strefa mody

Zaczęty przez mayagaramond, 06 Wrz 2007, 22:40:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

maz sie nie moze przestac smiac, jak pokazalam mu Twoje czerowne buciki i powiedzialam ze takie chce do sukni slubnej  :)
siog, napisz ceny to moze przestane Ci zazdroscic i bede sie wsciekac, dlaczego nie mam lepiej platnej pracy ;-)

siog

Cytat: "foszek"maz sie nie moze przestac smiac, jak pokazalam mu Twoje czerowne buciki i powiedzialam ze takie chce do sukni slubnej  :)
siog, napisz ceny to moze przestane Ci zazdroscic i bede sie wsciekac, dlaczego nie mam lepiej platnej pracy ;-)

:))) niech maz przestanie :lol:  :lol:

te czerwone ok 200 eur, kupilam w Hiszpanii. Ogolnie na zakupy w Europie bardzo rekomenduje Hiszpanie, WB i Irlandie. Ja zazwyczaj kupuje w Irlandii albo Hiszpanii i czasem cos ciekawego w Eur.Wsch (Polska,Ukraina)

zuzia

Cytat: "foszek"Zastanawiam sie czy producenci mysla czasami o dziewczynach ktore maja troszke tluszczyku.
Wyobrazcie sobie ze w 3 sklepach nie bylo takich, ktore by mi si en alydce zapiely   Tak sie zezloscilam ze poszlam oddac spodniczke ktora wlasnie kupilam z mysla wlasnie o takich kozaczkach

ja mam ten sam problem. Gdzie już byłaś? ja chyba zrobię sobie buty na zamówienie w akcesie. Wyjdzie sporo ale w końcu musze mieć kozaki, nie?


siog,
ja widziałam takie buty, z odpinaną kokardą w NINE WEST. Też mi sie podobały. I cena była niższa.

foszek

zuzia, jak narazie to w Niemczech szukam, ale 31 lece do Polski moze tam mi sie uda cos ladnego znnalesc.
A wracajac do czerownych bucikow, widzialam gdzies fotke gdzie wlasnie mloda miala czerowne i mi sie to strasznie podobalo. A ze nie chce wygladac jak duch w tym dniu to tez cos kombinuje :-)

zwierzatko_mojej_mamy

dziewczyny, bo widze, ze Wy tu takie auropejskie jestescie - szef kazal mi sie dowiedziec co sie oplaca kupic w Hiszpanii - w sensie roznic cenowych z Polska - ja tez jestem ciekawa - to  co kupic?? moze te wiadomosci mnie ustosunkuja przychylniej do lotu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

foszek,
w Polsce wcale nie jest łatwiej. Mierzyłam dziś kilka par i nic.

siog

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"dziewczyny, bo widze, ze Wy tu takie auropejskie jestescie - szef kazal mi sie dowiedziec co sie oplaca kupic w Hiszpanii - w sensie roznic cenowych z Polska - ja tez jestem ciekawa - to  co kupic?? moze te wiadomosci mnie ustosunkuja przychylniej do lotu ;)

Hiszpania- przede wszystkim skora: buty,torebki. zajrzyj tez do Zary i Mango wiekszy wybor i taniej. chociaz ja wole Massimo Dutti (starszy brat Zary) troche drozszy ale duzo lepszy jakosciowo i dosc czesto kupuje tam "robocze" ciuchy:) Koniecznie El Corte Ingles, duzo hiszp marek ktorych nie ma w Europie (np.Amitee, Formula Joven itp)
z ekluzywnych buty Pura Lopez, Pedro Mirales (chyba ylilam), torby Loewe
a dokad sie wybierasz?

zwierzatko_mojej_mamy

siog,  do madrytu, na razie nie wiemy czy bedziemy mieli cos czasu na cokolwiek oprocz pracy, ale mamy taka nadzieje, zalatwic wszystko szybko i miec jeszcze momencik - to daj jeszze namiary na inne produkty - bo nie wiem czy szef sie ucieszy jak Mu kaze kupic eksluzywna torebke :D hihi czyli dla mnie skora, a dla chlopa? jakies inne rzeczy?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

siog

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"siog,  do madrytu, na razie nie wiemy czy bedziemy mieli cos czasu na cokolwiek oprocz pracy, ale mamy taka nadzieje, zalatwic wszystko szybko i miec jeszcze momencik - to daj jeszze namiary na inne produkty - bo nie wiem czy szef sie ucieszy jak Mu kaze kupic eksluzywna torebke :D hihi czyli dla mnie skora, a dla chlopa? jakies inne rzeczy?

jescze pomysle bo w Madrycie dawno juz nie bylam... mam gdzies zapisane swietne "adresy" tylko cholera nie wiem gdzie :-(

ja swojego meza od stop do glowy ubieram w Hiszpanii. buty, buty i jeszcze raz buty prawie dwa razy taniej (porownajac do irl cen:)
idz wtedy do El Corte Ingles (takie centrum handlowe,duze) tam napewno obkupisz sie!

