Sukienka na cywilny

Zaczęty przez lipcowa, 22 Gru 2011, 15:32:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lipcowa

Witam was,
dawno sie nie odzywalam, najwazniejsze sprawy juz zalatwione, koscielny dopiero 28 lipca, natomiast cywilny 8 czerwca.
I tu pojawia sie problem, gdyz nie mam pomyslu na stylizacje, to znaczy mam duzo pomyslow, ale jakos nie sklada mi sie to w calosc  :crazy:
slub cywilny bierzemy tylko w gronie rodzicow i rodzenstwa, ceremonia o 13.00, potem obiad, bedzie nas w sumie max. 10 osob. Myslalam o krotkiej sukience, cos w tym stylu, moze w innym kolorze:


Dodany tekst: 22 Gru 2011, 15:36:02

teraz zaczelam miec watpliwosci, czy nie powinnam miec bardziej eleganckiej, moze dlugiej sukni. chodzi o to, ze ceremonia odbedzie sie na zamku w sali o wystroju barokowym. obiad bedzie w zamkowej, bardzo eleganckiej restauracji. co myslicie?

Dodany tekst: 22 Gru 2011, 15:37:15



Dodany tekst: 22 Gru 2011, 15:37:52



Dodany tekst: 22 Gru 2011, 15:38:14


niewiemjaka

mi sie podoba bardzo ta sukienka ktora wkleilas :) i dlugosc i kolor :)

yoy

#2
o tak, sukienka śliczna!
a możesz zdradzić dlaczego ślub cywilny wczesniej, a nie konkordatowy? Bo w sumie niewielka odległość czasowa dzieli obie ceremonie... Chyba, że to tajemnica, to oczywiście rozumiem :)

Dodany tekst: 22 Gru 2011, 17:34:53

acha, do takiego koloru sukienki wybralabym fuksjowe buty i może bukiet (?)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Helena

lipcowa

czemu myslisz ze ta sukienka nie pasuje?

wg mnie pasuje jak najbardziej jest elegancka, bez wydziwien bardzo fajna i kolor boski

zwierzatko_mojej_mamy

mi tez sie bardzo podoba - jak ze sniadania u tiffaniego ;) piekna ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

lipcowa

hej, dzieki dziewczyny, w sumie juz chyba za bardzo zaczynam wydziwiac ;)
slub cywilny bierzemy w niemczech, bo tu oboje mieszkamy i jest mniej papierkowej roboty niz z konkordatowym, chociaz i tak trzeba przygotowac przerozne dokumenty
a jest wczesniej, zeby potem zdazyc wszystko przetlumaczyc itd itp no i zeby bylo troche mniej stresujaco ;)
ta sukienka jest dostepna w 23 kolorach  :crazy: mam w szafie duzo butow w roznych kolorach, zastanowie sie, co do czego pasuje
i jesli stanie na tej sukience to chcialabym ewentualnie miec do tego woalke, i bukiet z piwonii!! chcialabym mec piwonie na koscielny, ale pod koniec lipca nie ma szans, wiec przynajmniej jakis skromny bukiecik na cywilny sobie zafunduje :)

rubin04

oj ja popieram piwonie :)
I sukienka też mi się bardzo podoba, podeślesz link skąd ta kiecka?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

sliczna sukienka ;D
piwonie beda sie pieknie komponowaly
a zdradz skad jest ta kiecka :pray:

lipcowa

#8
sukienke znalazlam na www.newyorkdress.com , to jest model D448 alfred sung, a na stronce www.dessy.com mozna obejrzec wszystkie kolory


rudasekawf

Cytat: yoy w 23 Gru 2011, 09:25:53piwonie będą git! Smiley
Będą bardzo ciekawie wyglądały, ja jeszcze nie widziałam u panny młodej takiego bukietu :)

zosia2007

Cytat: rudasekawf w 23 Gru 2011, 15:49:52
Będą bardzo ciekawie wyglądały, ja jeszcze nie widziałam u panny młodej takiego bukietu :)
poszukaj zdjec rubina ;D

callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

ewelinkaa

carpe diem