Autor Wątek: Zrobic kolejny test???  (Przeczytany 2314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maddytee

Zrobic kolejny test???
« dnia: 22 Gru 2011, 13:00:59 »
Hej dziewczyny!
mam nadzieje ze wy cos poradzicie. Z mezem staramy sie o baby tak powoli. Dzisiaj okres spoznia mi sie juz 4 dzien wiec rano pobieglam do toalety zrobic test -no i wyszedl negatywny, boli mnie podbrzusze i mam lekko nabrzmiale piersi , okres mialam 19/11 wiec juz dawno po terminie, cykle mam tak co 27-29 dni, myslicie ze powinnam zrobic jeszcze jeden test czy jest jakas inna przyczyna braku okresu?? dzieki wielkie

rubin04

Odp: Zrobic kolejny test???
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Gru 2011, 13:03:51 »
a moze zrób test z krwi? najpewniejszy będzie, wynik tego samego dnai powinien być
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #2 dnia: 22 Gru 2011, 13:08:22 »
zrób bete
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 22 Gru 2011, 13:08:22 »

maddytee

« Odpowiedź #3 dnia: 22 Gru 2011, 20:42:03 »
Dzieki za odp, myslalam o tym tescie krwi, chyba jednak bede musiala poczekac do konca swait bo miszkam w Dublinie i wlasnie googluje gdzie mozna taki test wykonac, moze jest ktos kto wie cos na ten temat? w miedzyczasie kupilam kolejny test innej firmy zrobie za 2-3 dni i zobacze na czym stoje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #4 dnia: 27 Gru 2011, 11:25:05 »
Jaki wynik kolejnego testu?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 27 Gru 2011, 11:25:05 »