strefa mody

Zaczęty przez mayagaramond, 06 Wrz 2007, 22:40:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

Cytat: "maraxela"do 50 kg i bede happy wiem ze to moze i nie zgodne z doktryna wiedzy medycznej ale p........... medycyne
I kto to pisze :-)
Ile masz wzrostu?
Bo ja jak mowie ze chce wrocic do mojej wagi (52 kg/164Cm) to mnie zjesc chca ze znowu szkeletorem chce byc.
A moj rekord to 65 byl, zrobilam kopenhadzka, zeszlam do 58, po niej wrocialam do 63 czyli jakby nie patrzyc - 2 kg.
Dalej mi to przeszkadzalo, zmienilam nieco jadlospi i zeszlam do 59. a od srody jestem na diecie, wyrzucialam z jadlospisu calkowice slodycze i slodkie napoje gazowane. No i ograniczylam pieczywo biale :-)

siog

ja przy 175 cm bez obcasow (+ zawsze obcasy :lol: )zawsze wazylam 55 kg, ale nie wygladalam dobrze, poza tym nie mialam ani du..ani piersi. w ciagu jednego roku przez zmiany hormon przytylam 15 kg :shock: dostalam i biodra i du...i piersi:)
schudlam do 63 kg i jest ok. ale mam bardzo waska talie wiec czy waze wiecej czy mniej po mnie i tak nie widac... no moze teraz ramiona mi zgrubly ale i tak juz duzo lepiej:)

nionczka

Cytat: "siog"a jak wam te kozaki?:

http://www.office.co.uk/w...17/2988/11274/1

mierzylam i sa swietne.

Siog, to jest dokladnie to czego szukalam rok temu. Znalazlam podobne, na malenkim obcasie (wolalabym takie plaskie jak te, ale w mi sie nie udalo znalezc nic odpowiedniego na plaskim obcasie). Te sa sliczne.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: "nionczka"
Cytat: "siog"a jak wam te kozaki?:

http://www.office.co.uk/w...17/2988/11274/1

mierzylam i sa swietne.

Siog, to jest dokladnie to czego szukalam rok temu. Znalazlam podobne, na malenkim obcasie (wolalabym takie plaskie jak te, ale w mi sie nie udalo znalezc nic odpowiedniego na plaskim obcasie). Te sa sliczne.

no tez tak mysle :lol: i tez szukalam w zeszlym roku i nie umialam znalezsc..chyba jednak je kupie. rzadko kupuje kozaki, prawie nigdy nie nosze bo jednak jest u mnie za cieplo ale te do kiecek bylyby wygodne na co dzien do biegania...

marax

mam 170 cm prawie waze teraz 57 kg :-( nie mam waskiej tali bo w tali mam 72 cm-x

siog

Cytat: "maraxela"mam 170 cm prawie waze teraz 57 kg :-( nie mam waskiej tali bo w tali mam 72 cm-x

no to nie chudnij tylko zacznij cwiczyc i wyrzezbisz cialko, chudnac tutaj nie ma potrzeby :!:

golinda

Cytat: "siog"a jak wam te kozaki?:

http://www.office.co.uk/w...17/2988/11274/1

uch, niecierpię takich butów!
i nie wiem, co można widzieć w czymś takim - wybacz szczerość, Siog!
a już najlepiej jak nieszczupła, niezgrabna dziewczyna zakłada takie do obcisłych dżinsów, porażka!!! (to oczywiście nie jest żadna aluzja, mówię ogólnie)

ja w butach płaskich czuję się jakas taka "przycupnięta", choć wcale nie jestem niska

[ Dodano: 14-10-2007, 16:40 ]
Cytat: "siog"dostalam i biodra i du...i piersi:)

a ja po poronieniu straciłam 50% moich piersi, nie mogę w lustro patrzeć  :-(

siog

a już najlepiej jak nieszczupła, niezgrabna dziewczyna zakłada takie do obcisłych dżinsów, porażka!!! (to oczywiście nie jest żadna aluzja, mówię ogólnie)

no bo takich butow do spodnie sie nie zaklada:) bynajmniej ja je z dzinsami nie widze, do sukienki jak najbardziej. do biegania na co dzien super. odstaja w lydkach i wychudzaja noge. widze do nich fajne welniane sukienki, skorzana kutka a la pilotka duza skorzana torba w reke i wio:))

kurtka np.taka: (mam na nia chrapke,nie ukrywam)
http://www.oasis-stores.com/fcp/product/Oasis/3830006928/Rib-bomber


ja w butach płaskich czuję się jakas taka "przycupnięta", choć wcale nie jestem niska
ja tez nie lubie plaskich butow i 98% moich butow to obcasy i to nawet bardzo wysokie ale do biegania po miescie niestety plaskie jednak wygrywaja :lol:

foszek

Cytat: "maraxela"mam 170 cm prawie waze teraz 57 kg  nie mam waskiej tali bo w tali mam 72 cm-x
Zamordowac takie !!
Wszystkie bez wyjatku.
A racje ma siog,
Cytat: "siog"no to nie chudnij tylko zacznij cwiczyc i wyrzezbisz cialko,
Chudniecie nie zmniejsz ci za  duzo tali, wylko zamierze ci napierw policzki, biust.. Zreszta komu ja to pisze??

golinda

Cytat: "siog"no bo takich butow do spodnie sie nie zaklada:) bynajmniej ja je z dzinsami nie widze, do sukienki jak najbardziej. do biegania na co dzien super. odstaja w lydkach i wychudzaja noge. widze do nich fajne welniane sukienki, skorzana kutka a la pilotka duza skorzana torba w reke i wio:))

uch, to nie mój styl :)

marax

A JA TYCH BUTOW NIE WIDZE JAKIS BLAD MI SIE WYSWIETLA:(

golinda

maraxela,  za każdym razem jak patrzę na to Twoje zdjęcie z avatara, przypomina mi się "Seksmisja"  :mrgreen:

salsa

Cytat: "golinda"uch, niecierpię takich butów!
i nie wiem, co można widzieć w czymś takim - wybacz szczerość, Siog!
a już najlepiej jak nieszczupła, niezgrabna dziewczyna zakłada takie do obcisłych dżinsów, porażka!!! (to oczywiście nie jest żadna aluzja, mówię ogólnie)

ja w butach płaskich czuję się jakas taka "przycupnięta", choć wcale nie jestem niska




zgadzam sie z przedmówczynia
z kazdym jednym słowem
:) nawet z tym o czuciu sie bez obcasa przykurczem (choc mam 170, wiec niska nie jestem)

[ Dodano: 14-10-2007, 19:07 ]
Cytat: "foszek"maraxela napisał/a:   
mam 170 cm prawie waze teraz 57 kg nie mam waskiej tali bo w tali mam 72 cm-x


a ja mam 170 , 52 kg i talie jak w morde strzelił (61-63 cm)
i co?? i bioderka, przez co połowa ciuchów jest nie na mnie i po dziurki w nosie mam tej talii
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

oj, nie pierdolta już głupot, baby!

marax

haha sexmisja dobre:) myslisz ze taki mam cel zyciowy??

[ Dodano: 14-10-2007, 19:33 ]
ej gdzie sa te buty siog ?????? :cry:  mis ie nie otwieraja

salsa

Cytujej gdzie sa te buty siog ?????? :cry: mis ie nie otwieraja
]


otwiera sie tylko link podany przez Siog-klikanie tego z cytatów-nie działa :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

nionczka

Wyglada na to, ze jestem najnizsza na forum (165) i jedyna, ktora nie czuje sie za niska i nie nosi obcasów? :-P  :-(  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gdziezby

siog, ofisowe kozaki bomba, w ogóle lubię ten sklep! No i torba od Marca, ten kolor, mniam!! :-)

No ja się raczej niska nie czuję - 180
hihi
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

sweedee

Cytat: "nionczka"Wyglada na to, ze jestem najnizsza na forum (165) i jedyna, ktora nie czuje sie za niska i nie nosi obcasów? :-P  :-(  :-P
nionczka, to ja Cię przebijam: 160 cm i też nienawidzę obcasów!
Małe do kochania, duże do roboty!!! hre, hre!  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

nionczka

Cytat: "sweedee"nionczka, to ja Cię przebijam: 160 cm i też nienawidzę obcasów!
Małe do kochania, duże do roboty!!! hre, hre!  

No widze, ze Ty z mojej bandy Sweedee jestes. Plaskie buty, krotkie wlosy... :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gdziezby

Cytat: "sweedee"Małe do kochania, duże do roboty!!! hre, hre! :-P
bo Cię znajde na tej Retce! Odpluj :P :-) ;-)  !!!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

sweedee

Cytat: "gdziezby"bo Cię znajde na tej Retce!
mnie nie wolno bić, bo jestem teraz pod ochroną!  :-P chyba, że bardzo chcesz, to możemy wyskoczyć na gołe klaty!  :mrgreen:

[ Dodano: 14-10-2007, 20:39 ]
Cytat: "nionczka"No widze, ze Ty z mojej bandy Sweedee jestes. Plaskie buty, krotkie wlosy...
joł!!!  :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

elizapj

Cytat: "sweedee"nionczka, to ja Cię przebijam: 160 cm i też nienawidzę obcasów!
Małe do kochania, duże do roboty!!!
oficjalnie oglaszam swoje zwyciestwo, metr58
dziekuje uprzejmie juz mozna przestac z tym aplauzem....;)
co do roboty...o nie wiem czy duze, poza domem tak...ale tylko jesli ciekawa...
obcasy..hmh na okazje...i tylko wygodne = min 30h szukania i przymierzania
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: "nionczka"Zuzia, Ty sobie kupisz kozaki za male i z nimi pojdziesz do tego pana czy masz juz jakies za male w domu?

ja muszę sobie jakieś kupic bo z moją lydką to od wieków kozaków nie mialam. Chyba, że wygrzebię jakieś stare na próbę. Może na pawlaczu są?

abkasia

a ja chce kozaczki i ich w tym roku nie kupie :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
a tak bym chciala....trzeba oszczedzac....na szafe zbieram :) i ja sobie kupie a co!!!!