Porada mieszkaniowo-zabezpieczająca

Zaczęty przez yoy, 13 Gru 2011, 16:59:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bozena.dp

a gdzie zdjęcia mieszkania? nie załapałam sie, jak zwykłe... ehh...

natka

Cytat: bozena.dp w 09 Sty 2012, 17:36:16
a gdzie zdjęcia mieszkania? nie załapałam sie, jak zwykłe... ehh...
nie tylko ty, Bożenko :(


bozena.dp

yoy ale tam ładnie u ciebie, łazienka boska...
to kiedy mogę się wprowadzić? ;)

mary

yoy ja też się pozachwycałam, skoro się przypadkiem na takie cudeńko załapałam. Łazienka wygląda wspaniale! Fajne drzwi masz w domu, jasno, przestronnie - bardzo ładnie.

yoy

dzięki dziewczyny! :)
Bożenka zabieraj Pawełka i wpadaj już dziś :)

mary, drzwi to zwykła porta jest... no szału nima :D

sonja

yoy przepiękna łazienka! Znaczy całe mieszkanie jest ładne, ale łazienka najładniejsza :)

yoy

dzieki sonja, łazienkę uważam za udaną- dobrze się z niej korzysta, mimo że mała. Jest w niej jasno a ja ślepa i muszę mieć jasno. Szare ściany w mieszkaniu sprawdzają się super. Wyglądają chyba też ok. Z drzwi jestesmy baardzo zadowoleni- nic sie z nimi absolutnie nie dzieje, nie brudzą się, a myslalam, że będę je non stop myła. Żałuję, że kuchnia nie jest biała, aczkolwiek super się z niej korzysta, ma dużo szafek i fajne rozwiązania.
A właśnie czy fornir można pomalować na biało? jesli tak to czym? bo jak sie wkurzę to to zrobię :D

wrobelek0403

yoy sprawdzałas moze nr tej farby w salonie?? :blush:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

natka

#34
yoy wow...łazienka niesamowita :) bardzo mi sie podoba :) wogóle fajne mieszkanko

mary

yoy, zwykła porta, ale biała więc fajna ;)
też mnie ciekawi czy można malować fornir. Kuchnia wyglądałaby jeszcze lepiej ;)
Jaką farbą malowaliście łazienkę?

yoy

wrobelek0403 zabij mnie :headbang: ale nie mozemy z m. znalezc tych puszek z farbami (ale są gdzieś na milion %). Kurde ta chałupa jest za duża :/ podejrzewamy strych- ale tam teraz pieruńsko zimno, choć i tak musimy tam wejś. Ale wróbelku pamiętam o tobie :thumbup:

aniak1211

yoy
Zastanawialam sie jak by wygladaly biale listwy podlogowe,lekki kolor na scianie i biale drzwi,
dalas mi odpowiedz:) bardzo ladnie:)
Jak na dzien dzisiejszy jestem na taka kombinacje zdecydowana:)

wrobelek0403

spoko, a powiedz tylko czy to jest bardziej szary kolor, czy bezowy?? bo na jednym zdjeciu jest taki piekny zimny beżowo-szarawy odcien :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

yoy

no wlasnie to wszystko zalezy jakie swiatlo- jak bardzo zółte/cieple to mozna  tam bez zobaczyc... ale ja tak na codzien to zdecydowane szary widze.

callja

Napisze tylko - CUDNE MIESZKANIE, a łazienka, aaaaach :dreaming:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: yoy w 09 Sty 2012, 22:13:38dobrze się z niej korzysta, mimo że mała.
malej lazienki nie widzialas :D zapraszam do mnie :D tez jestem fanka lazienki, piekna ;) w klimacie lazienki su, ktora tez jest piekna ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

yoy

ha! a łazienkę robilismy na partyzanta :D
pan płytkarz był umówiony na wtorek, a my w poniedziałek pojechaliśmy po płytki, wiedząc tylko, że mają być jasne i tanie :D No i pojechaliśmy i jednego dnia kupilismy plytki i dekor (choć oczywiscie wcale nie wiedzielismy jak go ułożyć). Przyszedł pan plytkarz i nam pomóg to zaaranżować. No i jest :D A! A ścianę malowaliśmy długo po plytkach, bo nie wiedzielismy co z kolorem- ale ryzyk-fizyk i grafit okazał się ok :D

suegro

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Sty 2012, 09:32:42w klimacie lazienki su, ktora tez jest piekna

bighug bighug bighug

Cytat: yoy w 10 Sty 2012, 16:35:18
ha! a łazienkę robilismy na partyzanta :D

To tak jak my! :) Mieliśmy umówionego architekta, który zawalił i nie przysłał nam kompletnie NIC a robotnicy już czekali. ;) Więc razem z szefem na bieżąco podejmowaliśmy decyzje co, gdzie i jak. :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login