Autor Wątek: preparat wzmacniający włosy  (Przeczytany 4723 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

twinnie77

preparat wzmacniający włosy
« dnia: 29 Paź 2007, 22:13:53 »
Kto ma jakiś wypróbowany?? Po ślubie strasznie zaczęły mi włosy wypadać. Pomóżcie!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #1 dnia: 29 Paź 2007, 22:50:54 »
twinnie77, temat rzeka:)))
na kazdego działa cos innego:)
włosy moga wypadac gdy jest niedobór żelaza, czy tez witamin
moze byc tez ze stresu
albo ze zwyczajnej wymiany włosa co iles tam lat:)

polecam:
dermatolog-czasem to moze byc kwestia skorna
wykluczyc kwestie hormonalna-ginekolog
mnie pomogło: na stres magnez i relaks:)
poza tym : wszystkie rpodukty marki RADICAL-sa super
pomaga skrzyp, ale tylko w wysokim stężeniu w tabletkach
dobre jest tez MERZ SPECJAL DRAGEZ lub polski odowiednik SILICA
gdy wypada mocniej to tabletki gestosc włosow-nie pamietam nazwy, ale dosc drogie
oraz LOXON-kobiecie pownno wystarczyc 2%, ktory nie ejst na recepte
mnie pomogła biotyna:)
mozna stosowac tez WAX-włosy po tym jakby szybciej rosna
no i dobrze jest wcierac NAFTE do włosów ( w skore, przed myciem) albo świezo wyciskany sok z rzepy-dla wytrwałych, bo to juz sposoby domowe, ale super efekty
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Paź 2007, 22:53:09 »
mi tez od jakiegos czasu wlosy tak wypadaja ze zaczyna mnie to martwic.
Wyprobowalam preparaty apteczne ze skrzypem - nic nie pomoglo.
Moze za malo skrzypu w tym skrzypie

Dermatolog zalecila mi mycie wlosow szaponem w czystym zelu PREGAINE.
kupuje sie go w aptece. Do tego jest taka kuracja w kapsułkach REGAINE ale tego nie probowalam.
cos pomaga ale itak lenie sie niemilosiernie...no ale nie w takim stopniu jak kiedys.
niedlugo zrobia mi sie przeswity!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

salsa

« Odpowiedź #3 dnia: 29 Paź 2007, 22:58:19 »
jest jeszcze takie badanie, ktore niestety trzeba sobie samemu opłacic, bada sie korzen włosa, czy trzon włosa, juz nie pamietam dokładnie co w tym włosie bada, ale wycina sie włosy w jednym miejscu i bada na rozne dziwaczne sposoby
ale gdzie to w Krakowie zrobic to nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Paź 2007, 23:22:10 »
pewnie jak zwykle, gdzieś przy UJ

anik

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Paź 2007, 07:59:30 »
Ja równiez mam problem z włosami i na moją łepetynkę ;-) działają preparaty z Garniera-Neril:tonik i szampon kupowane w aptece.Nieco śmierdolą,ale włoski po nich jakby mniej wypadały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #6 dnia: 30 Paź 2007, 08:32:44 »
Jak niewiele włosów wypada to można łykać Silicę albo Skrzypo-Vitę ;-)
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

foszek

« Odpowiedź #7 dnia: 30 Paź 2007, 08:43:37 »
Ja polecam biotyne: w aptece po ok 8 zl. 2xdziennie po jednej tabletce do ssania. U mnie to pomaga.

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Paź 2007, 09:08:56 »
Cytat: "foszek"
Ja polecam biotyne: w aptece po ok 8 zl. 2xdziennie po jednej tabletce do ssania. U mnie to pomaga.

ale to na włosy jest? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
o widze ze tak  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Paź 2007, 09:40:08 »
mam podobny problem od kilku miesięcy, jak tak dalej pójdzie, to zakola mi się porobią (już zresztą są)
łykam od niedawna Revalid, kiedyś mi pomógł
ale najlepiej jest zrobić badania na obecność pierwiastków (magnez, cynk, żelazo) - wybieram się, ale jakoś dojść nie mogę
no i trzeba jeść pestki dyni, przynajmniej garść dziennie, jem, choć nie znoszę tego, ale podobno pomaga (ewentualnie orzechy, najlepiej migdały i włoskie)

tachogti

« Odpowiedź #10 dnia: 30 Paź 2007, 10:15:57 »
Cytat: "salsa"
LOXON
pomogl mojemu i tesciowej... a ja biore Inneov - nie jest najtanszy ale jako jedyny na mnie dziala  :shock:
a sprawdzalas moze w skutkach ubocznych tabletek hormonalnych (o ile bierzesz) nie ma wypadania wlosow?
Zbadaj sobie poziom zelaza i hormonow  :-D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #11 dnia: 30 Paź 2007, 17:07:45 »
Cytat: "foszek"

dokładnie, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tez to wyzej polecałam:))

