Autor Wątek: Budowa domu, krok po kroku HELP!  (Przeczytany 40732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

Odp: Budowa domu, krok po kroku HELP!
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Gru 2011, 00:22:44 »
Kasia, wszystko jest do ogarnięcia:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nawet drzewo w kuchni:
« Ostatnia zmiana: 07 Gru 2011, 10:53:22 wysłana przez sierpniowajulka »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #51 dnia: 06 Gru 2011, 00:25:21 »
sierpniowajulka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Kasia

« Odpowiedź #52 dnia: 06 Gru 2011, 07:34:35 »
o Boże :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #53 dnia: 06 Gru 2011, 07:39:00 »
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w moim rodzinnym mieście był kiedys kiosk, w środku którego rosło wielkie drzewo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #54 dnia: 06 Gru 2011, 07:43:48 »
no tak, przerobie orzecha na choinke i bedę miała coroczny problem (lub przyjemność) zakupu drzewka swiątecznego z głowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no chyba ze wkleicie mi tutaj świateczne aranzacje orzecha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kurde to drzewo moze wcale nie jest takie złe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 06 Gru 2011, 07:43:48 »

magdalinska

« Odpowiedź #55 dnia: 06 Gru 2011, 08:20:00 »
hahaha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #56 dnia: 06 Gru 2011, 09:05:22 »
drzewo w domu dobre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

emcia

« Odpowiedź #57 dnia: 06 Gru 2011, 09:18:47 »
mam nadzieje że zaden rachnistrz go nie spisał LOL i ze ono nie istnieje i tylko mi sie wydaje ze tam rosnie jakies drzewo wink
jak dostaniesz mapkę to się dowiesz czy tam rośnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #58 dnia: 06 Gru 2011, 09:26:29 »
ciekawe kiedy ja aktualizowali, mam nadzieje ze nie ma wiecej drzew na mapie niż w rzeczywistosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #59 dnia: 06 Gru 2011, 09:59:31 »
ciekawe kiedy ja aktualizowali, mam nadzieje ze nie ma wiecej drzew na mapie niż w rzeczywistosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 06 Gru 2011, 10:01:31
"Opłatę za usunięcie drzew ustala się na podstawie stawki zależnej od obwodu pnia oraz rodzaju i gatunku drzewa.
2. Stawki opłat za usuwanie drzew nie mogą przekraczać za jeden centymetr obwodu pnia mierzonego na wysokości 130 cm: 
1) 270 zł - przy obwodzie do 25 cm;
2) 410 zł - przy obwodzie od 26 do 50 cm;
3) 640 zł - przy obwodzie od 51 do 100 cm;
4) 1 000 zł - przy obwodzie od 101 do 200 cm;
5) 1 500 zł - przy obwodzie od 201 do 300 cm;
6) 2 100 zł - przy obwodzie od 301 do 500 cm;
7) 2 700 zł - przy obwodzie od 501 do 700 cm;
8) 3 500 zł - przy obwodzie powyżej 700 cm.

Dodany tekst: 06 Gru 2011, 10:01:52
ku przestrodze -  samej nie wolno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Gru 2011, 10:01:52 wysłana przez emcia »

Kasia

« Odpowiedź #60 dnia: 06 Gru 2011, 10:10:05 »
nie, mi nie chodzi ze ja sama samowolnie

tylko tam przez lata to kilka drzew poszło, jedno sie złamało, drugie piorun powalił
babcia wycinała co uszkodzone było a wiesz jak to jest, babcia starszej daty, złamańców nie zgłaszała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a nawet jakby chciała to by o pozwolenie na wycinkę, usuniecie złamańca wystapic nie mogła, bo to moze tylko własciciel, władajacy nie moze
« Ostatnia zmiana: 06 Gru 2011, 10:14:43 wysłana przez Kasia »

sierpniowajulka

« Odpowiedź #61 dnia: 06 Gru 2011, 11:27:55 »
a masz tam orzecha??? to drzewo owocowe i bez opłat je wycinasz.

Dodany tekst: [time]wto, 6 gru 2011, 11:29:46[/time]
« Ostatnia zmiana: 06 Gru 2011, 11:30:14 wysłana przez sierpniowajulka »

emcia

« Odpowiedź #62 dnia: 06 Gru 2011, 11:49:45 »
sierpniowajulka

ono miało ocaleć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #63 dnia: 06 Gru 2011, 12:02:17 »
a masz tam orzecha??? to drzewo owocowe i bez opłat je wycinasz.

