preparat wzmacniający włosy

Zaczęty przez twinnie77, 29 Paź 2007, 22:13:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

foszek a działa to cosik?

foszek

Dziala, wlosy sa bardziej lsniace, zdrowsze i mniej wypadaja. U mnie tez ma odatkowy plus za zlagodzenie lupiezu. Szczegolnie ciepla polecam ja do bardzo zniszczonych wlosow, efekty widac juz po pierwszym uzyciu.
Wielka wada tej odzywki jest jej stosownia, bo 30 minut na moich dlugich wloskach, przy braku wanny, to jest uciazliwe.
Dlatego glownie nie stosuje jej regularnie i przez to nie mam efektu przekarmienia

tachogti

ze_nitka, 12 dni pod rzad pol roku co drugi a potem raz w tygdoniu :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

ze_nitka

mobka, mi też włosy się przetłuszczają (muszę myć codziennie). Zazwyczaj nie używałam żadnych odżywek do włosów bo po nich przetłuszczały mi się jeszcze szybciej i był przyklejone do głowy. Po WAX'ie tak nie ma :D (ku mojej uciesze ;) )

golinda

po waxie włosy rosną szybciej
jak stosuję tą odżywkę np. w saunie (nakładam na głowę, wchodzę na jakiś czas do sauny i potem spłukuję), to efekt jest dużo lepszy - włosy są naprawdę miękkie i miłe w dotyku

właśnie zaczęłam ssać biotynę, zobaczymy, czy coś da...

Kasia

dziewczyny dajcie jakiś link do tego wax'a


koziorozec

moze Vichy, maje teraz tez ampulki dla Kobiet
(Vichy DERCOS Aminexil ® SP94) 12 ampulek
okolo 28€, ale jedna ampulke mozna podzielic
na 2-3 razy.
szampony z lini DERCOS tez sa swietne, ale drogie
niestety.

golinda

przede wszystkim jak wypadają włosy, to trzeba zrobić badania (najlepiej na zawartość pierwiastków), bo bardzo często brakuje po prostu cynku i po miesiącu kuracji wszystko wraca do normy

nie ma co na oślep kupować drogich preparatów i truć się tabletkami, które mogą mieć na nas zerowe działanie.

z wynikami badań dopiero warto się wybrać do dermatologa.

(ale mundra jestem - ciekawe kiedy sama to zrobię! ;-) )

foszek

golinda,  kiedys czytalam ze mozna to zrobic nawet listownie... Masz moze namiary na takie labor. ??
Wprawdzie wloski wypadaja mi w jesiennej normie, ale za to mecze sie z lupiezem a to tez ponoc moze byc problem pierwiastkowy :-D

golinda

foszek, to nie jest badanie włosa, tylko zwykłe badanie krwi i robi je każde laboratorium, ale jest to badanie płatne

foszek

No  i ja teraz mundra jestem :-D

anik

Cytat: "gioseppe"ja właśne kupiłam polecane przez dziewczyny pastylki BIOTYNA i musze powiedziec, ze wlosy wypadaja mi znacznie mniej.
mam nadzieje ze efekt utrzyma sie dluzej :)

Kilka razy w odstępach czasu próbowałam biotynę,ale nic z tego nie wyszło-nie pomaga :-(

salsa

Cytat: "golinda"foszek, to nie jest badanie włosa, tylko zwykłe badanie krwi
jest tez badanie włosa, ktore pozwala odkryc w czym rzecz
to badanie trzonu włosa, czy jakos tak-nie pamietam jak sie nazywa

Cytat: "anik"Kilka razy w odstępach czasu próbowałam biotynę,ale nic z tego nie wyszło-nie pomaga :-(
moze masz inny proablem i nic tu po biotynie
moze nalezy najpierw zrobic badania? :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

anik

Badań chyba nie muszę robić,po prostu powinnam odstawić tabl.hormonalne,a póki co nie mogę :roll: i szukam czegoś co osłabi wypadanie

foszek

Cytat: "anik"Badań chyba nie muszę robić,po prostu powinnam odstawić tabl.hormonalne,a póki co nie mogę
Jak nie mozesz odstwic to moze je zmien ??

tachogti

Cytat: "foszek"moze je zmien
ja zmienilam i jest lepiej moze nie idealnie ale juz nie lysieje  ;-)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Kasia

a ja się mocno zastanawiam
jak kropelka jedwabiu ma mi wystarczyć na TYLE końcówek

jak roztarłam kropelkę na dłoni to nie miałam już czego w koncówki wcierać  :mrgreen:

malutenka

Cytat: "Kasia"jak roztarłam kropelkę na dłoni to nie miałam już czego w koncówki wcierać
starczy, starczy :mrgreen: mnie też się wydawało, że jak to jedna kropelka i tyle włosów, za pierwszym razem chlusnęłam sobie 'od serca' i włosy były do ponownego umycia :mrgreen:  :mrgreen:

anik

Cytat: "foszek"
Cytat: "anik"Badań chyba nie muszę robić,po prostu powinnam odstawić tabl.hormonalne,a póki co nie mogę
Jak nie mozesz odstwic to moze je zmien ??

Ha,zmieniałam to moja dziewiąta wersja w życiu i mam nadzieję ostatnia..Oprócz akcji z włosami samopoczucie mam ok,więc tych już nie zmienię.

tinpikS

Ja brałam biotynę bo przez zimę strasznie mi się zniszczyły i polecam. dobre działanie.

areworka

Ja wlasciwie to slyszalam dobra opinie na temat dwoch srodkow. Jeden to Decros Vichy ( osobiscie nie stosowalam, ale podobno jest skuteczny ) Koszt miesiecznej kuracji to ok. 110 zl.
A drugi to tonik Energy Serum do wlosow firmy Welli z serii System Professional. Tego drugiego uzywalam osobiscie po ciazy i efekty byly zadowalajace. Wlosy przestaly mi wypadac i po pewnym czasie zauwazylam, ze intensywnie mi odrastaja nowe. Koszt calej kuracji to jakies 100- 120 zl.

golinda

Cytat: areworka w 18 Lut 2018, 19:25:39Tego drugiego uzywalam osobiscie po ciazy i efekty byly zadowalajace. Wlosy przestaly mi wypadac i po pewnym czasie zauwazylam, ze intensywnie mi odrastaja nowe. Koszt calej kuracji to jakies 100- 120 zl.

No zobacz, czyli stowka wywalona w bloto bo wlosy po ciazy wypadaja, a potem odrastaja. Hormony. Mozna bylo poczytac wczesniej :D

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82