[ Dodano: 30-10-2007, 17:09 ]
Cytat: "tachogti"
a ja biore Inneov

o włąsnie, oto mi chodziło jak pisałam "gestosc włosa" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko nazwy zapomniałam

ze_nitka

« Odpowiedź #12 dnia: 08 Lis 2007, 13:40:05 »
Postanowiłam zregenerować moje włosy na głowie. Z przerażeniem stwierdziłam że mam prześwity na zakolach  :cry:
Babeczka poleciła mi revalid i do tego wax'a zakupiłam. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Musze sie tylko zmobilizować zeby jeść te tabletki 3 razy dziennie.

konwalia

« Odpowiedź #13 dnia: 09 Lis 2007, 10:04:58 »
Ja brałam viaderm z białkiem rybim i były efekty. I tylko jedna tabletka dziennie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale nie jest najtańszy.

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Lis 2007, 10:42:46 »
ja właśne kupiłam polecane przez dziewczyny pastylki BIOTYNA i musze powiedziec, ze wlosy wypadaja mi znacznie mniej.
mam nadzieje ze efekt utrzyma sie dluzej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #15 dnia: 09 Lis 2007, 16:26:47 »
Cytuj (zaznaczone)
ja właśne kupiłam polecane przez dziewczyny pastylki BIOTYNA i musze powiedziec, ze wlosy wypadaja mi znacznie mniej.
mam nadzieje ze efekt utrzyma sie dluzej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja  efekty działania biotyny zauważyłam tak po miesiacu używania:)
dowiedziałam sie o tym kilka lat temu na forum o włosach
i faktycznie, działa:)

kamu2

« Odpowiedź #16 dnia: 09 Lis 2007, 16:49:15 »
Mnie też włosy strasznie wypadały od jakiegoś czasu,jak nigdy w życiu.Zaczęłam łykać humawit z pokrzywą ok 11 zł tylko trezba stosować kuracje przez 3 miesiące mnie pomogło
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

tachogti

« Odpowiedź #17 dnia: 10 Lis 2007, 09:25:28 »
ze_nitka, mnie revalid nie pomogl, ale pojedz go trzy miesiace i zobacz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jeszcze jest cos takiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja tego rok uzywalam i mi conieco odrosly tylko to jest upierdliwe w uzyciu  :-D

ze_nitka

« Odpowiedź #18 dnia: 10 Lis 2007, 09:58:39 »
tachogti, opis brzmi przekonująco (jak to zwykle opis). Nie tanie to jest, ale łykanie revalidu przez 3 miesiące wyniesie mnie nawet więcej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W opisie napisali że stosuję się to 12 dni codziennie a potem następne co drugie dzień. Jak sobie to dawkowałaś w ciągu całęgo roku?

konwalia

« Odpowiedź #19 dnia: 11 Lis 2007, 11:14:57 »
Jak mam być szczera to tego typu preparatu nie kupiłabym w necie. Ale nie znam firmy i bałabym się składu.

irula

« Odpowiedź #20 dnia: 11 Lis 2007, 11:41:02 »
Ja używałam szamponu Dermena (Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj). Można kupić w aptece, kosztuje ok. 30 zł. Myłam nim głowę codziennie i nawet pomógł. Do tego próbowałam łykać tabletki ze skrzypem (chyba silicę), ale nie wychodziło mi to zbyt regularnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zawsze zapominałam i w rezultacie zjadałam chyba 1 na 4 dni, a trzeba codziennie.

[ Dodano: 11-11-2007, 11:42 ]
Porządniej wklejony link do dermeny: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #21 dnia: 11 Lis 2007, 14:15:54 »
Cytuj (zaznaczone)
Ja używałam szamponu Dermena

uzywałam
niestety nie tylko mi nie pomogł, ale włosy były jak siano
wymeczyłam butelek i z ulga juz nie wrociłam:)
na szczescie trafiłam wtedy szybko na kosmettyki radicalu i biotyne i pomogło:)

mobka

« Odpowiedź #22 dnia: 11 Lis 2007, 17:31:58 »
Cytat: "ze_nitka"
wax'a zakupiłam

No właśnie też nad wax'em się zastanawaim. Tylko ja mam taki problem, że włosy mi sie przetłuszczają - ten wax nie obciąża włosów za bardzo?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #23 dnia: 11 Lis 2007, 18:02:50 »
Zakupiłam polecaną biotynę i naftę, zobaczymy, co z tego wyjdzie.

foszek

« Odpowiedź #24 dnia: 11 Lis 2007, 18:15:34 »
mobka, mi Wax nie obciaza, ale glownie dlatego ze co jaki czas robie sobie przerwy.