Ostateczna odsłona - KATE ZET1 na wybiegu

Zaczęty przez kate.zet1, 25 Paź 2007, 22:28:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: "inkageo"Pokazałyśmy kompromitujące fotki z momentu rzucania kieliszkiem i przeżuwania powitalnego chleba  

Chyba jednak za rzadko tu bywam ;-)  :mrgreen: A gdzie te foty?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Imagine there is no hate

salsa

Cytat: "mayagaramond"
Cytat: "inkageo"Pokazałyśmy kompromitujące fotki z momentu rzucania kieliszkiem i przeżuwania powitalnego chleba  

Chyba jednak za rzadko tu bywam ;-)  :mrgreen: A gdzie te foty?

moja juz tez:))))

http://picasaweb.google.com/ssalsa.loca/Wesele/photo#5117052763173239442
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "salsa"wogole to kazda powinna wyskoczyc z tych fotek:) a jak na razie to obnazyła sie tylko Inka, Salsa i Gioseppe

o przepraszam, w mojej galerii też takowe są!

salsa

Cytujo przepraszam, w mojej galerii też takowe są!
ale my je z tych galerii wyciągałyśmy i eksponowałyśmy na forum:))

wiec do dzieła!!

a moze nowy watek-krzywe miny PM  na weselu:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "salsa"a moze nowy watek-krzywe miny PM na weselu:)

to mojego zdjęcia z oczepin nikt nie pobije
to się nazywa instynkt macierzyński!

ale muscie sobie wejść w galerię (zakładka wesele 02, a potem wesele), bo nie mam tych zdjęć tutaj

ewa.wie

Cytat: salsa
Cytuj

a moze nowy watek-krzywe miny PM  na weselu:)


Hola, hola salsa to był mój pomysł ;-) Wszystkie takie piękne na tych zdjęciach, więc wątek z krzywymi minkami byłby niezły :-D Nie chcę zaśmiecać wątku kate.zet. a w nowym wątku mogłabym wkleić, co tam :mrgreen:

Kate PRZECUDNE ZDJęCIA!!!

sweedee

Kate, bardzo ładna kobitka z Ciebie  ;-) Zdjęcia superowe!!! Ach... Nic dodać, nic ująć... Pewnie nie możecie sie oderwać od oglądania, co? :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

abkasia

kate.zet1,  piekne zdjecia, piekni Wy!! fotograf nie mial trudnego zadania:))) :-D  :-D para jak z Hollywood!!! wygladacie razem cudnie. bardzo do siebie pasujecie. ty piekna maz strasznie przystojny. takiej pieknej parze to i ja bym zrobila piekne zdjecia...inaczej z Wami sie nie da!!! :-D  :-D  :-D  :-D

[ Dodano: 26-10-2007, 19:20 ]
o kurcze w mojej wypowiedzi co 2 slowo to "piekna"  :lol:

kate.zet1

Jeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuu dziewczyny, ale naprodukowałyście mi tutaj ;-)   :)
Ogromnie mi miło (i mężowi również) że zdjęcia się podobają. :oops:  :oops:  :oops:
Właściwie to mąż przeżywa Wasze posty najbardziej haha - dumny z żonki - i tak ma być, niech wie jaki skarb dostał od losu hahaha.
Zaraz poszukam zdjecia z kieliszkiem i chebem - co by aż tak pieknie nie było :)
Ledwo dokopałam się do komputera - mam remont, skrobiemy ściany - paznokcie już mi prawie odpadły :-(

feeling.good

wszystko już napisane zostało. ja tylko od siebie dodam WOOOOW!!!  :)

Ps. Gdzie byliście na plenerze?

julka

Niepotrzebnie wydawaliście kasę na profesjonalnych fotografów, bo takie ludziki jak Wy to wyszłyby pięknie nawet na zdjęciach z jednorazowego aparatu  :mrgreen:

Piękne zdjęcia, Wy śliczni... Kate, te Twoje oczy (jedne i drugie ;-) )mmmmmmmm

kate.zet1

Cytat: "Majeczka"Aha i mialam spytac o obraczki. Ja planuje taki sam wzor, tylko moze ille polaczenie zlota. Moge wiedziec gdzie zamawialiscie obraczki i ile kosztowaly??(tak dla porownania

Obraczki zamawialismy u wrocławskiego jubilera - koszt robocizny 400zł + nasze złoto (wartość ok 500zł) + diament 200zł = 1100 para :)

Cytat: "salsa"nawet gdybys była w worku to i tak te zdjecia byłyby piekne
No nie wiem Salsa... :mrgreen:

