Kilka fotek 20.10.2007r

Zaczęty przez aja, 29 Paź 2007, 22:35:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aja

Oj  jak mi żal że to juz po wszystkim! rdzo zależało

inkageo

Gratuluję :) Super się prezentujesz :)
Imagine there is no hate

marax

rzeczywiscie widac ze zorganizowaliscie to we wlasnym stypu widac klase na zdjeciach gratuluje, u mnie byla wiocha :) :mrgreen:  :mrgreen:

gioseppe

wszystkiego dobrego :)
slicznie!
i narobilas mi ochoty na czekoladowe fondue
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

dagi

Gratuluję, uroczo wyglądasz na tych zdjęciach.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

sierpniowajulka

Gratuluję. Rzeczywiście wyglądasz bardzo ładnie. I nareszcie widzę u PM prawdziwe rękawiczki. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

#6
Cytat: gioseppewszystkiego dobrego :)
slicznie!
i narobilas mi ochoty na czekoladowe fondue
fontanna to jeden z lepszych pomysłów - budziła duże zainteresowanie i była bardzo smaczna!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dziękuję za miłe słowa... (to jest zawsze bardzo przyjemne!)

były dwa niewypały;
mało atrakcyjna wiązaneczka(myślałam o innych kolorach) i niestety pierwszy taniec! ..... sie zaplątałam! do tego lekki stres... dlatego bardzo żałuje że nie zańczyliśmy tak po prostu tak jak umiemy np. do piosenki zespołu Feel a daliśmy sie namówić na walca angielskiego~! :oops:

tachogti

Pieknie wygladalas - bardzo stylowo :D
Gratulacje wiec zarowno wstapienia w zwiazek malzenski jak i szybkiej organizacji  ;-)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P


abkasia

ojej....wyglasz przepieknie...wszystko do siebie pasuje..fryzura boska, suknia piekna...i to futerko takie gustowne...kojarzy mi sie twoja cala kreacja z hollywodzka aktorka:)

[ Dodano: 30-10-2007, 12:05 ]
a nie masz zdj bez futerka??chcialabym zobaczyc jak wygladala sukienka:)

Kasia

gratulacje
wyglądaliście pięknie :)

a co to za sala weselna?

aja

sala to Gregory w Kobyłce pod Warszawą

co do zdjęcia samej sukni.... no cóz nie mam! może z czasem jak nazbieram od znajomych, którzy mieli aparaty, suknie bardziej widać na przyjęciu ale tam miałam ją cały czas podpiętą więc też całej jej nie widać - pochwalę sie z czasem zdjęciami z pleneru wiec moze tam znajdzie sie zdjecie gdzie jest w całości

jo_miekka

Moje gratulacje, bardzo ładna stylizacja!

mary

Gratulacje! Bardzo ładnie się prezentujesz :)

[ Dodano: 31-10-2007, 17:33 ]
co to za sukienka?

Anupka

Gratulacje Pani Zono :-)
A skad wspaniale fotografki? Rozumiem,ze byly dwie, moje tez zapowiedzialy sie we dwie, i tez dziewczyny (studio ramka), czy moze te same? Jesli tak - jak sie spisaly?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Tak Studio Ramka - na efekty czekamy, myślę że za tydzień bedziemy mieli juz zdjęcia!!!
dziewczyny sa bardzo sympatyczne! jak tylko dostane zdjecia to sie pochwalę więc i pracę Dziewczyn można będzie ocenić!

suknienka: Maggio Ramatti - Bravo (na żywo prezentuje sie o wiele lepiej niz w katalogu)

Anupka

Dzieki za odpowiedz :-)

No to czekam z niecierpliwoscia na Wasze fotki. Napiszesz jeszcze cos o wspolpracy z dziewczynami? Wprawdzie przekonam sie sama w sierpniu, ale fajnie cos juz uslyszec. Zwlaszcza, ze osobiscie ich jeszcze nie spotkalam - zalatwiam wszystko przez internet...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

U mnie wygladało to tak, że spisałam sobie kilka namairów na fotografów na kartce było ich może z 5 (parę telefonów dla porównania cen) Do dziewczyn trafiłam na samym początku czyli piwerwsze spotkanie z jakimkolwiek fotog. no i tak juz zostało Dziewczymy zrobiły na nas takie wrazenie że juz o nikim innym nie pomysleliśmy! są sypmatyczne, bezproblemowe - pełne ciepła! ogolne wrazenie robią bardzo dobre ... myśle że zdjęcia tez będą dobre choć niepotrzebnie sie zczesałam na plener! teraz żałuję

mika

gratuluję wszystkiego dobrego

Anupka

aja, bedzie dobrze!
No ja przegladalam kilkanascie stron internetowych roznych fotografow, we wszystkich mi cos nie gralo.. A R. z calej organizacji i spraw okoloweselnych (nie liczac samego slubu, rzecz jasna) najbardziej zalezalo na fajnych fotkach. Fotki dziewczyn (te na stronie) spodobaly nam sie najbardziej (byla jeszcze jedna firma, ale o terminie mozna bylo zapomniec). Wiec zaryzykowalismy i wplacilismy zaliczke bez spotkania w cztery oczy (tak zreszta zrobilismy z wiekszoscia osob, ktorych zatrudniamy). Wymiana maili byla jednoczesnie sympatyczna i profesjonalna... Ty tez wystawiasz pozytywna ocene, wiec.. chyba juz sie nie martwie ;-)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

I jak tam zdjęcia ze studio ramka?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

aja

cisza ale do piatku powinnismy juz miec...

Anupka

I jak aja? Masz juz fotki? Bo mnie tu normalnie skreca z ciekawosci, hehe :-)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

#23
link do streszczonej formy prezentacji ślubnej...
http://www.studioramka.pl/flash/slideshows/slideshow.php?slide

Izaura

ślicznie wyglądaliście, wszystko dopasowane do jednego stylu - super!!! Gratulacje!!
prezentacja zdjęć też świetnie zrobiona z tą muzyczką.

no i braliscie ślub w pięknym kościele - uwielbiam Nowosielskiego.