strefa mody

Zaczęty przez mayagaramond, 06 Wrz 2007, 22:40:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Wlasnie obejrzalam sobie strone solaru, jakie maja fajne swetry! Rzucily mi sie w oczy dwie torby - jedna niebieska, druga fioletowa. Szkoda, ze nie mozna ich dokladniej poogladac. Moze ktoras z Was widziala te torby na zywo?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond, HA ;)fajnie, ze mi przypomnialas - jestem solarowa maniaczka, zaraz sie tam wybiore ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"mayagaramond, HA ;)fajnie, ze mi przypomnialas - jestem solarowa maniaczka, zaraz sie tam wybiore ;)


A moge Cie przy okazji wykorzystac?;) Moglabys obejrzec te torby i sprawdzic ile kosztuja?

Eh, szkoda, ze je dopiero w grudniu bede w Polsce...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond,  yes yes yes ;) obejrze wszystko :D pewnie jutro sobie skocze do galerii, wiec sie zamelduje po roekonesansie ;) trzeba szybko zanim pensja zniknie z konta ;)

[ Dodano: 07-09-2007, 10:59 ]
niebieska ta wieksza z pierwszego zdjecia? a fioletowa to taka mniejsza z 4tego? gdzie babeczki sa w paski oprocz tej co ma ja na ramieniu i rekawiczki ma takie same? innych co prawda nie znalazlam, ale wole sie upewnic ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"mayagaramond,  yes yes yes ;) obejrze wszystko :D pewnie jutro sobie skocze do galerii, wiec sie zamelduje po roekonesansie ;) trzeba szybko zanim pensja zniknie z konta ;)

[ Dodano: 07-09-2007, 10:59 ]
niebieska ta wieksza z pierwszego zdjecia? a fioletowa to taka mniejsza z 4tego? gdzie babeczki sa w paski oprocz tej co ma ja na ramieniu i rekawiczki ma takie same? innych co prawda nie znalazlam, ale wole sie upewnic ;)


Chyba tak, tzn niebieska jest taka spora, przewieszona przez ramie. Fioletowa wyglada na mniejsza, modelka trzyma ja w lapie. Tyle pamietam, ale w pracy nie moge obejrzec, bo nie mam jakiegos tam flesha, a nie chce nic instalowac. Ale sprawdze jeszcze raz w chacie.

Fioletowa torebka bylaby super, od mojej swiadkowej dostalam fioletowy szal wlasnie solaru, mam tez fioletowe skorzane rekawiczki (uwielbiam fiolet), pasuje i do czarnego i do szarego i do brazu. Tylko ciekawe ile kosztuje...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond, na moim monitorze to taka bardziej rozowa niz fiolet, ale klocic si enie bede ;D a tam chyba buzkowna reklamuje solar, zadziwilo mnie to ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

zwierzatko_mojej_mamy, mayagaramond,  a ja mam wrażenie ze od dwóch sezonów coś sie dzieje z solarem
kiedyś bardzo lubiłam ale sezon letni był już drugim rozczarowaniem
wisiały jakieś smętne powyciągane szmaty, sukienki jak worki, zupełnie bez pomysłu i bez polotu
nie wiem co sie  z nimi dzieje, mieli na prawdę fajne wzory
nowej kolekcji nie widziałam jeszcze, az sie boje wejść:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

salsa,  no nie twierdze, ze to sklep mlodziezowy :D, ale zawsze mieli tam jakies rodzynki - z letniego mam niezniszczalny top szaro granatowy w paseczki z kwiatkiem na obojczyku i brazowy top z przodu nobliwy, z tylu lezka wycieta dosc duza i malowane kwiatki turkusowe na calych plecach ;) pewnie cos jeszcze, ale to musze przeszukac szafe;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

zwierzatko_mojej_mamy, ja mam z solaru płaszcz ten co miałam wczoraj, torbę, dwie sukienki, bluzkę czarna z ramiączkami z koralików i szal do eleganckiej sukni:)
ale wszystko to kolekcje najdalej sprzed półtora roku. bo ostatnio  to normalnie nic:)

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"no nie twierdze, ze to sklep młodzieżowy
a to my młodzież jesteśmy?! super':)))))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

salsa,  chodzilo mi o to, ze czasem lubia pierdyknac fason dla dosc posunietej baby, zabunkrowany na maxa, jeszcze glownie z grubej welny i powloczysta spodnica w kolorze brudnym - nie no wlasciwie to cofam - to jest wtedy model dla nikogo ;) nawet posuniete baby nie musza wygladac jak podniszczona zjawa ;)

ale te dwie mam z tej kolekcji, mam jeszcze z wczesniejszych 5 sweterkow, szaliczek x2, spodnie typu sloniowe nogi i wczoraj wlasnie dojrzalam do ich wywalenia ;) szwedy to nie to co mnie jeszcze podnieca ;) spodnice z firmowo wygryzonymi dziurami, torebke tez mam ;P

no wybiore sie tam jutro i zobacze :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Ta niebieska jest zaraz na 1. stronie katalogu a fioletowa/rozowa na tej gdzie sa panie w zoltych sweterkach, 8 odslona (czy jak to sie tam fachowo nazywa;)) na 1. stronie katalogu, laska w takim swetrze w rozne folklorystyczne  esy floresy trzyma ja w lapie.