p.s. jeszcze zwracam uwage na bizuterie jest dosc ciekawa ale ceny od co najmniej 250 eur i wzwyz. do dzis nie moge przezalowac ze nie kupilam duzego koktajlowego pierscionka z kwarcem, nie umiem juz takiego znalezc :-(

[ Dodano: 13-10-2007, 19:51 ]
P.S.
jeszcze zakupy jedzeniowe! (no ale ja jedzeniowo to jestem Hiszpanka z natury) jezeli lubisz likiery to koniecznie Pacharan!! (ma byc baaardzo schlodzony no i duzo lodu w szklance), wino duzo tansze niz gdziekolwiek sprobuj poszukac wino z Galicji (rzadkie ale cudowne!) wodke ziolowa orujo
wino typu malaga Quitapenas (masz dwie wersje w zlotej i srebnej butelce)
slodycze turron (kilka rodzajow z orzechami oraz jak chalwa)
kielbasy iberyjskie chorizo
szynke,
marmelada z pigwy do serow

[ Dodano: 13-10-2007, 21:20 ]
chyba ten post bedzie jako dodany :-(  ale nudzi mi sie i wkleje wiecej fotek moich butow :mrgreen:  :mrgreen:

czerwone w kwiaty:
http://img356.imageshack.us/my.php?image=obraz0052qc.jpg

szpilki:
http://img379.imageshack.us/my.php?image=obraz0033li.jpg

szare
http://img379.imageshack.us/my.php?image=obraz0133yw.jpg

nionczka

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"dziewczyny, bo widze, ze Wy tu takie auropejskie jestescie - szef kazal mi sie dowiedziec co sie oplaca kupic w Hiszpanii - w sensie roznic cenowych z Polska - ja tez jestem ciekawa - to co kupic?? moze te wiadomosci mnie ustosunkuja przychylniej do lotu  

Tansze sa sklepy z ciuchami (siwciowki europejskie okolo 30%), wino (swietne wino za smieszne pieniadze a w Wawie drogie jak diabli), benzyna tansza niz w Wawie i restauracje. I na tym koniec. Zalezy gdzie jedziesz i do czego porownujesz. No i co Cie interesuje.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Cytat: "siog"nudzi mi sie i wkleje wiecej fotek moich butow
Z tych czerwonych w kwiaty, nawet nie zdazylas opakowania z guzika sciagnac :-)

nionczka

Cytat: "siog"jeszcze zakupy jedzeniowe! (no ale ja jedzeniowo to jestem Hiszpanka z natury) jezeli lubisz likiery to koniecznie Pacharan!! (ma byc baaardzo schlodzony no i duzo lodu w szklance), wino duzo tansze niz gdziekolwiek sprobuj poszukac wino z Galicji (rzadkie ale cudowne!) wodke ziolowa orujo
wino typu malaga Quitapenas (masz dwie wersje w zlotej i srebnej butelce)
slodycze turron (kilka rodzajow z orzechami oraz jak chalwa)
kielbasy iberyjskie chorizo
szynke,
marmelada z pigwy do serow

Siog, pisz poprawnie Patxaran jak trzeba, nie z hiszpanska :-)
Marmelada z pigwy nazywa sie membrillo, zeby bylo latwiej Ci znalezc w sklepie.

Z wedlin polecam rowniez chorizo, fuet, jamón ibérico.
Sery... chociaz hiszpanskie nie naleza wcale do moich ulubionych, ale sa smaczne i warto spobowac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

jade do madrytu na moment, mam nadzieje, ze bedziemy mieli chwilke na nieprace ;)

interesuje mnie wszystko co wymienilyscie oprocz benzyny :D DZIEKI wielki dziewczyny, a chorizo to se moge przywiezc? :> nie rzuci sie na mnie jaki pies albo cos na lotnisku ?:>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"DZIEKI wielki dziewczyny, a chorizo to se moge przywiezc?  nie rzuci sie na mnie jaki pies albo cos na lotnisku ?:>
jak kupisz zapakowane nie powinnas miec problemu. Zreszta na hiszpanskich lotniskach to taka samowolka, ze az strach.  Ja ciagle woze plyny, jedzenie i co tylko chce. A moj maz pliniczek do paznokci i pìanke do golenia w sprayu.
Kupujac chorizo zwroc uwage, zeby bylo twarde bo inaczej to jest wersja do smazenia.

[ Dodano: 13-10-2007, 22:54 ]
Poza tym skoro lecisz do Madrytu musez polecic Ci sklepy na Barajas Terminal 4, chyba stamtad bedziecie odlatywac. Na lotnisku jest nawet Zara, Mango, stosiko Campera (ja w przeciwienstwie do kolezanek tutaj nosze jedynie plaskie buty), sklepy z torebkami, walizkami, etc.

