Ostateczna odsłona - KATE ZET1 na wybiegu

Zaczęty przez kate.zet1, 25 Paź 2007, 22:28:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kate.zet1

Olgaaa.........to soczewki :oops:

Spragnienie.... :oops: bardzo mi miło, że zdjęcia się podobają :-D

mary

kate.zet1, a masz gdzieś zdjęcia fryzury ślubnej bez welonu?

ze_nitka

kate.zet1, nie oglądałam wcześniej Twoich zdjęć ze zbytnią uwagą i to był wielki błąd! Piękna z Ciebie kobieta, masz tak proporcjonalną twarz jakich mało :) Super zdjęcia!

[ Dodano: 20-02-2008, 22:48 ]
Dołączam do pytania mary_popins. I mam jeszcze prośbę o zdjęcie bukietu...

sierpniowajulka

CytujOlgaaa.........to soczewki :oops:
Kate, a myślałam, że Ty już tak do bólu (zazdrości) perfekcyjnie piękna jesteś. :)
Kolor Twoich oczu w tych soczewkach jest wymarzony do tak pięknej - jak Twoja - twarzy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kate.zet1

Dziewczyny....no już przestańcie...... :oops:  :mrgreen:
Dziekuję....a Ty Julka....piękna kobieto nie przesadzaj hehe  ;-) I tak uważam, że Twój ślub był jednym z najpiekniejszych na strefie i forum ogółem (biorąc pod uwagę również Ciebie jako Panne młodą i Twojego przystojnego męża).
Wklejam jedyne zdjęcie jakie mam, na którym widać moja fryzurę tzn. ....nie widać.
Bukiet jest chyba dobrze widoczny.
Buziaki dla Was dziewczyny... 15 marca stuknie nam pół roku...

Alka

Witam wszystkich

kate.zet1 to już tak żeby wszystko było jasne :-) to powiedz skąd miałaś taką piękną biżuterię. Bardzo mi się podoba.
Może wcześniej o tym pisałaś ale ja niestety nie znalazłam.
Zdjęcia cudowne.

Serdecznie pozdrawiam.

mary

Kate, oglądam Wasze piękne zdjęcia i dochodzę do wniosku (eureka), że chcę taki welon, jaki Ty miałaś. Powiedz mi gdzie go kupiłaś, z ilu warstw się składa. Gdybyś miała jakieś zdjęcie z tyłu to wklej tu proszę.
Ah, no i ile kosztował ten piękny welon?

elizapj

Cytat: mary_popins w 08 Mar 2008, 20:33:17
chcę taki welon, jaki Ty miałaś. Powiedz mi gdzie go kupiłaś,
dolaczam sie do pytan:)! i do pochwal!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kate.zet1

Jeszcze raz dziękuję  :-[ A wiec welon zamawiałam przez internet na stronie
http://www.welony.com/ .
Kosztował coś ok. 140zł razem z przesyłką. Przez telefon uzgodniłam z Panią jak ma wyglądać. Składał się z: Jednej długiej 3 m warstwy, którą można było odpiąć, oraz z drugiej w kształcie koła złożonego na pół - jedną połowę miałam na twarzy, druga zwisała na tej długiej warstwie, jak odsłoniłam twarz - były trzy warstwy.

mary

mogłabyś fotkę jakąś zamieścić, żeby się można dokładnie przypatrzeć?
Rozumiem, że cena na welony.com była atrakcyjniejsza niż cena salonowa?
Piękny jest ten welon i w ogóle cała Twoja stylizacja - o urudzie już nie wspominam :)
Przy okazji- gdzie bransoletkę kupowałaś?

kate.zet1

szukam i szukam, ale nie mam zdjęcia, na którym byłoby widać welon od tyłu  :-\ Cena welonu była nawet bardziej niż atrakcyjna, w salonie za taki welon chcieli ok. 320 zł !!!!
Bransoletka była kupiona w Bijou Brigitte.

mary

nie masz już tego welonu ?
Szkoda, bo na stronie welony.com jakoś nie widzę zwykłej mgiełki. Poza tym ciężko mi go sobie wyobrazić.

feeling.good

Ja jeszczę w sprawie welonu:) Rozumiem, że odpinała się tylko ta długa warstwa, czyli później miałaś 2 warstwy krótkiego? Wciąż zmieniam zdanie co do wygladu welonu;)

Było przez tę długą warstwę widać tren? Piękny jest i nie chciałabym go całego przysłonić.

kate.zet1

#113
no pewnie że było widać tren  ;) - przecież tiul to mgiełka.....
Tak, ta długa warstwa się odpinała i zostawał taki do pupy 2 warstwowy

zlota

 :o wow! dokopałam się do Twoich fotek i jestem pod wrażeniem!Już kilka razy obejrzałam Twój plener :) szczególnie podoba mi się fotka pierwsza i trzecia!Aż ciężko oderwać oczy! Ja też tak chcę!a póki co nie mam nawet sukni  :'(

balbina

Cytat: kate.zet1 w 21 Mar 2008, 21:04:19
no pewnie że było widać tren  ;) - przecież tiul to mgiełka.....
Tak, ta długa warstwa się odpinała i zostawał taki do pupy 2 warstwowy
[/quot

Miodzio brawo pięknie wyglądałaś  :thx:

a w kwestii welonu , to czy te dwie warstwy były obie do pupy ???? czy jedna dłuższa a druga krótsza??/

kate.zet1

Dzięki dziewczyny....za moment  stuknie nam rocznica  :D warstwy welonu chyba były takie same, ale kok miałam stosunkowo nisko, więc jak zawinęłam jedną warstwę na twarz, była krótsza od tej drugiej - założenie było takie -  swobodnie trzymać kwiaty w zgiętych rękach i welon miał w tym nie przeszkadzać - tak było  :)

balbina

dziękuję , to za radę i przyszłą rocznicę  :drunk:

a tak na marginesie to chyba mnie pogięło bo nie mogę się oderwać od waszych fotek, no poprostu nie mogę  :hammer: