Autor Wątek: LINKI - SUKNIE ŚLUBNE  (Przeczytany 9039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

Odp: LINKI - SUKNIE ŚLUBNE
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Paź 2010, 19:44:01 »
nie wiem, czy już gdzieś link się pojawił (nie studiuję już tak pilnie sukienkowych wątków), a uważam, że warto się nim podzielić: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zakochałam się w paru modelach... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 08 Paź 2010, 19:45:19 wysłana przez sierpniowajulka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Paź 2010, 09:53:59 »
julka, aż przejrzałam, też mi się kilka modeli spodobało.. to w ogóle zadziwiające, że dopiero teraz, ponad 2 lata po ślubie, nareszcie wiem, jaki model sukni mi się podoba. I jest to coś zupełnie i totalnie innego, niż miałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

adrianna79

« Odpowiedź #27 dnia: 13 Paź 2010, 13:30:29 »
nie wiem, czy już gdzieś link się pojawił (nie studiuję już tak pilnie sukienkowych wątków), a uważam, że warto się nim podzielić: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zakochałam się w paru modelach... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ich studio znajduje sie niedaleko gdzie mieszkalam w krakowie. zawsze chodzac na spacery lubilam sie wpatrywac w ich witryne. moja kolezanka z pracy wlasnie stamtad bedzie miala suknie slubna. zgadzam sie ze maja piekne modele - takie proste, romantyczne, powiewne (chociaz ja lubie babki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) i z fajnych materialow. ponoc obsluga sie bardzo dobra, moja kozanka sobie bardzo ich chwali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 13 Paź 2010, 13:30:29 »