Ostateczna odsłona - KATE ZET1 na wybiegu

Zaczęty przez kate.zet1, 25 Paź 2007, 22:28:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

Cytat: "kate.zet1"niestety Krasków nie miał wolnych terminów, ale nawet gdyby, to ceny zwalily nas z nóg - coś koło 300zł/osoba
Niestety w palacu w Kraskowie placi sie rowniez za wynajecie sali balowej  :cry:

wisienka

piękne zdjęcia , zasługa pięknej pary.... aż skręca z zazdrości:)

Damwid

niestety pospieszni nie mają już wolnego mojego terminu buuuuuuuuuuuuu;-((((  macie może namiary na Kajetana Mazura ?może u niego spróbuje;)

inkageo

Imagine there is no hate

feeling.good

Kate, czy Twoja suknia z Annais to Amalia?

kate.zet1

tak, to Amalia  :) jak ją kupowałam, nie było jeszcze jej zdjęcia na stronie Bellisimy, podejrzewam że gdyby było....nie zwróciłabym na nią uwagi - modelka wygląda w niej fatanie ;-)

feeling.good

to prawda.
właśnie dzisiaj ją przymierzałam. Po powrocie do domu chciałam jeszcze nacieszyć nią oko, weszlam na stronę salonu annaisbridal i sukni nie poznałam.
Bardzo niekorzystnie wygląda na tych zdjęciach salonowych, za to na żywo cudownie.
Jak na razie to moja faworytka, choć byłam pewna, że chcę suknię w zupełnie innym stylu:)

kate.zet1

może chcesz kupić ode mnie? :) To prawda ,że jest piękna. Też chciałam zupełnie inną, mierzyłam chyba z 40 sukien w całym Wrocławiu i nic mi sie tak nie podobało jak właśnie ta ;-) No i cena bardzo miło mnie zaskoczyła :mrgreen:

feeling.good

Niestety Kate, ale w Twoją to ja się na pewno nie zmieszczę:( Mierzyłam 38 i jeszcze około 2,3 cm mi brakowało. No i karakan ze mnie też niski.
Twoja była ecru czy biała (coś trudno mi się poz djęciach połapać)? Mierzyłam białą i wydaje mi się, że te hafty miała jaśniejsze.

Do końca roku w nowym salonie na Księcia Witolda w cenie sukni (takiej jak jest w Bellisimie) dodają jeszcze welon i bolerko.

Mierzyłam jeszcze inną, ale nie ma jej na żadnej stronie. Urocze są ich sukienki.

kate.zet1

no moja jest 36 (kolor ecru), coś nie moge się zebrać, żeby ja w koncu wystawić do sprzedaży ;-) no własnie widziałam ,że nowy salon Annais we Wrocku otworzyli!!! szkoda, że już jestem po, bo welon i bolerko w cenie to super promocja :) Powodzenia w poszukiwaniach, jak się zdecydujesz to napisz którą wybrałaś :mrgreen:

feeling.good

jasne, na pewno napiszę. A jak już będę miała zdjęcia w niej to też zamieszczę:)
Teraz muszę się zmotywować i wreszcie zacząć zrzucać jesienny balast:)

mary

Cytat: "kate.zet1"może chcesz kupić ode mnie? :) To prawda ,że jest piękna. Też chciałam zupełnie inną, mierzyłam chyba z 40 sukien w całym Wrocławiu i nic mi sie tak nie podobało jak właśnie ta ;-) No i cena bardzo miło mnie zaskoczyła :mrgreen:

Kate a jaka to cena mile zaskakuje? Może się przyjrzę bliżej ich ofercie.

kate.zet1

mary_popins za moją suknię zapłaciłam 2200zł :)  :)  :)  Cena początkowa to 2500zł.
200zł miałam upustu z powodu walentynek - jakoś w lutym zamawialam suknię, a potem jeszcze podczas podpisywania umowy dostałam 100zł rabatu :mrgreen:

mary

kate.zet1, te sukienki są sprzedawane w innych miastach? Jakie salony prowadzą ich sprzedaż? Cena faktycznie bardzo interesująca  :) Aż chce się pooglądać na żywo.


mary

kate.zet1, dzięki wielkie  :-D Widzę, że mają sklep w Jaworznie, a więc blisko ;)

[ Dodano: 21-11-2007, 17:07 ]
bardzo podoba mi się ta

kate.zet1

Mary piękna jest ta suknia, widziałam ja na żywo  -wygląda przepięknie :)

mary

kate.zet1, a wiesz ile może kosztować? Chyba w sobotę zaciągnę P. do Jaworzna, do tego salonu.
Czy w tych sukienkach można sobie zażyczyć dodanie np. ramiączek?

Basia

Ojej.....

dopiero teraz oglądnęłam zdjęcia... i az zamarłam z wrażenia...
PIĘKNIE, PO PROSTU PIĘKNIE!!!

Najserdeczniejsze gratulacje!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................


spragnienie

kate.zet1
piękne zdjęcia, super lokalizacja wesela (Winna Góra  :) ) i super tort  :mrgreen:
bardzo podoba mi się wasz plener, dowodzi tego że warto się szarpnąć na dobrego fotografa, no ale Ty jesteś tak fotogeniczna, że może nawet to nie mialo takiego znaczenia  ;-)

mary_popins
jeśli chodzi o tą sukienkę, to widzialam ją na żywo na Targach w niedzielę i prezentuje się równie fajnie  :)  mnie również podobają się sukienki tego typu - dość wąskie i z kokardką hehe

kate.zet1

Spragnienie, dziekuję za miłe słowa :) Tak to Winna Góra - bardzo fajne miejsce :) Plener był w Kraskowie - tam się zaręczaliśmy :oops:  Tort robiła nam pani z Jelcz Laskowic - polecona przez wlaścicelkę Winnej Góry - jeszcze lepiej smakował niż wyglądał  ;-)

foszek

kate.zet1, zdradz kto Ciebie malowal i czesal???

spragnienie

podpisując umowę z Pośpiesznymi widzialam parę zdjęć kate.zet1 na żywo
wyglądają jeszcze piękniej  :)