Dodany tekst: [time]wto, 6 gru 2011, 11:29:46[/time]

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

naprawdę? no to super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a jakas podstawa prawna?
czyli mozemy go ciachnąć od tak?
i jak babcia któregoś tam wcześniej wyciachała lub drzewo zniknęło bo sasiad nie miał czym w piecu palić to nie bee się musiała tłumaczyć?

kurde bo jak tak to dwonie dzisiaj jeszcze do sasiada aby nie kupował drewna tylko niech sobie naszego orzecha zetnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #64 dnia: 06 Gru 2011, 12:16:33 »
jak orzech to wycinaj

6. Przepisów ust. 1 i 2 nie stosuje si´ do drzew lub
krzewów:
1) w lasach;
2) owocowych, z wyΠàczeniem rosnàcych na terenie
nieruchomoÊci wpisanej do rejestru zabytków
oraz w granicach parku narodowego lub rezerwatu
przyrody — na obszarach nieobj´tych ochronà
krajobrazowà;

3) na plantacjach drzew i krzewów;
4) których wiek nie przekracza 5 lat;
5) usuwanych w zwiàzku z funkcjonowaniem ogrodów
botanicznych lub zoologicznych;
6) niszczàcych nawierzchni´ i infrastruktur´ drogowà,
ograniczajàcych widocznoÊç na Πukach i skrzy-
˝owaniach, z wyΠàczeniem rosnàcych na terenie
nieruchomoÊci wpisanej do rejestru zabytków;
7) usuwanych na podstawie decyzji wΠaÊciwego organu
z waΠów przeciwpowodziowych i terenów
w odlegΠoÊci mniejszej ni˝ 3 m od stopy waΠu;
8) które utrudniajà widocznoÊç sygnalizatorów i pociàgów,
a tak˝e utrudniajà eksploatacj´ urzàdzeƒ
kolejowych albo powodujà tworzenie na torowiskach
zasp Ênie˝nych, usuwanych na podstawie
decyzji wΠaÊciwego organu;
9) stanowiàcych przeszkody lotnicze, usuwanych na
podstawie decyzji wΠaÊciwego organu.

« Ostatnia zmiana: 06 Gru 2011, 12:18:45 wysłana przez emcia »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 06 Gru 2011, 12:16:33 »

Kasia

« Odpowiedź #65 dnia: 06 Gru 2011, 12:30:16 »
emcia dzieki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to w zasadzie rozwiazuje moje problemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tam rośnie jeszcze jabłonka ale moze zostac bo w końcu działkii + jakies iglaste, pewnie chronione ale ono znowu rośnie w granicy działki tez dalej i nawet fajnie wyglada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
hustawka michała na nim wisi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #66 dnia: 06 Gru 2011, 12:37:29 »
Kasia
nie myśl, że nie chciałam pomóc
julka dopiero napisała, że to orzech "domowy", wcześniej tego nie widziałam

sierpniowajulka

« Odpowiedź #67 dnia: 06 Gru 2011, 14:38:05 »
Kasia
nie myśl, że nie chciałam pomóc
julka dopiero napisała, że to orzech "domowy", wcześniej tego nie widziałam

Bo Kasia wcześniej nikomu nie pisnęła, że to drzewo owocowe.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #68 dnia: 06 Gru 2011, 14:42:12 »
Bo Kasia wcześniej nikomu nie pisnęła, że to drzewo owocowe.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
przejrzałam szybko zdjęcia, nie widziałam postu o orzechu
i nie bardzo wiem, co chcesz mi udowodnić

Kasia

« Odpowiedź #69 dnia: 06 Gru 2011, 15:14:50 »
No nie nie pisałam, dopiero po tych zdjęciach napsiałam że orzech przerobie na choinkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia, ja wiem że chcesz pomóc i bardzo dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w zyciu nie pomyślałam inaczej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sierpniowajulka

« Odpowiedź #70 dnia: 06 Gru 2011, 15:28:24 »
Cytat: sierpniowajulka  Dzisiaj o 14:38:05
Bo Kasia wcześniej nikomu nie pisnęła, że to drzewo owocowe.  wink
przejrzałam szybko zdjęcia, nie widziałam postu o orzechu
i nie bardzo wiem, co chcesz mi udowodnić

????????????????????????????????????????????????????????????
chciałam pocieszyć emcię

talula

« Odpowiedź #71 dnia: 06 Gru 2011, 16:06:06 »
w 2013 dokończyc budowę i w grudniu choinkę w domu wykonczonym postawić

Ja jak zwykle nie w temacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale rozumiem, że się udało z działką...aaaa super!!!

No to teraz już Michałek musi mieć więcej rodzeństwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (jesli chcesz oczywiscie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

emcia

« Odpowiedź #72 dnia: 06 Gru 2011, 19:37:11 »
????????????????????????????????????????????????????????????
chciałam pocieszyć emcię

przepraszam...nadinterpretacja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
siedzę nad takimi wnioskami i odebrałam to tak, jakby mi udowadniano, że nie wiem o czym piszę

sierpniowajulka

« Odpowiedź #73 dnia: 06 Gru 2011, 19:56:20 »
przepraszam...nadinterpretacja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
siedzę nad takimi wnioskami i odebrałam to tak, jakby mi udowadniano, że nie wiem o czym piszę
LOL spox. jak widać pomyłki to częsta sprawa w necie - ja myślałam z kolei, że to Kasia się mnie pyta, co chcę jej udowodnić. I stąd odpowiedź o Tobie w 3 osobie. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #74 dnia: 06 Gru 2011, 19:57:18 »
LOL spox. jak widać pomyłki to częsta sprawa w necie - ja myślałam z kolei, że to Kasia się mnie pyta, co chcę jej udowodnić. I stąd odpowiedź o Tobie w 3 osobie. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to już zupełna zamota Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj