krem pod oczy

Zaczęty przez ddu, 25 Paź 2007, 22:12:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

testowałam już kilka, ale nic nie znalazłam :(
a stan skóry pod oczami zaczyna mnie przerażać! pomocy

tachogti

ddu, nasze polskie ziajki probowalas?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

inkageo

Ja mam teraz na pierwsze zmarszczki z Yves Rocher - Inositol, fajny jest :) Kupiłam oczywiście w promocji -50% bo za regularną cenę to u nich się nie opłaca ;)
Imagine there is no hate

asia407

Polecam AntiGravity Clinique. Konsystencja masla,ale calkiem dobrze sie wchlania.Super na noc, nie kazdemu pasuje pod makijaz.Ja po nalozeniu czekam 10-15 minut zanim sie podkladem pomaziam.Jeden z niewielu,ktory mnie nie uczula.Stosuje bez przerwy od ponad roku,jak dla mnie super skuteczny.Skora nawilzona,pierwsze mini zmarszczki prawie zniknely po ok 4 miesiacach stosowania.Ale podejrzewam ze to nie tyle przeciwzmarszczkowe dzialanie,co super nawilzenie.Jakby nie byla,dla mnie swietny.Polecam wyprobowac.Aha, jest super wydajny - mi opakowanie starcza na ok pol roku (uzywam 2 razy dziennie).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

a ja nie uzywam zadnego i bardzo dobrze mi z tym!
przecieram okolice oczu oliwka dla dzieci Hipp i to w zupelnosci wystarcza
nie robia mi sie zadne zmarszczki!

[ Dodano: 26-10-2007, 00:12 ]
o rany, Inka jak Ty masz nabite postow!!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

magdalinska

ja uzywam z dermedic z serii "profilaktyka starzenia" effectival chyba sie nazywa, pod oczy

malutenka

To jeszcze polećcie coś na ogromne podkówki pod oczami, bo za chwilę nie będę mogła nawet korektorem zatuszować :-|

mika

ja też nie używam jakiegoś specjalnego kremu pod oczy ale może zaczne nie długo. na razie smaruje tym samym co reszte facjaty :mrgreen:

flor

Cytat: "malutenka5"To jeszcze polećcie coś na ogromne podkówki pod oczami, bo za chwilę nie będę mogła nawet korektorem zatuszować :-|

Ja słyszałam, że StriVectin na to pomaga, ale sama nie stosowałam. Jest w Sephorze, dosyć drogi (nie pamiętam ile), ale mozna poprosić o próbki. Też to powinnam rozważyć, bo mam cienie pod oczami. Ewentualnie mogę zacząć się wysypiać   :-D

mika

ja polecam żel ze świetlika - jak mnie bolą oczy albo budzę się właśnie z takimi podkówkami to smaruje żelem i znikają po kilku minutach - można go uzywać codziennie, ja używam w połączeniu z aloesem albo babką lancetowatą - bo to jest dla komputerowców

golinda

ja też szukam czegoś skutecznego, bo skóra pod oczami od jakiegoś czasu (8 miesięcy) wygląda kiepsko, nie mogę na siebie patrzeć jak się uśmiecham...
już nawet myślałam o botoxie, ale mąż mi to wyperswadował (i dobrze!)

może spróbuję tego Clinique...

[ Dodano: 26-10-2007, 09:10 ]
Cytat: "mika9983"ja polecam żel ze świetlika - jak mnie bolą oczy

Mikulcu, ale ty jesteś jeszcze za młoda, żeby się tu wypowiadać
my tu o zmarszczkach prawimy, a nie o zmęczonych oczach
wiem co mówię, bo w twoim wieku moja skóra była wszędzie idealnie napięta... :-)

malutenka

Cytat: "mika9983"ja polecam żel ze świetlika - jak mnie bolą oczy albo budzę się właśnie z takimi podkówkami to smaruje żelem i znikają po kilku minutach - można go uzywać codziennie, ja używam w połączeniu z aloesem albo babką lancetowatą - bo to jest dla komputerowców
CytujJa słyszałam, że StriVectin na to pomaga, ale sama nie stosowałam. Jest w Sephorze, dosyć drogi (nie pamiętam ile), ale mozna poprosić o próbki. Też to powinnam rozważyć, bo mam cienie pod oczami. Ewentualnie mogę zacząć się wysypiać

