Kozaki - hmm jakie macie?

Zaczęty przez tiliam, 29 Paź 2007, 09:31:07

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

malutenka

Cytat: "inkageo"A co myślicie o tych, chyba się muszę wybrać na zakupy
ostatnie są śliczne :)

inkageo

A jak Wam się podobają takie botki? Ja mam mieszane uczucia, zazwyczaj muszę się przyzwyczaić do nowych trendów ;) Mimo wszystko coś mnie w nich pociąga ;)
Imagine there is no hate

panikarola

no wlasnie mnie tez coraz bardziej pociagaja takie modele :) tylko ze ona tek bardziej do spodnicy i krotszych spodni, a ja mam glownie dlugie spodnie, wiec by byly malo praktyczne.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

A ja je właśnie do długich spodni chciałam :) Bo już mam dość kozaków do kolan - spodni na wierzch nie dam, bo się odznaczają, a wpychanie do środka mi się znudziło..
Mierzyłam coś takiego w Quazi - fioletowe i trochę płytsze z rozcięciem na środku. Chyba kokardkę miały :)
Imagine there is no hate

panikarola

a nie zahacza sie ten mankiet butowy o spodnie? nie za duzo tam tego jest w okolicach kostki? no wlasnie, dlugie kozaki nosze tylko do spodnicy, bo nie lubie ich na wierzch spodni zakladac, a pod spod spodni to mi sie nie podoba. Nie wiem czemu, ale mi sie wtedy efekt koncowy kojarzy jak glowa osadzona na tulowiu bez szyji.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

No właśnie mierzyłam model bezmankietowy :) Takie prostrze, ale nie znalazłam fotki w necie...
Imagine there is no hate

panikarola

no to moze tez bez mankietu calkiem przyjazne sa. ale mi sie podoba ten mankiet, jak bym miala taki model kupowac, to wolalabym z mankietem niz bez. taki golfik na nogi :) niech sie ktoras wypowie, jak to sie na nodze czuje w polaczeniu z dlugimi spodniami!!!
siog, ty masz na pewno duzo takich butow.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

Ale do spódnicy ja bym ich nie założyła, chyba skracają nogi i jakoś tak z dzikim zachodem mi się kojarzą, a westernów nie cierpię ;)
Imagine there is no hate

malutenka

Cytat: "inkageo"A jak Wam się podobają takie botki? Ja mam mieszane uczucia, zazwyczaj muszę się przyzwyczaić do nowych trendów  Mimo wszystko coś mnie w nich pociąga
są bardzo ładne, ale ja takich botków nie lubię, nogi mi skracają. Widziałam ostatnio takie buciki a'la Ania z zielonego wzgórza, za kostkę, sznurowane, no śliczne. Ale wygląd nogi mi w tym nie pasuje ;-) Do spodni ok, ale ja najczęściej paraduję w spódnicach i sukienkach.

mayagaramond

Cytat: "malutenka5"nogi mi skracają.

No a przy 180 to jest problem;)

Inka – bardzo ladne buty. Ale tylko na dobra pogode, nie wiem czy duzo chodzisz na piechote, ale ja tak i takie buty, by u mnie po miesiacu jak szmaty wygladaly... Przymierzalam podobne fioletowe, ale nie kupilam z rozsadku, choc bardzo lubie zamsz.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Ja właściwie staram się kupować tylko zamsz ze względu na wygodę, ale fakt - na kałuże się nie nadają, raczej do suchego centrum handlowego ;) Potrzebuję na zimę cieńszych butów właśnie na zakupy, czy jak mam większość dnia być w ogrzewanym pomieszczeniu, bo w kozakach po kolana czasem się gotuję.. Mam taką gumową szczoteczkę do zamszu i błoto nawet ładnie schodzi, wklejałam takie moje brązowe kozaki zamszowe, są w niezłym stanie jak na przeżyte dwa sezony śniegowe :) Sól też schodzi jak się wyszczotkuje :)
Imagine there is no hate

malutenka

Cytat: "mayagaramond"No a przy 180 to jest problem;)
jest, bo są ludzie, którzy mają dłuższe :mrgreen: nie lubię jak mi coś centymetry kradnie :mrgreen:

inkageo

A wiecie jakie dziwy są na świecie - ja mam 166 cm, mąż 186 i ja mam nogi prawie takie długie jak on :) Różnica jest niewielka jak na 20 cm :) Oczywiście tłumaczę sobie, że to ja mam długie, a nie on krótkie ;)
Imagine there is no hate

kate.zet1

Inka, ja też chciałam sobie kupic botki - śliczne te czerwone :) , ale sie rozmyśliłam jednak :-(  Po pierwsze strasznie ale to strasznie skracają nogi - brzydko wygladają do spódnicy, a do długich spodni - tracą całkowicie efekt gdy nogawka je zakrywa, kolejna sprawa to to , że jednak mimo wszystko nogawki plączą się o nie - ja przymierzałam do rurek, ale takich trochę szerszych, jak usiadłam, nogawka zostawała w połowie w bucie :(

panikarola

Cytat: "kate.zet1"strasznie skracają nogi - brzydko wygladają do spódnic

faktycznie, nie pomyslalam o tym. no to juz nic nie zostaje, jesli ani spodnie ani spodnica! nie wierze, ze nie moga ladnie wygladac na nodze. do czego je mozna zalozyc?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

siog

juz jestem :mrgreen:

