Kolor do kuchni

Zaczęty przez rubin04, 29 Paź 2007, 14:54:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

a ja alpejska lake uwielbiam, i mam ja w kuchni:) Rowniez mam jasne meble wiec wyglada to fajnie. Jak sie rano wchodzi, to naprawde humor sie poprawia, kolor jest bardzo radosny.

rubin04

jusia79 specjalnie dla Ciebie moje cudowne płytki z przedpokoju - bardzo udane - rewelacja do mycia i nic brudu nie widac :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

rubin bardzo dziękuję za zdjęcie, kafle super, dokładnie to czego szukamy, a pamiętasz gdzie je kupiłaś i nazwę producenta?[/b]
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

Cytat: "rubin04"Pierwotnie plan był na okolice szpinakowo-zielone po alpejską łakę.
Ale ja juz sama nie wiem..
kafelki w kuchni na podłodze mam prawie białe ("pomysł dziwki i szatana" - a tak serio to kolegi mojego M., poczatkującego architekta: "jasna podłoga da poczucie sterylnosci i czstosci pomieszczenia" no toja go k... zapraszam czynić tę sterylnośc - tak m.in. 3 razy w tyg!). Ech, że ja wtedy M. nie znałam...

hihihih, ja to przerabiałam w studenckim mieszkaniu i juz nigdy wiecej :) , teraz mam ciemno-miodowe plytki z faktura, na której widac dopiero duze okruchy :)

dodam do tego, nie decyduj sie na ciemny polyskliwy blat, widac KAZDA ryske i KAZDY okruszek. Tylko i wylacznie matowy blat w ciapki w jasnych kolorach. Wierz mi, przerobiłam obie wersje.
Przykład: http://www.cci.com.pl/corian_kolor.html -9 rząd, kolory: sahara, tubled glass, aurora.

[ Dodano: 17-11-2007, 15:47 ]
Cytat: "rubin04"
Chyba jednak beżo-kremy beda lepsze.. Bo nie wiem czy ten szpinak czy alpejska łaka po kilku miesiacach nie wyjda mi bokiem.

A co myslicie nad rozplanowanie górnych szafek?
Ja lubię symetrię (mam takie zboczenie zawodowe po zajęciach z układów krystalograficznych)

a moze spóbuj do jasno-bezowych plytek jakas ciekawa kontrastowa fugę i pasujacy dekor?

Jak dla mnie szafki sa ok, choc chyba zrezygnowałabym z tych "poleczek" nad okapem, tam sie zawsze najbardziej kurzy i to takim lepkim kurzem. Lepiej małą póleczke zamontowac nad blatem, pod szafkami wiszacymi, np. na przyprawy lub inne drobiazgi.

ponizej moja kuchnia tu po remoncie, fugi sa granatowe.

[ Dodano: 17-11-2007, 15:49 ]
Cytat: "rubin04"
...hmm..ale to zburzy symetrię... ale pomysle czy to aby nie dobry pomysł...

to zrób witryny z matowego szkla. Niewiele widac, a efekt jest bardzo ladny.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login