Sandstorm - Moj ślub i wesele z 6 października

Zaczęty przez sandstorm, 25 Paź 2007, 10:21:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sputnik_sweetheart

Wszystkiego dobrego! Piękna suknia, bukiet,  no i Ty przede wszystkim! :-D A tort naprawdę zachwycajacy!

abkasia

gratulacje:)  sukienka idealnie na Tobie lezy i jest genialnie dopasowana do Twojej figury:)
samochodzik exstra a tort rewelacja. jakos tylko malo wasze buzie widac na Tych zdj:)
zycze szczescia. pieknie sie prezentowaliscie:) :mrgreen:

kathrines

Piekna suknia :-) Jaki to producent i model???
Masz może jakieś lepsze zdjęcie bucików, bo wyglądają na bardzo ciekawe???

zuzia

Cytat: "kathrines"Masz może jakieś lepsze zdjęcie bucików, bo wyglądają na bardzo ciekawe???
kathrines,
buty sandstorm znajdziesz w butowej galerii na 1 stronie :)
http://strefaslubna.pl/forum/viewtopic.php?t=81

sandstorm

Cytat: "zuzia"
Cytat: "kathrines"Masz może jakieś lepsze zdjęcie bucików, bo wyglądają na bardzo ciekawe???
kathrines,
buty sandstorm znajdziesz w butowej galerii na 1 stronie :)
http://strefaslubna.pl/forum/viewtopic.php?t=81

No własnie :) a dalej napisane jest gdzie je kupiłam :) a zrobiłam to przez allegro u Pani o nicku "moniczyca" to ta sama, która sprzedaje na bucikowo.pl :) Polecam bo buty są przesliczne.

[ Dodano: 26-01-2008, 16:22 ]
Model sukni to Papilio 721 :) mam do sprzedania jakby co ;) Wszyscy się zachwycali, no ale chyba każdą Panną Młoda się zachwycaja :)

Basia

sandstorm, Wielkie gratulacje!

Bardzo mi się podoba tort. też go mam w swojej galerii i zastanawiam się czy sie na niego odważyć... Z czego cukieria zrobiła Wam polewę?
Nie chciałabym by tort był twardy, a już słyszałam opinie by zrobic taki tort to polewa musi być gruba i twrda by wszxystko utrzymać. Czy tak jest na prawdę?

Gorace pozdrowienia!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

sandstorm

Nigdy nie przepadałam za tortami, ciastami itp. Mój tort weselny bardzo mi smakował 9nie wiem czy dlatego, że był mój czy był po prostu dobry ;) ) Wszyscy goście mówili, że jest przepyszny (obiektywne opinie od sióstr, rodziców i bliskich kuzynek, które mówią mi szczerze) Był mięciutki, wcale nie była to gruba skorupa lukru czy marcepanu. Tort robiła cukiernia BESKIDZKA z Zawoji, siedzibę maja też w Wadowicach gdzie mieszkam. Nie tylko wyglądał pieknie ale też świetnie smakował (to była masa czekoladowo-orzechowa o ile dobrze pamiętam) Możecie zapytać jeszcze "Misiaczka" bo odgapiła ode mnie torcik :) w tej samej cukierni zamówiła i zrobili identyczny.
Poniżej załączam zdjęcia mojego tortu (nawet widac od srodka ;))