ten sklep. Zdjęcia poszukam może uda sie coś znaleźć :)

mayagaramond

Obejrzalam i padlam. Pieeeeeeeeeeeeeeeeeeknie. Swietne zdjecia, a Wasze umiechy sa nie do pobicia! Widac, ze sesja sprawila Wam duzo przyjemnosci.

Wszystkiego dobrego :)))))

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: aja w 01 Maj 2008, 11:48:42
a co do butó - kupiłam na Chmielnej w takim zwykłym sklepie z butami, pani miała kilka par takich jasnych butów ale typowo ze  ślubnymi to to nie był ten sklep. Zdjęcia poszukam może uda sie coś znaleźć :)
typowowo slubne mi sa niepotrzebne...:) mnie biale (lub prawie biale)  czółenka zadowowola..i nawet szczerze mowiac wole szukac w miejscach, kt sie 'typowo' slubnymi nei zajmuja:) a pamietasz mniej wiecej wysokosc na chmielnej? co bylo na przeciw, obok...przejda ja cala, ale jesli poasz jakies ulatwienie moze rpedzej znajde:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

z pewnością bliżej nowego światu...
majac za plecami domy centrum to sklep jest po Twojej lewej stronie a obok jest sklep w którym kiedyś tylko martensy sprzedawali - teraz tez są tam buty ale już różne - jakoś tak na wysokości reserved czy tego sklepu kosmetycznego Douglas czy jakoś tak!

elizapj

Cytat: aja w 01 Maj 2008, 19:05:23
z pewnością bliżej nowego światu...
majac za plecami domy centrum to sklep jest po Twojej lewej stronie a obok jest sklep w którym kiedyś tylko martensy sprzedawali - teraz tez są tam buty ale już różne - jakoś tak na wysokości reserved czy tego sklepu kosmetycznego Douglas czy jakoś tak!
ok dzieki, to brzmi na wysokosc chmielnej 4...adresu modystki od moich nieuzytych na cywilny toczkow haha. dziei serdeczne bede tam buszowac:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

dopiero teraz obejrzałam wasze zdjęcia - są super :) i ty, taka uśmiechnęta... w ogóle bardzo ładna z ciebie dziewczyna :)


jusia

aja jakos mnie Twoje wspomnienia ominęły, jeśli możesz jeszcze raz umiescic link do zdjec, to bedzie fajnie, bo ta malenka probka zostawiła u mnie niedosyt :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

aja

#44
 :)

sweedee

aja, ach! pięknie, aż sie rozmarzyłam... jesteście baaaardzo sympatyczni oboje i...podobni do siebie! ::)
dla mnie wszystko super! Gratulacje i dużo miłości! :flowers:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

rilla

dziękuję:) super zdjęcia... szczególnie wasze w uliczce, gdy schodzicie po schodach

mary

#47
Aja! Piękne fotki :) Pięknie :)
Ach, jakie Ty masz piękne zęby :D

jusia

aja aleś Ty piękna  :) cudowne zdjecia, wspaniale sie je ogląda z tym podkładem muzycznym, no i to zdjęcie, z pleneru, gdzie jestescie odwróceni plecami, bardzo ładne...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

aja

dziękuję Wam zaraz pokaże te posty swojemu chłopu to się sam zaczerwieni
:-[
aż sama sobie włączyłam te galerie i ... niby to było tak niedawno! miło sobie przypomnieć ten dzień - ach...
jak ja zazdroszczę tym co są dopiero przed!!! to tak niesamowity dzień - pamiętam,że mało sie denerwowałam albo tak mi sie wydaję - mieliśmy świetne humory i super się bawiliśmy....
w pewnym momencie okazuje sie,że ta noc była bardzo krótka!