Dzięki dziewczyny! Powiem mamuśce, niche poda przez gościa, bo świetlik w Polce grosze kosztuje.
A ja muszę coś z tymi podkówkaimi zrobić, bo niedługo mi oczu nie będzie widać :-P

magdalinska

Cytat: "malutenka5"To jeszcze polećcie coś na ogromne podkówki pod oczami, bo za chwilę nie będę mogła nawet korektorem zatuszować  
ja zapytam jeszcze mamy, bo jej strasznie puchna oczy wlasnie tam gdzie "podkowki" i daje na to jakies oklady (cos w torebce zalewa wrzatkiem - podobne do herbaty, ale herbata nie jest:)) no i bardzo jej sie poprawily, juz nie ma opuchlizny po kazdej nocy... moze komus sie przyda na przyszlosc:)

ddu

no bardzo Wam dziękuję , idę na zakupy :)

zuzia

Cytat: "asia407"Polecam AntiGravity Clinique.

anti gravity nie jest dla Ciebie!!! Masz 25 lat a to za wcześnie na tego typy kremy. Seria Antygravity jest dla osób min 40 - 45 roku życia i wiecej. Miałam szkolenie z Clinique.
Zniszczysz sobie skórę pod oczami. A jak będziesz miała 40 lat to co? botox?

golinda

zuzia, no to jaki? bo ja też już pomysłu nie mam :(

mika

Cytat: "golinda"Mikulcu, ale ty jesteś jeszcze za młoda, żeby się tu wypowiadać
my tu o zmarszczkach prawimy, a nie o zmęczonych oczach
wiem co mówię, bo w twoim wieku moja skóra była wszędzie idealnie napięta...  

idź ty starucho :mrgreen:  ja polecałam świetlik na podkówki - a tak poza tym to nie wierzę golinda że ty gdziekolwiek masz jakieś zmarszczki w ogóle jakiekolwiek niedoskonałości :-P

golinda

Cytat: "mika9983"a tak poza tym to nie wierzę golinda że ty gdziekolwiek masz jakieś zmarszczki w ogóle jakiekolwiek niedoskonałości

podlizucha!
jakbyś zaszczyciła nas swoją obecnością we wtorek, to byś zobaczyła na własne oczy!

inkageo

A próbował ktoś z AA? Pamiętam, że oni mieli całą serię pod oczy.
Imagine there is no hate

flor

Malutenka, ja się dopiero doczytałam ile Ty masz lat!
Zapomnij o StriVectin, to nie dla takich młodych  :)
Ja mam 28 lat, a zastanawiałam się czy dla mnie się nada, a co dopiero dla Ciebie! No way.

mika

Cytat: "golinda"jakbyś zaszczyciła nas swoją obecnością we wtorek, to byś zobaczyła na własne oczy!

niestety we wtorek to ja będę u swojej godzilli i nie będę miała okazji pooglądać twoich wymyślonych kurzych lapek ale następnym razem to się piszę :mrgreen:

malutenka

Cytat: "flor"Malutenka, ja się dopiero doczytałam ile Ty masz lat!
Zapomnij o StriVectin, to nie dla takich młodych :)
dobra, wykreślam z asortymentu.  :mrgreen:
Ja w ogóle jeszcze tych wszystkich kremów i żeli 'under twenty' używam :mrgreen:
świetlika kiedyś używałam na zapuchnięte oczy, nie pamiętam, czy na podkówki działał, ale spróbuję tego żelu.

golinda

Cytat: "inkageo"A próbował ktoś z AA? Pamiętam, że oni mieli całą serię pod oczy.

ja mam, nic ciekawego, a może po prostu już tak ze mną źle? :-(

mika

Cytat: "golinda"może po prostu już tak ze mną źle?

tak jasne golinda ty jesteś stara i brzydka już ci zostały tylko operacje plastyczne - weź mnie nie osłabiaj kobieto!!! ty Głupolu!!!

malutenka

A mnie kosmetyki z AA uczulają, raz się skusiłam na krem, to później miałam buzię w czerwonych plamach. Już tej firmy nie ruszę.