Sie mi niestety nie udalo tego zachowac i wkleic foty.


A spodnie sloniowe nogi to jakie? takie szerokie, jak nosila marlene dietrich? Uwielbiam takie spodnie, tylko troche za mala do nich jestem, ale np. bardzo lubie spodnie z wysokim stanem, mam juz dosc biodrowek. Wiem, ze sa takie w H&M, musze przymierzyc.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond,  no takie szwedy, http://www.jeans-online.pl/images/5900707.jpg
tylko ze mam sztruksowe i wygladam jak dziecko stroza ;) moze ktos sobie zyczy ? :> i maja wlasnie wyzszy stan, a ja dostaje szalu z wyzszym ;)
jak widze jak moja mama rajtki sobie pod pachy podciaga to mam gesia skorke :D
ja zawsze robie rulon z gory az do linii majtek ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Zwierzatko

Napisalas, ze bylas w Solarze i - teraz opowiadaj.

Ja kupilam sobie dzianinowa sukienke, podobna do tej tylko czarna i z duzym golfem:

http://www.madeleine.de/DesktopDefault.aspx/tabid-5/ST-7/SID-4/PID-49/FID-35835.

Mozna nosic i jako sukienke i do dzinsow.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond,  bardzo ladna, tylko nie na moj tylek ;)

w solarze niebieskiej nie ma jeszcze, jest fuksjowa - baaardzo ladna 129 zl - az sama sie zastanawiam :D z dwoma przegrodkami i kieszonka na zameczek pomiedzy przegrodkami, z kieszonka na zameczek z boku i z etui komorkowym ;) jest w kolorze pomaranczowym tez - na zdjeciu

jest jeszcze fajna czarna lub brazowa w kratke za 169

a i wkurzyli mnie, bo maja manie robienia bezrekawnikow z golfem, a takich to juz mam sporo, a teraz bym chciala dla odmiany dluugi rekaw z dekoltem i takiego to ni huhu
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sweedee

zwierzątko, jak będziesz w ciąży, to takie gacie pod cycki jak znalazł!  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

zwierzatko_mojej_mamy

sweedee, ale to musze? :> nie da rady inaczej ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sweedee

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"sweedee, ale to musze? :> nie da rady inaczej ? :>
pewnie da radę... zalezy, w czym sie będziesz dobrze czuła  ;-) ja osobiście polubiłam w ciąży te gacie(zwłaszcza, gdy jest już zimno), bo:
1. bardzo wygodne, chroni brzuch, nic nie wyłazi itp.
2. nie lubię paradować w wywalonym bebzonem  
latem chodziłam, tzn. mieściłam sie jeszcze w dotychczasowe spodnie, a na to np. obcisła, podkreślająca brzusio tunika lub dłuższe bluzki  :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mayagaramond

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"a i wkurzyli mnie, bo maja manie robienia bezrekawnikow z golfem, a takich to juz mam sporo, a teraz bym chciala dla odmiany dluugi rekaw z dekoltem i takiego to ni huhu

No, a ja szukam dopasowanego golfika z dlugimi rekawami, potrzebny mi pod sukienke. I tez nic, wszedzie z krotkimi rekawkami...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond,  to co? kupujesz torebke ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

Cytat: "mayagaramond"No, a ja szukam dopasowanego golfika z dlugimi rekawami, potrzebny mi pod sukienke. I tez nic, wszedzie z krotkimi rekawkami...
Ja w zeszłym roku taki w Reserved kupiłam, może w tym sezonie też mają.

nionczka

Moje wczorajsze zakupy! Tak jak obiecalam:-)

Zapomnialam o rekawiczkach. Sa szafirowe, z cienkiej miekkiej welny i po pachy! No moze do lokcia. Lubie takie bo wiatr nie wchodzi miedzy mankiet i rekawiczke. Opuszczone marszcza sie troche nad nadgarstkiem.

Czapka nie jest szara, jest ciemny morski taki jka ostatni szalik.

I jeszcze wklejam wam moj stojak na ciuchy z sypialni. Posprzatalam specjalnie,z eby zrobic zdjecia zakupów i zeby mi burdel w kadr nie wchodzil  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: Torba NIE jest nowa, wisi tutaj,z eby byla pod reka.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

nionczka,
płaszcz jest boski!

nionczka

Cytat: "zuzia"nionczka,
płaszcz jest boski!

Dzieki. I tylko 49.90. Maz mowi, ze wygladam jak szedzka stewardesa z lat 70 w nim. Jest bardziej wciety w talii niz to widac na zdjeciu. Bardzo kobiecy!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Wow :) Najbardziej przydałaby mi się ta torebka :) Płaszczyk też super :)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Jeszcze jestem.

Plaszczyk super. Bluzka tez mi sie bardzo podoba. Torebki wole z duza iloscie kieszeni, ale Twoja tez jest fajna.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"