A na Gran Via masz nawet outlet Zary! Duzo dziadostwa, ale czasem mozna znalezc perelke w smiesznej cenie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Cytat: "nionczka"Zreszta na hiszpanskich lotniskach to taka samowolka, ze az strach.
Niestety naniemieckich pilnuja i to dokladnie jezeli chodzi o plyny :-/
No i ja sie pozylam swojego ulubionego pilniczka do paznokci.
Ale z jedzeniem nigdy nie mialam probleemow

marax

ja mam z kolei odwrotny problem kozaczkowy oblecialam caly wroclaw zeby mi kozaki nie odstawaly na lydce wiekszosz mi odstaje na tyle ze moge spokojnie wlozyc reke miedzy but a noge.ale wkoncu kupialm i ejstem zadowolona sa idalnie dopasowane i nic nie odstaje

siog

Siog, pisz poprawnie Patxaran jak trzeba, nie z hiszpanska :-)


Bije sie w piersi!!!nie wiedzialam :-(  :mrgreen:

golinda

Cytat: "maraxela"oblecialam caly wroclaw zeby mi kozaki nie odstawaly na lydce wiekszosz mi odstaje na tyle ze moge spokojnie wlozyc reke miedzy but a noge

z tym też mam często problem, ale mam bardzo dobrego cholewnika, który w razie czego zrobi wszystko :)

zuzia

Cytat: "golinda"z tym też mam często problem, ale mam bardzo dobrego cholewnika, który w razie czego zrobi wszystko  

daj namiary - może będzie umiał poszerzyć but.

golinda

zuzia, na pewno będzie umiał
ul. Elektoralna (nr nie znam)
jak się jedzie od pl. Bankowego Elektoralną to jakieś 150m o skrzyżowania z Jana Pawła II, po prawej stronie jest mały zakładzik szewski
naprawdę polecam tego pana!

nionczka

Cytat: "zuzia"daj namiary - może będzie umiał poszerzyć but.

Niestety mam ten sam problem co Zuzia. Nie wiem jak oni te buty robia. W zeszlym roku nie moglam znalezc dla siebie kozaczków, w ktorych by mi sie lydka zmiescila. Gdzie w takim razi ekupuja buty Hiszpanki przy ktorych ja jestem chuda??? Plakac mi sie chcialo (a ja wcale taka sklonna do placzu nie jestem) w sklepach przy kolejnych butach, w ktorych mi sie nie miesicila lydka.
Dzikei Golinda, zapisze sobie tez ten adres.

[ Dodano: 14-10-2007, 13:05 ]
Zuzia, Ty sobie kupisz kozaki za male i z nimi pojdziesz do tego pana czy masz juz jakies  za male w domu?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

wiem o co wam chodzi dziewczyny jak przezywam kryzys jak nie moge sie w cos zmiescic to jestem wsciekla caly dzien pozniej zepsuty.Jeszcze te lustra w niektorych sklepach sa tak dokladne ze jak spojrze na siebei to mnie na wymioty zbiera

[ Dodano: 14-10-2007, 13:55 ]
nogzynajmniej kupuja mam szczuple jedyny plus przynajmniej kupujac buty sie nei wsciekam.A jak sie wam kupuje stroj kapielowy ?? :mrgreen:  :mrgreen: masakra co??:P

nionczka

Cytat: "maraxela"nogzynajmniej kupuja mam szczuple jedyny plus przynajmniej kupujac buty sie nei wsciekam.A jak sie wam kupuje stroj kapielowy ??   masakra co??:P

Ja w sumie jestem szczupla. Mam tylko grube ramiona i lydki. Ale nie mam ani brzucha, ani tylka ani bioder. Wiec kostiumy kupuje mi sie swietnie. I reszte tez. Jedynie te cholewki koazków mnie dobijaja. Pewnie frustrujace byloby dla mnie kupowanie krotkich spodenek, ale nie uzywam wiec sie nie martwie.

A co Ty Maraxela na kostium narzekasz? Fajnie wygladasz w bikini. Widzialysmy przeciez zdjecia!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

ja mam wyidealizowana wizje jak moje cielo piwonno wygladac wlasnie przechodze od jutra na diete musze zbic do 50 kg i bede happy wiem ze to moze i nie zgodne z doktryna wiedzy medycznej ale p........... medycyne :mrgreen:

siog

a jak wam te kozaki?:

http://www.office.co.uk/womens/office_(w)/fern_pull_on_boot/17/2988/11274/1

mierzylam i sa swietne.

p.s. jesztem szczupla ale zauwazylam ze niektore kozaki nie moge dopiac tez, w sobote widzialam baardzo szczupla kobiete ktora nie potrafila zapiac chyba z 5 przymierzanych par :shock:

[ Dodano: 14-10-2007, 15:17 ]
Cytat: "maraxela"ja mam wyidealizowana wizje jak moje cielo piwonno wygladac wlasnie przechodze od jutra na diete musze zbic do 50 kg i bede happy wiem ze to moze i nie zgodne z doktryna wiedzy medycznej ale p........... medycyne :mrgreen:


Maraxela a jaki masz wzrost?? jakos te 50kg to za malo (wedlug mnie oczywiscie :lol: )