Cytat: "damka"Mozesz napisac nieco wiecej o tym kto Ci robil zdjecie?
Monika i Emil Pośpieszni

[ Dodano: 27-10-2007, 15:47 ]
Cytat: "elizapj"jak sie nazywala Twoja suknia? i czy masz moze jakies jej zdjecie, nikoniecznie prof, gdzie ja dokladnie widac? od a do z:)

Suknia jest z kolekcji Annais - można ją zobaczyć na stronie salonu Bellisima we Wrocławiu, ale tam wygląda nieciekawie, w rzeczywistości zakochałam sie w niej od pierwszego wejrzenia. poszukam fotek i wkleję

[ Dodano: 27-10-2007, 15:50 ]
Cytat: "sweedee"Pewnie nie możecie sie oderwać od oglądania, co?

album oglądałam już z 20 razy...jestem baaardzo zadowolona :)

Cytat: "feeling.good"Gdzie byliście na plenerze?
Pałac w Kraskowie

Jeszcze raz dziekuję za komplementy ;-)

mayagaramond

Cytat: "kate.zet1"Pałac w Kraskowie

Wiedzialam, ze znam ten budynek. Czy mieliscie tam tez wesele?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Majeczka

Obraczki zamawialismy u wrocławskiego jubilera - koszt robocizny 400zł + nasze złoto (wartość ok 500zł) + diament 200zł = 1100 para :)

Orginal pochodzi jesli sie nie mysle to z APARTU
My u naszego jubilera widzielismy ten sam wzor tyleze z bialego zlota, w tym jedna czesc matowa, druga blyszczaca. Koszt tez nie wygorowany 900 zl.
Nie orginal ale jaka roznica w cenach.

ps. hmmmmmmm nie umiem cytowac  :-? jak zrobic aby cytowany tekst pojawial sie w bialeh ramce??
ale ze mnie niezdara  :-P
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytujps. hmmmmmmm nie umiem cytowac :-? jak zrobic aby cytowany tekst pojawial sie w bialeh ramce??
ale ze mnie niezdara :-P

zaznaczasz tekst, np. zdanie i klikasz na ("), jesli klikniesz na cytuj to w ramce pojawie sie cala wiadomosc.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rubin04

Dopiero obejrzałam zdjecia!
No dołaczam się do zachwytów - piekne zdjęcia a para jeszcze piękniejsza!
Dużo szczęscia życzę!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

Cytat: "mayagaramond"zaznaczasz tekst, np. zdanie i klikasz na ("), jesli klikniesz na cytuj to w ramce pojawie sie cala wiadomosc.
mayagaramond,  dziekuje bardzo moze sie wkoncu naucze :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Kate, jestem przeciwniczka "sesji" sztucznie zaplanowanych ale po Twoich zdjeciach sie lamie :)

Pieknie wygladacie i bardzo ladne zdjecia!  :mrgreen:


Damwid

jejku zdjęcia piękne...potwierdziły tylko ze będę czekać z większą niecierpliwością na odpowiedź od pospieszalskich;-)))naprawde cudnie;-)))
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.
ps. małe pytanko, a gdzie odbyło się przyjęcie weselne?też w pałacu w Kraskowie?

foszek

Damwid, bylam u Pospiesznych w czwartek, ogladalam przez prawie godzinke ich nowe fotki na kompie, jak dla mnie cudowne  :-D

inkageo

Cytat: "foszek"Damwid, bylam u Pospiesznych w czwartek, ogladalam przez prawie godzinke ich nowe fotki na kompie, jak dla mnie cudowne  :-D
Monika zalogowała się już na naszym forum? Mówiła mi że dostała od kogoś adres i chce tu zajrzeć :) Pewnie od Kate :)
Imagine there is no hate

foszek

Nic mi nie mowila, ale pokazywala mi zdjecie z pleneru m.in z Kopic, gdzie ja zaciagnela jedna z tutejszych foremek ;-)  Niestety nie udalo im sie znalesc slynnego juz oltarza maraxel.

kate.zet1

Cytat: "Damwid"ps. małe pytanko, a gdzie odbyło się przyjęcie weselne?też w pałacu w Kraskowie?
Damwid, przyjęcie było w Winnej Górze koło Oławy, niestety Krasków nie miał wolnych terminów, ale nawet gdyby, to ceny zwalily nas z nóg - coś koło 300zł/osoba :-(

Cytat: "inkageo"Monika zalogowała się już na naszym forum? Mówiła mi że dostała od kogoś adres i chce tu zajrzeć  Pewnie od Kate
Ja nie dawałam jej adresu :-/ nie rozmawiałam z nią na temat forum, więc mnie nie pytała ;-)