Inka sliczne sa te czerwone botki! te akurat tutaj pokazane nie powinny skracac nogi bo  calkowicie nie odcinaja jej poziomo, maja z przody takie wyciecie.
ale zgadzam sie ze z botkami trzeba dobrze wykombinowac i znac triki :mrgreen:  Botki, czy legginsy itp wszystko co konczy sie nad kostka w linii poziomej skraca nogi...niestety

triki:
- rajstopy mocno kryjace w tym samym lub zblizonym kolorze butow (wyciaga noge nie tylko w botkach do innych butow tez mozna sprobowac)
- dlugie dzinsy waskie z podwyzszona talia konczace sie tuz przy kostce + buty na obcasie
- rajstopy i gora w jednym kolorze
- calosc w jednym kolorze
- do tych czerwonych botkow spodnice tylko powyzej kolana

malutenka

siog weź Ty stylistką zostań :mrgreen:

siog

Cytat: "malutenka5"siog weź Ty stylistką zostań :mrgreen:


mam zamiar:) dostalam nawet oferte:)))

malutenka

Cytat: "siog"mam zamiar:) dostalam nawet oferte:)))
ooo gratulacje ;)
To jak rozwiniesz skrzydła zgłosze się do Ciebie, może mi z głowy wybijesz nieśmiertelne dżinsy i spódnice, które muszą być do połowy łydek, bo inaczej się boję, że głupio wyglądam :mrgreen:

panikarola

Cytat: "siog"mam zamiar:) dostalam nawet oferte:)))

suuuper!!!!! ogromne gratulacje!!!!!

i dzieki za wskazowki co do tych botkow. ale chyba sie jednak nie skusze, ja to lubie takie buty co do wiekszej ilosci rzeczy pasuje, np. jak juz wybiore rano ubranie i wtedy trzeba rozwiazac dylemat, jakie buty do tego. wiem, ze powinno sie juz przy doborze stroju brac pod uwage buty, ale u mnie to niestety taka kolejnosc... no i jak bym miala duzo takich uniwersalnych to bym miala latwiej!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

siog

Cytat: "panikarola"
Cytat: "siog"mam zamiar:) dostalam nawet oferte:)))

suuuper!!!!! ogromne gratulacje!!!!!

i dzieki za wskazowki co do tych botkow. ale chyba sie jednak nie skusze, ja to lubie takie buty co do wiekszej ilosci rzeczy pasuje, np. jak juz wybiore rano ubranie i wtedy trzeba rozwiazac dylemat, jakie buty do tego. wiem, ze powinno sie juz przy doborze stroju brac pod uwage buty, ale u mnie to niestety taka kolejnosc... no i jak bym miala duzo takich uniwersalnych to bym miala latwiej!

dzieki dziewczyny:)

Panikarola ja bardzo lubie botki! na pewno mozesz wymyslic i uzywac je czesto, zalezy od modelu. np. gladkie botki w jedny kolorze do kostki bedziesz uzywac czesto.



duzo tez zalezy od fasonu np. te beda idealne do roznych spodni
http://www.aldoshoes.com/eng/storeSection/redirect.cfm?sectionID=b2c/style/productDetails.cfm&itemID=66740845&&var=d&ckey=CA
i do spodnic przy zalozeniu czarnych kryjacych rajstop!

ja bardziej wole botki od kozakow za to ze ma sie wiecej opcji i sa lekkie do noszenia:) mam takie:
http://img209.imageshack.us/my.php?image=shoebedo005yk2.jpg
i nosze je do sukienek, spodni jak waskich tak i bardzo szerokich.

mayagaramond

Cytat: "siog"malutenka5 napisał/a:   
siog weź Ty stylistką zostań :mrgreen:



mam zamiar:) dostalam nawet oferte:)))

super!

[ Dodano: 22-11-2007, 14:00 ]
http://www.aldoshoes.com/eng/storeSection/redirect.cfm?sectionID=b2c/style/productDetails.cfm&itemID=66740845&&var=d&ckey=CA

piekne!  Mozna je spokojnie nosic do spodnic, tylko wlasnie z czarnymi rajstopami. No chyba ze ma sie nogi do samej ziemi, to mozna wyprobowac inny kolor.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

ja jeszcze nie dojzalam do takich butow... nie wiem czy moje chude lydki by smiesznie w nich nie wygladaly...ja wole jednak kozaki... :-D

panikarola

racja, siog, racja, wynika z tego niezbicie, musze sie wybrac na zakupy :) a twoje botki mi sie bardziej podobaja, z tego co widze to one takie bardziej polkozaczki, czy tylko tak na zdjeciu wyglada?
a jesli przez net to raczej tu: www.butyk.pl
najlepiej mi sie kupuje z M., on ma takie boskie komentarze, ze dla samych tych komentarzy warto razem polazic po sklepach. kiedys mierzylam taki lniany komplet brazowy letni, a on tak patrzy z namyslem i wreszcie mowi: "w tym to wygladasz jak taki chinski chloporobotnik"  :-D nie wiem jak mu sie skojarzylo, ale rzeczywiscie tak wygladalam:)  ale teraz duzo pracuje i nie wiem, jak to zrobic, zebysmy na zakupy poszli... jeszcze i plaszczyka potrzebuje...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Ja mam takie:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Chcialam zeby mialy mala platforme, bo ja duzo chodze na piechote i wtedy nie niszcza sie tak szybko czubki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"