strefa mody

Zaczęty przez mayagaramond, 06 Wrz 2007, 22:40:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

julka

Cytat: "zuzia"nionczka,
płaszcz jest boski
podpisuję się. I czapeczka, bardzo lubię taki fason  :)

nionczka

Cytat: "inkageo"Wow  Najbardziej przydałaby mi się ta torebka  Płaszczyk też super  

Ma jedna wade. to jest torba do ktorej tylko sie wklada rezczy, nigdy sie niczego z niej nie wyjmuje (bo zawsze jest jeszcze miejsce). Az do momentu kiedy poczyjesz, ze juz nie mozesz podniesc jej :-). Pojechalam z nia w delegacje na Kanary jako jedynym bagazem (plus aktówka, zeby papiery w samolocie przegladac).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

nionczka,

a co ty tak te zdjecia po hiszpańsku opisujesz

czyżbyć pod nosem liczyła po hiszpańsku :)

foszek

A mi sie bluzka podoba.
A jaki sweterek widzialam dzisiaj na babie!! Az sie prosil aby podejsc i poglaskac. Pytam sie ja gdzie go kupila, a ona ze w Chinach :evil:

nionczka

Cytat: "foszek"A jaki sweterek widzialam dzisiaj na babie!! Az sie prosil aby podejsc i poglaskac. Pytam sie ja gdzie go kupila, a ona ze w Chinach  
Je, je, je. Ja czesto ludzi na ulicach pytam skad maja jakis ciuch jesli bardzo mi sie podoba. Kiedy moja siostra mieszkala w Paryzu caly czas ja babki pytaly w metrze skad ma rozne rzeczy. Prawie zawsze chodzilo o polska srebrna bizuterie (kolczyki, pierscionki, broszki) albo ciuchy z Tatuuma. I ona zawsze z duma odpowiadala, ze to produkt polski :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

riannka

fiu fiu ale łupy
torebka piękna, kolor cudny, na taki smętny dzien jak dziś w Wa-wie idealna

gdziezby

nionczka, ale fajna torba, podobna do Birkin Hermesa! :-) I ten kolor. AAAAAAA landryneczek!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

nionczka

Cytat: "gdziezby"nionczka, ale fajna torba, podobna do Birkin Hermesa!  I ten kolor. AAAAAAA landryneczek!

Tak, to jest kopia Birkina! Ma nawet kluczyk i klodke i klapki do zamykania. Od paru lat sprzedaja je z hiszpanskim sklepie Blanco. W wielu kolorach, ale ja jak zawsze wybralam turkus.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

A spodnie sloniowe nogi to jakie? takie szerokie, jak nosila marlene dietrich? Uwielbiam takie spodnie, tylko troche za mala do nich jestem, ale np. bardzo lubie spodnie z wysokim stanem, mam juz dosc biodrowek. Wiem, ze sa takie w H&M, musze przymierzyc.[/quote]


Maya
zobacz te jeansy, sa super. mierzylam je wczoraj kolejny raz ale w koncu nie kupilam.
http://www.urbanoutfitters.co.uk/invt/5122411694552&bklist=

ten plasz co wkleilas powyzej chyba juz widzialam na forum moda:)

ja w tym tygodniu obkupilam sie maksymalnie no i w podrozy poslubnej tez poszalalam:)


inkageo

Super te kozaki :)
Imagine there is no hate

golinda

i jaka śmieszna cena! zastanawiam się, czy nie zamówić dwóch par (czarnych i brązowych)

inkageo

A jak z rozmiarami? Masz już jakieś buty z VS? Ja noszę rozmiar od 36 do 37,5 i nie wiem w jaki tu celować..
Imagine there is no hate

golinda

ja w Polsce kupuję najczęściej 38, czasem 37
w VS kiedyś kupiłam 6,5 i były ciut za małe, więc muszę wziąć 7

foszek

Cytat: "inkageo"Super te kozaki
Nie mowice mi nic o kozaczkach !!
Zastanawiam sie czy producenci mysla czasami o dziewczynach ktore maja troszke tluszczyku.
Wyobrazcie sobie ze w 3 sklepach nie bylo takich, ktore by mi si en alydce zapiely  :cry:  :cry:  Tak sie zezloscilam ze poszlam oddac spodniczke ktora wlasnie kupilam z mysla wlasnie o takich kozaczkach


foszek

Te srodkowe czerowne... marzenie
A te czarne, pierwsze... mozna prosic o fotke z boku bo nic nie widac??

golinda

siog,  te czerwone (w środku) są boskie!!!
pozostałe też fajne, ale nie za bardzo w moim stylu :)

siog

zaraz wkleje wiecej:) tez moja przecudna torbe oraz sukienki:)

te czerwone sa out of this world:) wlasnie mysle i kombinuje kiedy ich zaloze :roll:  ale musze bardzo uwazac bo sa z jedwabiu natur. czyli takie buty z samochodu-na bal-i do samochodu :mrgreen:

inkageo

O rany, te środkowe czerwone są boskie!! Aż mi ciśnienie podnisły ;) Piękne :)
Imagine there is no hate

foszek

Gdzie Ty takie cuda znajdujesz ??
Ja jak sie przeszlam po niemieckich sklepach, mam zawsze wrazenie ze oni sa 2-sezony za Polska.


golinda

Cytat: "foszek"Ja jak sie przeszlam po niemieckich sklepach, mam zawsze wrazenie ze oni sa 2-sezony za Polska

w niemieckich sklepach są koszmarne buty

a te czerwone są podobne do butów, jakie niedawno w Zarze widziałam

Cytat: "siog"czyli takie buty z samochodu-na bal-i do samochodu

większość moich butów mogę założyć tylko dlatego, że mam samochód  :mrgreen:

siog

Golinda! Ty nawet moich fotek amatorskich nie skomentowalas i sukienki![/b]

golinda

Cytat: "siog"Ty nawet moich fotek amatorskich nie skomentowalas i sukienki!

ha! bo czekam na profesjonalne! co tam będę klawiaturę "strzępić" na amatorszczyznę...;)

szczerze mówiąc - nie widziałam jeszcze