fotki evy_luny juz sa

Zaczęty przez eva_luna, 28 Paź 2007, 17:14:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

dziewczyny- mam!!
zapraszam do ogladania, wklejam jak leci....

http://grupa-a-propos.com/pokazowe/

inkageo

Rewelacyjne zdjęcia, brawa dla fotografa :) Super, że jest ich tak dużo :) Bukiet cudo :) A i jak się okazuje deszcze też ma swój urok :)
Imagine there is no hate

malutenka


salsa

eva_luna, bardzo dokładnie wszytsko obfotografowaliście:) widze, ze cała rodzina asystowała w ubieraniu Panny Młodej:) Bardzo spodobał mi sie bukiet i ozdoby z zołtego storczynka-raz ze kolor a dwa ze na jesienny slub bardzo optymistyczne:)

bardzo ładna sesja na starówce gdańskiej:)
gratuluje i przesyłam najserdeczniejsze życzenia:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

ale duuuużo fotek :)

super, krok po kroku mona wszystko prześledzić
te zdjęcia to prawie jak film

fajne foty, fajnie, sympatycznie wyszliscie :)

ale .......
Twoja świadkowa powinna UBIĆ tych fotografów za to jedno jedyne zdjęcie z profilu (takie na którym widać jak jest malowana)

mayagaramond

Bardzo podba mi sie Twoja stylizacja - i bukiet i kwiaty we wlosach i przede wszystkim etola!  Drugi raz biore slub w zimie, w bialym futrze i saniach :mrgreen:  


Wszystkiego dobrego!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

zycze duuuzo szczescia:) zdjecia macie piekne. wlasciwie kazde jest udane. a fotograf jak widzac spisal sie swietnie:) wygladacie slicznie Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

dziewczyny dzieki!!!! troche chyba mnie rodzinka za mocno zwiazala ale co tam, trudno sie mowi (w lustrze nie widzialam, a mama ze swiadkowa z wrazenia chyba tez nie zauwazyly) Niestety zdjecia ze starowki sa sztywniackie z powodu zimna, deszczu i stresu przedslubnego (ale i tak nie chcialabym ich robic w innym terminie) Zdjec jest okolo 600, teraz musimy wybrac te do albumu (w wiekszym rozmiarze).
Fotografowie spisali sie swietnie, i nie zalujemy, ze nie bylo kamery, wszystkie najwazniejsze momenty mamy uwiecznione :)

tachogti

eva_luna, przecudnie wygladalas!!!!! piekne zdjecia!! i jaki sliczny kosciol  :mrgreen:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

dagi

Pięknie  :)
To teraz czeka was nie lada zadanie z wyborem tych zdjęć do albumu  ;-)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

didi_loczek

eva_luna, gratuluje serdecznie!! slicznie wygladaliscie, duzo szczescia zycze!!

sweedee

Haniu, świetnie, ze macie tyle zdjęć!!! Prawdziwy fotoreportaż  ;-)  
Gratuluję, bo jest czego!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mary

Gratuluje Gdańskiego ślubu!!
do Gdańska mam wyjątkowy sentyment bo tam usłyszałam to pytanie, co się śni pannom na wydaniu! :)

Majeczka

:) Podpisuje sie pod dziewczynami super repartaz, ja tez taki chce :) bardzo ladnie wygladalas zycze duzo milosci
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

talula

Cytat: "mary_popins"Gratuluje Gdańskiego ślubu!!
do Gdańska mam wyjątkowy sentyment bo tam usłyszałam to pytanie, co się śni pannom na wydaniu!


Hehe;) ale slodko;) no to widze, ze Trójmiasto nawet pannom z innych czesci pieknego kraju przynosi szczęscie;) Mnie akurat Sopot bardzo romantycznie sie kojarzy ;)

Super zdjecia;) bardzo fajnie sie je ogląda, czułam sie jakbym tam była, pozdrawiam;)

lenka

szkoda że już nie można zobaczy zdjęć planerowych :(

w pierwszym wątku widziałam że wyglądałaś super :)

Basia

Jejku, a mnie się nie otwierają!!!!!!!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Damwid

mnie też się nie otworzyły;-((

eva_luna

hej, przykro mi,ale to byly zdjecia na stronie naszego fotografa i byly tymaczasowe :( Jakos brakuje mi czasu zeby zgrac je na picasse, poprosze meza zeby zajal sie tym w wolnej chwili.

sputnik_sweetheart

No właśnie...takie zachwyty a tu nic, buuu